Кой накъде, споделени пътувания (само за раздел бусове)

Всякакви организационни въпроси
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
jorko.b67
Мнения: 1061
Регистриран на: Чет 16 дек 2010 23:16
Автомобил: Caravelle 1.6TD Syncro
Двигател:
Местоположение: София

Кой накъде, споделени пътувания (само за раздел бусове)

Мнениеот jorko.b67 » Пон 14 май 2012 18:13


Колеги , реших да отворя нова тема (само за раздел бусове) със следната цел - някой като пътува за някъде (и ако има желание и възможност) може да съобщи времето и маршрута си и някой колега да се възползва (било за някакъв багаж , било даже и за пътуване ).
Поне за мен услугата няма да е с комерсиална цел.
Темата е с цел подобна на темата "Телефони за взаимопомощ за раздел бусове".
И така - утре (вторник) тръгвам от София за Русе , в сряда пътувам от Русе за Свищов , в четвъртък от Свищов за Плевен и същата вечер се прибирам в София. Ако някой иска да се възползва - телефоните ми ги има в съответната тема.
p.s. Ако вече си имаме такава тема (за подобни услуги) , нямам нищо против тази своевременно да се закрие.




Потребителски аватар
xcentric
Мнения: 255
Регистриран на: Чет 06 яну 2011 21:46
Автомобил: Transporter 2003
Двигател: TDI - AJT
Местоположение: Лясковец / Castagnaro - Verona

Re: Кой къде (само за раздел бусове)...

Мнениеот xcentric » Пет 25 май 2012 22:24


да споделя колеги миналата неделя по пътищата на Италия пътувайки с буса се разминах с още един като ме с БГ-регистрация,поздравихме се в движение и всеки по пътя си след това на връщане за вкъщи хванах друг път и пак така насреща още един колега самоче с Т-3 кампер бежав на цветя и пак поздрави в движения

абе колеги пишете ако имате път към Италия поне да пием по :beer


Потребителски аватар
kaio_666
Мнения: 62
Регистриран на: Пет 17 авг 2012 16:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia
Контакти:

Re: Кой къде (само за раздел бусове)...

Мнениеот kaio_666 » Пет 21 сеп 2012 17:41


Здравейте колеги в неделя 23.09.2012 пътувам от Банско за София няма да съм празен но ако някой има нужда за някакъв малак багаж с удоволствие ще помогна
0894071150,0876716996,0988880989-Николай


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Кой къде (само за раздел бусове)...

Мнениеот BURKAN » Пет 21 сеп 2012 20:58


kaio_666 написа:Здравейте колеги в неделя 23.09.2012 пътувам от Банско за София няма да съм празен но ако някой има нужда за някакъв малак багаж с удоволствие ще помогна
0894071150,0876716996,0988880989-Николай


:да: :да: :да:


Ivelin
Мнения: 189
Регистриран на: Пет 31 авг 2007 12:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой къде (само за раздел бусове)...

Мнениеот Ivelin » Пет 21 сеп 2012 21:04


Колеги не съм с бус но утре пътувам София - Мелник. Само 2-ма сме в колата така че има място и за багаж и за хора (Стар пасат комби). Връщането ще е Неделя сутринта. Ако някой има нужда от нещо : 0898855523 - Иво


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кой къде (само за раздел бусове)...

Мнениеот PACH » Пет 21 сеп 2012 21:59


Темата е супер, закачам я като важна, да се намира лесно.Дано повече хора се включат, ще е полезно за всички, да си помагаме с каквото можем.


Потребителски аватар
bobipeytschinov
Мнения: 144
Регистриран на: Пон 09 авг 2010 11:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: samokov
Контакти:

Re: Кой къде (само за раздел бусове)...

Мнениеот bobipeytschinov » Съб 22 сеп 2012 6:22


:да:
PACH написа:Темата е супер, закачам я като важна, да се намира лесно.Дано повече хора се включат, ще е полезно за всички, да си помагаме с каквото можем.


Потребителски аватар
mmkosev
Мнения: 115
Регистриран на: Съб 13 сеп 2008 7:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Кой накъде, споделени пътувания (само за раздел бусове)

Мнениеот mmkosev » Съб 22 сеп 2012 8:03


А бе бусовете друг форум ли сте че се цепите


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кой накъде, споделени пътувания (само за раздел бусове)

Мнениеот PACH » Съб 22 сеп 2012 10:06


mmkosev написа:А бе бусовете друг форум ли сте че се цепите


До сега не съм видял в другите раздели подобна тема.Като ви харесва идеята, направете подобна тема в някой централен раздел, да видим колко голям ще е интереса и колко ще пишат.Както виждаш, тук сме като едно голямо семейство, редовно се виждаме, ходим си на гости, създаваме приятелства и си помагаме.Ако си идвал по събори, със сигурност ти е направило впечатление, че сме много по-зрели от преобладаващата маса и "голфарския" манталитет ни е чужд а това си казва думата.Да не мислиш, че не са ми звъняли колеги от другите раздели за помощ, никой не съм върнал, на всеки съм помогнал.Лятото всички сте на морето и се случва да имате нужда от ремонт или асистенция, последния беше Асен от въздухарския раздел, на който му беше изгоряла бобината на шарана.Не искам да ми се обиждаш, но за мен е много по-приятно да помогна на колега с бус, отколкото някой голфер, който ми къса нервите по съборите с прекъсвачи и дрифтове.Освен това не съм видял тема с телефоните ви, ако съм някъде на майната си, да ти звънна примерно ако си наблизо да помогнеш, нали ? Така че не виждам с какво съм ти задължен.Всичко това ти го казвам без лоши чувства и се надявам останалите като го прочетат, да приключат с подобни въпроси.Не сме друг форум, просто сме различни хора, това е положението.Заповядайте лятото на събора ни и се убедете сами.


Потребителски аватар
Чудомир
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто 18 юли 2006 0:37
Автомобил: Passat 5.5 + Caravelle T4
Двигател: 03 V6 AMX + 97 VR6 AES
Местоположение: Нейде из Швабско или под тепетата

Re: Кой накъде, споделени пътувания (само за раздел бусове)

Мнениеот Чудомир » Съб 22 сеп 2012 10:23




Потребителски аватар
pepi74
Мнения: 178
Регистриран на: Пон 16 ное 2009 14:17
Автомобил: Мултиван Т-4
Двигател: ACV - 2000 година
Местоположение: софия

Re: Кой накъде, споделени пътувания (само за раздел бусове)

Мнениеот pepi74 » Нед 23 сеп 2012 0:59


Колкото сме еднакви ,толкова сме и различни (казвал съм го и аз) както ни определя и Ванката :по зрели хора с малко по различно мислене ,уравновесени и ........

Защо да си нямаме тема
bobipeytschinov написа::да:
PACH написа:Темата е супер, закачам я като важна, да се намира лесно.Дано повече хора се включат, ще е полезно за всички, да си помагаме с каквото можем.


Някои като нас не се ровят из целия форум....имат си под раздел за Каравеле и ........ :deal

Така ,че не ни се :dummy:

Ако някой от вас има нужда за помощ ,може да се ориентира и да ни потърси точно тук .
Вярвам ,че никой не би му отказал такава :012:


Потребителски аватар
jorko.b67
Мнения: 1061
Регистриран на: Чет 16 дек 2010 23:16
Автомобил: Caravelle 1.6TD Syncro
Двигател:
Местоположение: София

Re: Кой накъде, споделени пътувания (само за раздел бусове)

Мнениеот jorko.b67 » Нед 23 сеп 2012 19:27


Тъй като аз пуснах тази тема , а виждам , че хем се харесва , хем е породила някакви "недоразумения" се намесвам :
- за съжаление (по финансови причини) все още още нямам бус , но това не ми пречи за сега да съм само фен на марката и по-специално на бусовете.
- в момента карам КИА Сийд комби (да не се счита за реклама) и във форума на КИА също съм пуснал такава тема - не е много популярна , но съм/сме си вършили работа с нея и по този повод я пуснах и тук.
- темата е записана за раздел бусове , защото влизам в този раздел , а и тук намирам една естествена и неподправена задружност и услужливост между съфорумците - наистина много си помагаме , сбирките са неповторими (даже и само по снимки) и поради тази причина най-естественото нещо е темата да е в този раздел....
Нека НИКОЙ (от целия форум) да не се чувства засегнат или пренебрегнат - явно свестните хора не са изчезнали. :beer


Потребителски аватар
sasho_yamaha
Мнения: 159
Регистриран на: Съб 16 апр 2011 20:52
Автомобил: T4 Volkswagen Multivan GENERATION
Двигател: 2.5 R5 TDI AXG 202hp.

Re: Кой накъде, споделени пътувания (само за раздел бусове)

Мнениеот sasho_yamaha » Сря 26 сеп 2012 14:17


На 2.10.2012 Вторник пътувам от Силистра за София.Трима човека сме с доста багаж,но ако има желаещи,ще се намери още едно място.Връщаме се на другия ден двама с празен бус.


Потребителски аватар
pepi74
Мнения: 178
Регистриран на: Пон 16 ное 2009 14:17
Автомобил: Мултиван Т-4
Двигател: ACV - 2000 година
Местоположение: софия

Re: Кой накъде, споделени пътувания (само за раздел бусове)

Мнениеот pepi74 » Сря 26 сеп 2012 21:30


sasho_yamaha написа:На 2.10.2012 Вторник пътувам от Силистра за София.Трима човека сме с доста багаж,но ако има желаещи,ще се намери още едно място.Връщаме се на другия ден двама с празен бус.

Обади се на 03.10 ако има време да пием по.......В кой район на София идваш???


Потребителски аватар
sasho_yamaha
Мнения: 159
Регистриран на: Съб 16 апр 2011 20:52
Автомобил: T4 Volkswagen Multivan GENERATION
Двигател: 2.5 R5 TDI AXG 202hp.

Re: Кой накъде, споделени пътувания (само за раздел бусове)

Мнениеот sasho_yamaha » Чет 27 сеп 2012 18:26


Нямаш проблем,само да остане време,тъкмо ако и ти имаш възможност може да се поразходим по моргите,че търся подлакътници за обърнатите задни седалки.А ако не намерим може и цяла седалка да купя,ще вземем и колегата jorko.b67,че гледам и той ми писал на лични да се видим.



Върни се в “Срещи, пътешествия, снимки”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта