Съвети при избор на Caddy от 2004-та.

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
krassi_kn
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 07 окт 2009 11:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Съвети при избор на Caddy от 2004-та.

Мнениеот krassi_kn » Пет 26 яну 2018 13:48


Здравейте колеги. Предстои ми покупка на баничарка, тъй като старата (Пежо Партнер 1.9д 1997-ма) се "поумори" и съм се спрял на Caddy от 2004-та нагоре, тъй като ми харесват чисто визуално, но незнам нищо повече за този модел. Колата ще се ползва всеки ден по около 50-60 км градско в София, като рядко ще се товари с повече от 100-150 кг.
Имам следните питания:
-Кой двигател е най-добрия избор спрямо здравина и динамика?
-Колата като цяло здрава ли е (знам,че е доста относително спрямо как е поддържана преди това, но все пак).
-Кои са слабите страни и на какво да се обърне внимание при огледа за закупуване?
-Защо някои модели нямат стрелката, показваща температурата на охладителната течност?
-Склонни ли са към ръждясване, защото старата именно заради това я сменям.




Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8293
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Съвети при избор на Caddy от 2004-та.

Мнениеот Stivi » Пет 26 яну 2018 14:43


Да си купуваш "баничарка" по външен вид не е много умно решение /за лична кола е разбираемо/ ! По-добре проучи коя е най-безпроблемна преди да се метнеш на такова Кади !


krassi_kn
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 07 окт 2009 11:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Съвети при избор на Caddy от 2004-та.

Мнениеот krassi_kn » Пет 26 яну 2018 14:54


Stivi написа:Да си купуваш "баничарка" по външен вид не е много умно решение /за лична кола е разбираемо/ ! По-добре проучи коя е най-безпроблемна преди да се метнеш на такова Кади !

Точно това правя-проучвам различните марки и модели, но понеже Кадитата ми харесват най-много и затова първо тук и за тях питам!



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 82 госта