vw cross Touran проблеми

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
Потребителски аватар
Djozepe
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 27 яну 2017 0:04
Автомобил: vw touran cross
Двигател: BMN 2008

vw cross Touran проблеми

Мнениеот Djozepe » Пон 14 авг 2017 22:39


Здравейте колеги! Нов съм в форума и незнам дали правилно пиша. Имам няколко питания относно vw cross Touran ми?
Въпрос 1. Преди няколко дни след като се прибрах от работа видях след час че от предна дясната страна има мокро петно. Проверих го и се оказа розова течност антифриз. Инаше и отпред по решетката като пръски от него. Разширителния съд беше на минимума. на сутринта си стоеше на същото място. Долях вода около литър над максимума, и до работата излишното беше изхвърлено или до граница максимум. Та искам да опитам как е изтекъл този антифриз? След това три четери дни няма проблеми. нивото не помръдва. На три сервиза посетени от мен три различни мнения. поискаха да ми сменят радиатора, после помпата , нкрая и ангренажения ремък.
след като се разрових в документите се оказа че помпата е на 20 хил. км.
Въпрос 2. От капака на клааните сълзи масло, не много при пробег около 4хил.км. най много 50 гр. да е изгубилоно въпреки това е неприятно и искам да го отремонтирам. Та за него ми казаха че неможе само уплътнението трябвало и капака да сменя щот вървяли комплект. Вярно ли е това?
Въпрос 3. Вградената навигация ми има 5, 6 езика от които нито един славянски. Въроса ми е може ли да и се качи Български софруер?
Ще Ви бъда много благодарен за съдействието, за което Ви благодаря предварително. Ако се окаже че съм писъл неправилно то нека админите да изтрият темата, за което се извинявам.




Volkswangel
Мнения: 613
Регистриран на: Пет 12 окт 2007 7:07
Автомобил: VW GOLF 7 SPORTSVAN
Двигател: 2015
Местоположение: Plovdiv

Re: vw cross Touran проблеми

Мнениеот Volkswangel » Вто 15 авг 2017 10:09


Djozepe написа: Долях вода около литър


Голяма грешка с тая вода......


Потребителски аватар
Djozepe
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 27 яну 2017 0:04
Автомобил: vw touran cross
Двигател: BMN 2008

Re: vw cross Touran проблеми

Мнениеот Djozepe » Чет 17 авг 2017 23:13


В смисъл?



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 123 госта