С Т3 Syncro в Франция и Италия

Всякакви организационни въпроси
Правила на форума
Изображение
dimi dimov
Мнения: 115
Регистриран на: Съб 29 яну 2011 20:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: novi pazar

Re: С Т3 Syncro в Франция и Италия

Мнениеот dimi dimov » Пон 27 юни 2011 19:58


PACH написа:Я всеки да напише по колко метра му трябват и да смятаме.Аз ще пиша на колегата от Гърция, да каже цена на доставката.

ако мога да помогна с това,че това захващане е универсално при форселтите на караваните,има ги много в магазините за оборудване втора употреба/за каравани/както тенти,форселти така и релсите по които вървят,с тея релси са опасани караваните от край до край и от двете страни,използват ги и като лайсни,могат да се намерят на смешни пари,барабар с форселта :?




Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: С Т3 Syncro в Франция и Италия

Мнениеот PACH » Пон 27 юни 2011 20:38


dimi dimov написа:
PACH написа:Я всеки да напише по колко метра му трябват и да смятаме.Аз ще пиша на колегата от Гърция, да каже цена на доставката.

ако мога да помогна с това,че това захващане е универсално при форселтите на караваните,има ги много в магазините за оборудване втора употреба/за каравани/както тенти,форселти така и релсите по които вървят,с тея релси са опасани караваните от край до край и от двете страни,използват ги и като лайсни,могат да се намерят на смешни пари,барабар с форселта :?


Бат' Димо, в Бургас нямаме автокъща за каравани :(
Ако по вашия край има, я се разтърси ?


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: С Т3 Syncro в Франция и Италия

Мнениеот BURKAN » Пон 27 юни 2011 20:39


dimi dimov написа:това захващане е универсално при форселтите на караваните


Колега това е друго захващане което се слага в лайстната и се маха когато си поискаш. При караваните доколкото съм запознат са други профили и са стационарни които не се махат.


dimi dimov
Мнения: 115
Регистриран на: Съб 29 яну 2011 20:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: novi pazar

Re: С Т3 Syncro в Франция и Италия

Мнениеот dimi dimov » Вто 28 юни 2011 7:35


BURKAN написа:
dimi dimov написа:това захващане е универсално при форселтите на караваните


Колега това е друго захващане което се слага в лайстната и се маха когато си поискаш. При караваните доколкото съм запознат са други профили и са стационарни които не се махат.

абсолютно същите са,и на караваните се маха когато искаш,лайсните не са подвижни/не се махат/но избора си е на всеки как да си я поставе :012: те са достатъчно тънки така,че може и да си я монтираш както решиш,сега гледах на мойта каравана,хванати са с обикновени видии,така ме е яд,преди седмица разчиствах гаража и изхвърлих един форселт от старата каравана имаше около 15 метра от тоя шнур :banghead: беше пробита но шнура щеше да върши работа мамка му.Ще се разтърся аз,във Варна има такъв каравана център и ще видя кво и що струва,смятам,че са нужни лайсни и шнур дълги колкото буса горе долу-нали :?:


dimi dimov
Мнения: 115
Регистриран на: Съб 29 яну 2011 20:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: novi pazar

Re: С Т3 Syncro в Франция и Италия

Мнениеот dimi dimov » Вто 28 юни 2011 7:37


BURKAN написа:
dimi dimov написа:това захващане е универсално при форселтите на караваните


Колега това е друго захващане което се слага в лайстната и се маха когато си поискаш. При караваните доколкото съм запознат са други профили и са стационарни които не се махат.

Ако дойдеш на Троян,ще бъда с караваната и ще видиш как е точно :idea:



Върни се в “Срещи, пътешествия, снимки”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 98 госта