Touran 2008 g. EcoFuel - Проблем с електро хидравличната рейка?

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
juliano31
Мнения: 4
Регистриран на: Вто 09 фев 2016 16:49
Автомобил: VW Golf 1 GTI
Двигател: JJ 1983
Местоположение: София

Touran 2008 g. EcoFuel - Проблем с електро хидравличната рейка?

Мнениеот juliano31 » Вто 10 апр 2018 10:39


Здравейте колеги,

Горд собственик съм на няколко модела модела от групата....

VW MKI 1.8 GTI
VW Touran Eco Fuel
Audi A4

Разбира се с 36г. антика на нямам проблем,
Но на Турана ми изчезна хидравликата,
абсолютно без никакви признаци..., вечерта паркирам колата, а на сутринта със запалването волана бе тежък и светна жълтата лампа на хидравликата веднага при опита да завъртя волана.
Разбира се проверих веднага захранването на акумулатора, като се надявах силно да не зарежда алтернатора, но зареждането бе перфектно 14.2 / 14.6V. Премерих и дали стига захранване до електрическата помпа на рейката. Там също нещата бяха на ред....
Излезе че електрониката върви с цяла рейка, а цената е :rolleyes , като чели си купуваш още половин кола....
Има ли някой колега да продава здрава и работеща такава рейка, Колата е Туран 2008г. бензин с фабричен метан, номера на рейкта е 1К1423055М, стават и с последен индекс буквите да е G и К?




Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Touran 2008 g. EcoFuel - Проблем с електро хидравличната рейка?

Мнениеот Spas » Вто 10 апр 2018 15:42


Моля, прочетете правилата за постване на тема, ако проблема е само в намирането на втора употреба такава, да преместя ли темата в раздел "купува'?

п.п. За Ауди въпросите в ново питане във раздела за Ауди, там ще отговорят по-бързо компетентните.


juliano31
Мнения: 4
Регистриран на: Вто 09 фев 2016 16:49
Автомобил: VW Golf 1 GTI
Двигател: JJ 1983
Местоположение: София

Re: Touran 2008 g. EcoFuel - Проблем с електро хидравличната рейка?

Мнениеот juliano31 » Вто 10 апр 2018 16:52


Относно Турана искам някой да ми сподели дали може да се ремонтира електрониката и на каква цена, като цяло рейката е здрава.
Ако може да насочете ме къде да се качи темата, че да има компетентни мнения от разбиращи хора....

За Аудито да може да преместите темата....


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Touran 2008 g. EcoFuel - Проблем с електро хидравличната рейка?

Мнениеот Spas » Вто 10 апр 2018 16:57


Някои от фирмите, които продават авточасти предлагаха доста по-ниска цена с изкупуване на твоята и последвало рециклиране. През клубния магазин на vwclub.bg мисля, че сме продавали 2-3 така. Пусни запитване. И може да споделиш колко невероятна цена ти казаха, да смениш твоята? Къде си питал, кого? Да може да ти съдействаме по-добре.

п.п. Частта за Аудито съм я махнал, пусни си нова тема в ауди раздела, малко по-надолу.


markone
Мнения: 20
Регистриран на: Съб 18 окт 2014 17:55
Автомобил:
Двигател:

Re: Touran 2008 g. EcoFuel - Проблем с електро хидравличната рейка?

Мнениеот markone » Сря 11 апр 2018 8:18


https://www.kolektori.eu питай там за цена.За мойта ми обявиха 390 лв с реглаж ,ма мойта тропа.Иначе виж в олх имаше втора ръка.



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта