VW Touran 2004 проблем с отключването

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
dimbicha
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 09 яну 2008 11:47
Автомобил: VW Touran 2.0TDi DSG
Двигател: 2004
Местоположение: София
Контакти:

VW Touran 2004 проблем с отключването

Мнениеот dimbicha » Сря 28 мар 2018 23:04


Здравейте колеги,
VW Touran 2004 2.0 TDI 140hp
средата на 2016 дистанционното на единия ключ започна да не отключва колата, трябваше да се приближа доста близо до колата за да я отключи.
Започнах да ползвам втория ключ, но след няколко месеца и той започна да прави така.
Потърсих някакъв вариант за ремонт. Свързах се с един човек зад Южния парк в София, който смени и в двете дистанционни на ключовете по един чип. След това дистанционните започнаха да работят. Мина време, преди около 6 месеца единия пак спря да работи, пак взех втория и днес спря и той, пак да работи. Единственото по различно днес, беше че го държах по-дълго време в задния си джоб и може да е бил натиснат някой бутон по продължително време. Разбира се винаги съм проверявал батериите на ключовете и дори съм слагал нови, но това не помага по никакъв начин.
Моля ви ако може да ми помогнете с някаква информация за да не ми се случва това повече.
Може ли да има някакъв проблем с антената на колата или според вас е от ключовете? Каква би могла да е причината тези ключове, съответно чипове да се скапват така и за толкова кратко време?
Благодаря предварително




pepo123
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 30 сеп 2009 18:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: v.tarnovo

Re: VW Touran 2004 проблем с отключването

Мнениеот pepo123 » Съб 31 мар 2018 19:25


Здравей,аз имам Туран 1,9 тди и имам същият проблем.Кто го купих ми дадоха 2 ключа с единият отключва и заключва само от 1 метър а багажника само веднъж отключих с дистанционното.А с другият ключ не иска нито да заключи нито да отключи ,като натискам бутоните светва диода ,но не работи.Може ли да ми покажеш на снимка кой точно елемент сменя майстора .



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта