Syncro Day 2014

Всякакви организационни въпроси
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
Yaro
Мнения: 238
Регистриран на: Пон 22 ное 2004 2:34
Автомобил: TLC HDJ80
Двигател: 1HD-FT
Местоположение: София

Re: Syncro Day 2014

Мнениеот Yaro » Пон 10 фев 2014 20:37


Много готино сте си изкарали. :)
BUS1988 написа:... Мммм, една разходка на планините около София хич не е лоша идея.

В Стара Планина много от хубави маршрути вече са в частни стопанства и имоти. Не, че няма хубави и свободни места, но не са толкова близо до София. Витоша се обикаля за 2 часа, а Лозен и Плана са с кал и Интересни коловози. Там ще се влачат кореми до припадък. :)

Много по-добра идея (според мен) е Родопите, точно по границата има прекрасни маршрути, които (при сухо време) са леки, има и къде да се лагерува и въобще прекрасно. А е на средата на пътя и на гърци и на българи. :) Помислете го, мога да дам идеи.




Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Syncro Day 2014

Мнениеот valsanik » Пон 10 фев 2014 20:59


Нека дойде времето и ще го обсъдим.... :beer


Потребителски аватар
BUS1988
Мнения: 680
Регистриран на: Съб 20 фев 2010 21:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: THESSALONIKI-GREECE

Re: Syncro Day 2014

Мнениеот BUS1988 » Пон 10 фев 2014 21:23


Yaro написа:Много готино сте си изкарали. :)
BUS1988 написа:... Мммм, една разходка на планините около София хич не е лоша идея.

В Стара Планина много от хубави маршрути вече са в частни стопанства и имоти. Не, че няма хубави и свободни места, но не са толкова близо до София. Витоша се обикаля за 2 часа, а Лозен и Плана са с кал и Интересни коловози. Там ще се влачат кореми до припадък. :)

Много по-добра идея (според мен) е Родопите, точно по границата има прекрасни маршрути, които (при сухо време) са леки, има и къде да се лагерува и въобще прекрасно. А е на средата на пътя и на гърци и на българи. :) Помислете го, мога да дам идеи.


Идеята за syncro-среща в Родопите съм я коментирал тук много отдавна, по повод срещата която направихме с Турци приятели в Турция, а Родопите са ми любимо място.
Обаче трябва да има кой да я организира, и повярвай ми не е лесно.
За да се стигне до тоя маршрут ходих три пъти на планината, с приятели с които сме кръстосали тази планина на дълго и на широко в разходки и състезания с джипове и мотори, като трябваше да е безопасно, да могат всички да минат от всякъде сравнително лесно, да има обаче и маааалко трудности така че да е интересно на всички, да може да се стигне до определено място за барбекю за дадено време, да има алтернативи ако вали дъжд, да може да се скъси ако трябва, да има възможност връщането да стане по бързия начин ако и за който се наложи и т.н.
Ако има кой да организира подобно нещо в Родопите аз с най-голямо удоволствие ще присъствам.
Ако пък искате да ходиме в Родопите в вид на Експедиция, за малко повечко време, готови за всичко, да се загубиме, да се върнеме назад защото не може по тази пътека да се върви повече примерно, да лагеруваме където ни води пътя в края на деня, пък съм за, обаче това са две различни неща и второто поиска повече време (и за някои - и аз между тях - е и по интересно!)


Потребителски аватар
BUS1988
Мнения: 680
Регистриран на: Съб 20 фев 2010 21:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: THESSALONIKI-GREECE

Re: Syncro Day 2014

Мнениеот BUS1988 » Нед 16 фев 2014 18:04


45 мин. видео за тези които са дошли и за тези които не успяха да дойдат

http://www.youtube.com/watch?v=BZojthq6eMc&feature=youtu.be


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Syncro Day 2014

Мнениеот avtohit77 » Нед 16 фев 2014 18:12


BUS1988 написа:45 мин. видео за тези които са дошли и за тези които не успяха да дойдат

http://www.youtube.com/watch?v=BZojthq6eMc&feature=youtu.be


Теми клипа е частен и не е достъпен :beer


Потребителски аватар
BUS1988
Мнения: 680
Регистриран на: Съб 20 фев 2010 21:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: THESSALONIKI-GREECE

Re: Syncro Day 2014

Мнениеот BUS1988 » Нед 16 фев 2014 18:43


Мерси Иво. Би трябвало да е О.К. сега.



Върни се в “Срещи, пътешествия, снимки”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта