Проблем с палене vw ssharan

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
Потребителски аватар
z_to
Мнения: 16
Регистриран на: Чет 05 сеп 2013 19:20
Автомобил: WV SHARAN
Двигател: 1996

Проблем с палене vw ssharan

Мнениеот z_to » Нед 25 юни 2017 15:10


Здравейте. От три месеца имам проблем с паленето VW SHARAN. Февруари смених кабели, дистр. капачка, палец (3 бр.) и не мога да разчитам на колата, защото когато иска пали, когато иска не. Ето днес я запалих, отидох до Кауфланд, напазарувах и не мога да я запаля. Когато дам на контакт чувам помпата как превключва, и въртя и не пали. Имам палец - чисто нов. Сложих го. Пак не ще. Казаха ми, че когато бързам да запаля, без да изчакам помпата може да се получи това. Преди две седмици пак не запали. На следващия ден пък запали.
Знаете ли от къде е? Да не би да е от помпата? Да индикира качване на гориво, но да не го прави от време на време. :banghead




Потребителски аватар
tdi fen
Мнения: 4244
Регистриран на: Пет 05 юни 2009 19:45
Автомобил: Skoda Octavia 1U Renault Clio
Двигател: TDI AGR
Местоположение: София

Re: Проблем с палене vw ssharan

Мнениеот tdi fen » Нед 25 юни 2017 15:46


прилича на датчик колянов вал


Потребителски аватар
IvanMan
джедай
джедай
Мнения: 10401
Регистриран на: Пон 23 май 2005 15:12
Автомобил: Golf 7 TDI Estate BlueMotion
Двигател: CRLB
Местоположение: София

Re: Проблем с палене vw ssharan

Мнениеот IvanMan » Нед 25 юни 2017 16:18


Коригирай заглавието според шаблона:
viewtopic.php?f=94&t=446473


Потребителски аватар
z_to
Мнения: 16
Регистриран на: Чет 05 сеп 2013 19:20
Автомобил: WV SHARAN
Двигател: 1996

Sharan, (7M),1996, 115к. 2,0 куб. бензиновата помпа не работи

Мнениеот z_to » Нед 25 юни 2017 16:26


Здравейте. От три месеца имам проблем с паленето VW SHARAN. Февруари смених кабели, дистр. капачка, палец (3 бр.) и не мога да разчитам на колата, защото когато иска пали, когато иска не. Ето днес я запалих, отидох до Кауфланд, напазарувах и не мога да я запаля. Когато дам на контакт чувам помпата как превключва, и въртя и не пали. Имам палец - чисто нов. Сложих го. Пак не ще. Казаха ми, че когато бързам да запаля, без да изчакам помпата може да се получи това. Преди две седмици пак не запали. На следващия ден пък запали.
Знаете ли от къде е? Да не би да е от помпата? Да индикира качване на гориво, но да не го прави от време на време. :banghead

Последна промяна от IvanMan на Нед 25 юни 2017 16:40, променено общо 1 път.
Причина: Нарушаване на т.21 от правилата! Беше предупреден!



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 128 госта