Шаран 2003 г. Проблем с ел. огледалата

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
Pavel Milanov
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 24 май 2018 8:22
Автомобил:
Двигател:

Шаран 2003 г. Проблем с ел. огледалата

Мнениеот Pavel Milanov » Съб 26 май 2018 7:43


Здравейте колеги, имам шаран 2003 г. Проблема е следния,блокираха ми ел. огледалата. Прибрах ги след като паркирах и сега немога да ги отвря.. Моля ви ако някой знае какво да направя да ми помгне




Потребителски аватар
ivuchev
Мнения: 847
Регистриран на: Чет 24 дек 2009 23:58
Автомобил: Vw polo 1 4 8v + vw sharan 1 8 T
Двигател: АКК -2000 --------АWC -2004
Местоположение: Перник

Re: Шаран 2003 г. Проблем с ел. огледалата

Мнениеот ivuchev » Вто 12 юни 2018 12:26


Нема ли некой да му помогне на това момче. Да му каже да види ток кабели моторчета , бушони . Разглабяне му е майката . Виж си бутона джойстика вътре пластинките.ама май става със сваляне на кората


Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: Шаран 2003 г. Проблем с ел. огледалата

Мнениеот polovera_9n3 » Вто 12 юни 2018 15:22


Най- вероятно окъсани кабели в маншона на шофьорската врата. Да разглоби да види- оттам се командори всичко. Да види и копчето за огледалата- да го замери. Ама ей така като не си пишат на профила в кой град са- въри се сети. Ако е в на някой дето може и иска да погледне ще му пише и ще ги оправят. Ако е от Кърджали- можем да се разберем и да ги погледна, да замеря- почти съм сигурен, че ще мога да го оправя това, ако не- поне ще разбера къде е проблема


Pavel Milanov
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 24 май 2018 8:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Шаран 2003 г. Проблем с ел. огледалата

Мнениеот Pavel Milanov » Пет 15 юни 2018 21:32


Благодя ви, още утре ще видя тези кабели дали захранват с ток оглезалото. Въпреки че стъклата на огледалата се регулират с копчето, на горе надолу на ляво на зясно действа.


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13422
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Шаран 2003 г. Проблем с ел. огледалата

Мнениеот kris11 » Съб 16 юни 2018 16:58


Pavel Milanov написа: Въпреки че стъклата на огледалата се регулират с копчето, на горе надолу на ляво на зясно действа.

Това нищо не означава. Има още кабелак :Mr Green Fun
Буксата се вади като се развие ръбатата гривна. Но е трудно да гледаш за скъсано под маншона. тапета на вратата долу и буксата през отвора вътре във вратата.Има 1 биндерлента , която държи снопа към вратата веднага след големия отвор на маншона.



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта