Странно поведение на климатик

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
dkalfov
Мнения: 989
Регистриран на: Пет 28 сеп 2007 21:32
Автомобил: corrado
Двигател: pg
Местоположение: Идем из Село
Контакти:

Странно поведение на климатик

Мнениеот dkalfov » Нед 02 апр 2017 11:16


Колата е форд глакси 01ва , та климатика включва чат пат, като работи си работи екстра ,ама в повечето време не иска,като купих варела казаха че е зареждан, по пътя на логиката наистина защото като включи си става зима вътре ама какво не му дава да се включи,на диагностика ще покаже ли ако има дефект някъде




Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Странно поведение на климатик

Мнениеот Pichaga » Пон 03 апр 2017 9:00


оправи темата по шаблон


dkalfov
Мнения: 989
Регистриран на: Пет 28 сеп 2007 21:32
Автомобил: corrado
Двигател: pg
Местоположение: Идем из Село
Контакти:

Re: Странно поведение на климатик

Мнениеот dkalfov » Вто 04 апр 2017 16:15


Какъв шаблон бе този.... адвокатчето.
1 това е авто форум,не иде реч за домашния климатик
2 раздел ванове,следователно е такъв варел някъкъв
3 имаш марка и модел на автомобила(да форд е ама е на 70% шаран)
Не се заяждай знам че зафирата е кофти но сам си избрал...ако имаш някакво понятие от коли аз си режа каквото кажеш,ако разбираш ще видиш какво питам и ще дадеш компетентно мнение,тоя СПАМ мисля е ненужен,ще се откжа май от тоя форум накрая,все някви лаици се правят на големи а всъщност си чешат езиците и вече от вас не може човек да почерпи информация и опит...трий темата,трий ми профила изтрий и май.. си нкрая,аре със здраве,без лоши чувства

П.п. а ако имаш мерак да купуваш колата ми кажи ще ти дам подробна информация дори за болчетата по нея...трий трий всичко със профила заедно баси тъпаците...


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Странно поведение на климатик

Мнениеот Pichaga » Вто 04 апр 2017 17:45


dkalfov написа:Какъв шаблон бе този.... адвокатчето.
1 това е авто форум,не иде реч за домашния климатик
2 раздел ванове,следователно е такъв варел някъкъв
3 имаш марка и модел на автомобила(да форд е ама е на 70% шаран)
Не се заяждай знам че зафирата е кофти но сам си избрал...ако имаш някакво понятие от коли аз си режа каквото кажеш,ако разбираш ще видиш какво питам и ще дадеш компетентно мнение,тоя СПАМ мисля е ненужен,ще се откжа май от тоя форум накрая,все някви лаици се правят на големи а всъщност си чешат езиците и вече от вас не може човек да почерпи информация и опит...трий темата,трий ми профила изтрий и май.. си нкрая,аре със здраве,без лоши чувства

П.п. а ако имаш мерак да купуваш колата ми кажи ще ти дам подробна информация дори за болчетата по нея...трий трий всичко със профила заедно баси тъпаците...


Здравей, колега,
Първо искам да се извиня, че съм ти причинил душевен дискомфорт. Извини ме, моля!
Не съм прав.

Обаче, тук в това приятно местенце има някакви правила, за да е приятно!
Ти не ги спазваш!
Не само това, а и подскачаш!
Адвокатчето, кофти кола и т.н.си ги пропускам покрай ушите. Не се обиждам.
Не трия мнения, потребители и профили-против същите тези правила, които ти не признаваш е.
Не искам да купувам колата ти, била и Форд, съжалявам

Заради Баси тъпаците, отнасяш предупреждение, защото, това че аз съм тъпак, не ти дава право да наричаш тъпаци неограничен кръг от хора.
Темата се заключва!
Ако решиш, че след болтчетата можеш да обърнеш внимание и на правилата и преоцениш своето епистоларно поведение, ми пиши, ще я отключа.
Извинявай отново, че съм такъв тъпак. Но над хората са законите. Като адвокатче го знам и дори в държавата да не са, то тук с моите колеги ги спазваме и налагаме
Отново съжалявам, че съм причинил този душевен дискомфорт



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта