В момента е Пон 19 ное 2018 9:56
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Отговори  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Съб 21 юни 2014 17:21 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Интересно......мене ме няма в никоя от Софийските групи......Сигурно ще трябва да направим и трета група, щото още ще искат да пътуват от София.....Като например, Боби(Буркана)
Андро(Месията)......

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Съб 21 юни 2014 19:05 
Извън линия
Bus Master
Потребителски аватар

Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Валка, доколкото знам ти ще пътуваш в петък, това са групите за четвъртък. За момента това е инфото с което разполагам, останалото допълвайте вие за да организираме и другите групи. Очаквам включване и от Асеновград, там също се заформя сериозна група.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Съб 21 юни 2014 21:05 
Извън линия
Вечен БАН

Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
valsanik написа:
Интересно......мене ме няма в никоя от Софийските групи......Сигурно ще трябва да направим и трета група, щото още ще искат да пътуват от София.....Като например, Боби(Буркана)
Андро(Месията)......

Аз по всяка вероятност няма да дойда, а и съм много бавен. Не ставам за групово пътуване.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Съб 21 юни 2014 21:25 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Caravelle
Двигател: ACV 1998
Русенската група за сега 4 буса.От Силистра 1 на Сашо,добавям Иво от Елхово 1 бус и Наско с Голф3.Ще пътуваме в четвъртък на обяд :c020
Ако има промяна и мераклии ще допълня.Скоро и информация за такса мост в двете посоки и винетка.За Румъния си носете дребни банкноти в леи и евра Румънец ресто невръща от мен да знаете. :mhihi големи копелета са. :death
P.P. Децата пътуват със задграничен паспорт при условие,че са с двамата родители.Ако са с един трябва и пълнмошно от другия родител нотариално заверено. :th_up

Последна промяна от DA@KA на Пон 23 юни 2014 16:56, променено общо 2 пъти.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Нед 22 юни 2014 6:54 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравейте, Колеги! Понеже съм нов , а и аз искам да участвам в това мероприятие, та бихте ли дали някой съвет - какво да нося, какво се очаква и т.н. И искам да запиша два микробуса модел Т3, като единият е с двама възрастни , а другия дете водещо родител. Ще тръгнем от Варната четвъртък след края на работното време - 1730-1800 LT.
Чакам с нетърпение да се запознаем !!! :beer

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Нед 22 юни 2014 7:59 
Извън линия
Bus Master
Потребителски аватар

eddie75 написа:
Здравейте, Колеги! Понеже съм нов , а и аз искам да участвам в това мероприятие, та бихте ли дали някой съвет - какво да нося, какво се очаква и т.н. И искам да запиша два микробуса модел Т3, като единият е с двама възрастни , а другия дете водещо родител. Ще тръгнем от Варната четвъртък след края на работното време - 1730-1800 LT.
Чакам с нетърпение да се запознаем !!! :beer

Какво ти е новото бре Еди :mrgreen
Запиши се на сайта на срещата, вземете си маси, столове, ако имате шатра добре. Ще нося голямото барбекю, Иво обеща въглища, ще взема голямата тенджера за традиционната супа на Валката, а от мен таратора. Музиката е ясна, вземете малко лампи, чудя се дали да не купя от онези сините лампи срещу комари че да ни са спокойни вечерите, ако имате такива ги носете. Мръвка, салата и пиене е ясно.
Допълвайте ?

Запишете си GPS координатите: http://www.balkanbusmeeting.com/what-is-balkan-bus-meeting/buftea-map/?lang=bg

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Пон 23 юни 2014 20:37 
Извън линия
Bus Master
Потребителски аватар

Имам запитване от домакините, колко BG буса ще се включат в обиколката след сбирката, пишете ми лично да изпратя инфото, благодаря.

http://www.balkanbusmeeting.com/after-balkan-bus-meeting-tour/

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Вто 24 юни 2014 13:52 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравейте , направих записване за срещата ,но човека , с който смятах да пътувам ми се обади след това и ми казва , че най вероятно нямало да може да се освободи от работа . Ще потърся друг другар и ако намеря сме там . т4 товарен (форгон).

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Сря 25 юни 2014 9:27 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Caravelle 1.6TD Syncro
Двигател:
"....чудя се дали да не купя от онези сините лампи срещу комари че да ни са спокойни вечерите, ако имате такива ги носете. ..."
Ванка , имам такава лампа (чисто нова) - пълен , АМА ПЪЛЕН боклук е - за нищо не става !!! Няма смисъл да си давате парите - лично аз се мажа с обикновен оцет (0,39лв бутилката от всеки магазин) и така оцелявам ...
Весело изкарване на срещата !!!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Сря 25 юни 2014 17:43 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравейте , намерих човек с когото да пътувам . Проблем ли ще е да участвам в базара за части , имали някакви условия . Ето нещата ,който смятам да изложа за продажба : пет степена кутия абн ; ел фарове с инсталация за т2 т3 ; маса за бус ;турбо гарет ;гнп ; притисквател със съединител ; лети джанти ?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Сря 25 юни 2014 19:44 
Извън линия
Bus Master
Потребителски аватар

Ivailo G. Ivanov написа:
Здравейте , намерих човек с когото да пътувам . Проблем ли ще е да участвам в базара за части , имали някакви условия . Ето нещата ,който смятам да изложа за продажба : пет степена кутия абн ; ел фарове с инсталация за т2 т3 ; маса за бус ;турбо гарет ;гнп ; притисквател със съединител ; лети джанти ?

Няма ограничения, кой каквото иска и има го излага за продажба.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Чет 26 юни 2014 18:42 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Както се очертава БГ-групата за Румъния ще е много голяма и се надявам да сме още повече догодина :love.vwclub Да пожелая и по-сплотени живот и здраве. :bowdown :beer :beer :beer Айде не останаааааааааааа. :beer

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Пет 27 юни 2014 20:57 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Наздраве адаш, :beer .Цяла година се готвя за тази среща :biggrin Още малко , и поемаме по пътя :biggrin

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Нед 06 юли 2014 17:02 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Caravelle
Двигател: ACV 1998
Колегите от Русе се прибрахме,снимки в другата тема по късно.Много добро съборче се получи,с приятни емоции и много бус фенове. :th_up

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: "Balkan Bus Meeting - 4" Румъния 4-6 Юли.2014г. Публикувано: Съб 12 юли 2014 16:37 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
За първи път присъствах на такова мероприятие и много ми хареса. Беше пълно с готини хора и бусове. Организацията също беше на ниво. Пътуването ми до Румъния не мина безаварийно, но искам специално да благодаря на Жори от София, както и на гръцката група Теми, Леонидас, Димитри за оказаната помощ, Благодаря колеги :bowdown :bowdown :bowdown

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3

Всички времена са UTC+02:00