Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Всякакви организационни въпроси
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот PACH » Пон 24 сеп 2012 21:29


Колеги, наближава зимата и мисля че е време да поговорим за последната среща, с която ще изпратим старата година.Проверих календара и си мисля за последния уйкенд преди Коледа, 22-23 Декември а ако почивате, може между коледа и нова година ?.Нямам конкретно място за срещата, мисля си за Старозагорско-Казанлъшкия регион, за да е еднакво далече за всички и да няма сърдити.Допада ли ви идеята за датите и мястото ?




Потребителски аватар
sasho_yamaha
Мнения: 159
Регистриран на: Съб 16 апр 2011 20:52
Автомобил: T4 Volkswagen Multivan GENERATION
Двигател: 2.5 R5 TDI AXG 202hp.

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот sasho_yamaha » Чет 27 сеп 2012 19:12


Ако се реши да бъде между Коледа и Нова година ще присъствам и аз,мястото за мен няма значение макар че няма да е лошо да е някъде в планината.

Последна промяна от sasho_yamaha на Пет 28 сеп 2012 20:50, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот PACH » Чет 27 сеп 2012 19:21


sasho_yamaha написа:Ако се реши да бъде между Коледа и Нова година ще присъствам и аз,място за мен няма значение макар че няма да е лошо да е някъде в планината.


Днес точно това обсъждахме с Иво, дали да не я преместим след Коледа, предполагам повечето ще почиваме между двата празника, а който има желание може да се освободи :)


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот avtohit77 » Пет 28 сеп 2012 19:47


Банда от една седмица разглеждам места подходящи за срещата,но няма май желаещи :screwy Около Котел,Сливен има много хубави местенца+забележителности :beer


Потребителски аватар
pitstop_loungebar
Мнения: 108
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот pitstop_loungebar » Пет 28 сеп 2012 19:58


Банда,може да ме броите и мен евентуално ако се разберем за точна дата и място.


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот avtohit77 » Пет 28 сеп 2012 20:14


За момента е пусната темата за да решим заедно дата и място в централна България.Чакаме предложения :beer :beer :beer


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот PACH » Пон 01 окт 2012 20:34


Датата за срещата я насрочвам за 26-28 Декември.Тъкмо след коледните празници да се разтъпчем и сменим въздуха.Още сме в процес на уточняване на мястото, ще помоля желаещите да се запишат в темата, за да се ориентираме колко място ще ни трябва за настаняване.


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот BURKAN » Вто 02 окт 2012 19:16


Предлагам Банско, като място за среща, какво ви е мнението? Логично е....лятото на морето, зимата на балкана! Пък и още по- логично е, да е в противоположния край на България.


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот avtohit77 » Вто 02 окт 2012 19:47


BURKAN написа:Предлагам Банско, като място за среща, какво ви е мнението? Логично е....лятото на морето, зимата на балкана! Пък и още по- логично е, да е в противоположния край на България.

Боби целта е вече да е в централна България да е достъпно за всички :screwy :beer :beer :beer


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот PACH » Сря 03 окт 2012 23:03


Ето едно предложение за място на сбирката, там беше преди 3 години офроуд сбирката "Сузуки и приятели". Мястото е централно, кръчмата е голяма, стаите са достатъчно :)

http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=245


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот valsanik » Чет 04 окт 2012 16:30


За съжаление аз и жената май няма да можем да присъстваме,защото баш тогава е сезона на печките. И няма кой да им кладе печките на софиянци.Мога само да ви пожелая приятно изкарване и ако интернета е готин, все пак може да си кажа наздраве по скайпа.Иво знае как.....

Последна промяна от valsanik на Пет 05 окт 2012 16:09, променено общо 1 път.


lilibg66
Мнения: 101
Регистриран на: Чет 17 фев 2011 10:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот lilibg66 » Пет 05 окт 2012 11:39


Информацията ми, която е базирана единствено на слухове из града, е, че комплекс "Ушев" е затворен. При опит за резервация на посочените телефони в официалния сайт на комплекса, ще се уверите, че всички такива вече са несъществуващи. Ако държите на точно това заведение, не е лошо някой да скокне до там и да провери на място как стоят нещата. Иначе в района има още няколко такива подобни комплекси. Желая ви успех в подбора на подходящо заведение.


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот PACH » Пет 05 окт 2012 20:29


lilibg66 написа:Информацията ми, която е базирана единствено на слухове из града, е, че комплекс "Ушев" е затворен. При опит за резервация на посочените телефони в официалния сайт на комплекса, ще се уверите, че всички такива вече са несъществуващи. Ако държите на точно това заведение, не е лошо някой да скокне до там и да провери на място как стоят нещата. Иначе в района има още няколко такива подобни комплекси. Желая ви успех в подбора на подходящо заведение.


Лили, ти като по-запозната, може ли да предложиш подобен комплекс ?


lilibg66
Мнения: 101
Регистриран на: Чет 17 фев 2011 10:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Зимна Бус среща за изпращане на 2012-та

Мнениеот lilibg66 » Съб 06 окт 2012 5:14


Ще се опитам да ви дам няколко идеи, въпреки, че не зная нито броя на участниците в мероприятието, нито бюджета, с който разполагате. Предполагам, че решаващо значение ще има цената.

http://yagodite-bg.com/place.htm

Интересно местенце, оригинално направено, със сравнително голяма механа, а хотелската част е във вид на къщички, всяка от които е различна.

http://tchakalov.com/

За тук нямам лични наблюдения.

http://www.shtastlivcite.com/

Този се намира на Старозагорските минерални бани. Хотелската част е сравнително нова и нямам лични наблюдения за там. Ресторанта, който е в отделна сграда, ми е един от любимите и често посещавани от мен и моето семейство. Кухнята е добра, зимата е уютно (отоплява се с печка тип „циганска любов”), но е сравнително тесничко за повече хора (според мен не повече от около 20-тина човека). Въпреки, че е в „битов стил”, липсва чалгията.

http://www.srebarnoezero.com/index.html

Тук също е приятно, с приятна гледка към езерото. Няма обаче оня „битов стил”, който вие вероятно търсите. Цените в ресторанта са малко „солени”.

http://www.artcomplex-stz.com/

http://www.zlatna-kotva.com/

http://sinyatareka.com/index.swf

Тези ви ги пускам само за информация.

И на последно място, но с твърдото убеждение, че това ще е най-подходящото място за вас, са бунгалата на село Селце над Мъглиж. За съжаление нямат официален сайт. В нета има поместени няколко пътеписа с достатъчно снимки, но са малко стряскащи, затова умишлено не ви ги пускам. Определено е голямо приключение, човек да отиде там зимата. Но доколкото знам от мои познати, определено си струвало. Задължителна е добрата зимна екипировка на бусовете и хората. При интерес ще дам телефона на собственика.

Лично аз мисля, че за целта е най-добре да се насочите към някоя къща за гости или хижа. Предимствата няма да ги описвам, вероятно всеки ги знае. При нужда мога да помагам с телефони на хижи в района - имам семеен приятел, запален пешеходен турист и планинар (винаги е най-добре информацията да бъде от „първо лице”).

Надявам се, да съм ви била поне малко полезна.
Поздрави и успех!



Върни се в “Срещи, пътешествия, снимки”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта