Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Обяви за покупка и продажба на бусове и авточасти за тях
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
djorch
Мнения: 99
Регистриран на: Пон 05 апр 2010 21:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот djorch » Сря 30 юни 2010 20:41


В чуждите форуми има такива теми с обяви от сайтове за любимия бус.Не знам как ще се възприеме идеята на местно ниво,но това ще покаже времето.Провокиран от няколко разходки до различни градове в България свързани с оглед на бусове с оверението на продавача,че всичко си е наред а когато отида на место се оказвало,че буса дори не може и да запали.Та ще споделя какво видях днес след поредната разходка от София до Стара Загора.Ходих да гледам един "запазен бус"на малко километри почти не каран ха ха ха.Излезе обява в мобиле бг за едно каравеле 1200$ Звъннах на телефона даден в обявата от там ми казаха,че собственика го нямало и поисках неговия телефон.След разговора човека рече буса не е пребоядисван няма забележки.Двигателя е без грешка много малко е каран.Окачването е 6.Взимам си аз по-спешност почивен ден и хайда на супер изгодния микробус то трябвало 1200е да е ама айде щом пишело 1200$добре каза мошенка!!!Отивам какво да видя първо ми се наби на око задния панел ударен и недоправен.Видя ме,че го загледах и вика а аз така си го взех не му пречи и си го карам.Хмммм че за боя за боя е.Качвам се да го карам и оня ми вика а само да ти кажа,че 2ра трябва да държиш лоста,че иначе изкача ама то аз така си го карам не му пречи.Тръгвам да включа първа и да потегля има някаква пружина на скоростите която липсва и трябва да се търси първа ония ми вика тръгни на втора :!: как викам на втора бре аз искам да тръгна от първа.Триста зора и първа буса душа нема съединителя отделя най-горе.Е вика то има зъбчатка да го регулира ама аз нали не съм го карал та не знам какво му стана.Тръгваме отзад облаци пушилка направо не се вижда какво става зад мене викам му виж отзад какво става аааааа то нафтата е стара :lol: за това пуши.Брех мама му стара повече от 70 не вдига викам нещо хич го няма.Ми те нещо нафтата му намалиха ей сега ще идем да я увеличат.Отиваме да увеличим нафтата и да закачат един маркуч който уж за нищо не служил,но като го закачиха и почна да се чува ужасен шум от турбото.Направих му 100-200 метра и загря викам вдигна температурата а оня вика еми много го узори.А аз за 100 метра ли бре го узорих??? :shock Я викам си ме карай на автогарата и аз да си ловя пътя за София.Ей от такива тарикати ми писна!!!!!!!




Потребителски аватар
KingoftheROAD
Мнения: 2486
Регистриран на: Чет 14 юни 2007 23:53
Автомобил: VW Transporter T4 1995
Двигател: ACU
Местоположение: Калояново
Контакти:

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот KingoftheROAD » Чет 01 юли 2010 8:31


:( Колега, един ли двама ли са такива селски тарикати в България? Всеки гледа да си пробута бакиите на някой друг да се спасява после той. Виж по възможност някой колега на място да иде и да снима, че поне да си спестиш такива разходки с неприятен край. Той буса ако е в добро състояние той оня ще си го кара, няма да го продава. А то са се натрупали много ремонти и затва си натиска парцалките да го пробута на някой дет не разбира. Ако имаш възможност разходи се до Германия и си избери бус оттам. Според мен така е по-добре.
Продължавай да търсиш, ние тук ще помагаме с каквото можем и знаем. Успех и късмет. :да:


Потребителски аватар
djorch
Мнения: 99
Регистриран на: Пон 05 апр 2010 21:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот djorch » Пет 02 юли 2010 19:19


Точно заради такива селски тарикати пускам темата.Ако има мераклии колеги за бусове от обяви да обменяме мнения кой какво е гледал за да се знае поне какво е състоянието на бусовете от текущите обяви които са гледани от съфорумци.Надявам се идеята да потръгне и други колеги да споделят опита си тук.Преди да се разходя да Стара Загора гледах в София този бус:
http://www.cars.bg/u163205
Зле пребоядисан и с голям теч на масло от мотора.Разбрахме се с продавача Николай на другия ден да отидеме при негов майстор да оправи теча.Звъня му на сутринта да видя какво става,че не се обади.Смънка ми,че бил взел големия талон от друга кола а не на буса.Бусовия талон бил в провинцията.От тогава няколко пъти му звъня и не си вдига телефона.До Германия не ми се връзва финансово да отида за това се надявам в България да намеря.


red rider
Мнения: 1456
Регистриран на: Съб 13 яну 2007 7:47
Автомобил: virgine blue B3
Двигател:
Местоположение: ruse

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот red rider » Пет 02 юли 2010 20:37


Колега идеята е хубава но трудно изпълнима .Няма как дори и във всеки областен град да намериш човек разбиращ на тия машинки . Имат си специфични болести и който ги знае , бързо ги вижда , аз съм виждал и знам голф 2 и пасат b3 мога да видя проблемно нещо . На т3 един път съм се качвал беше автоматик и нямам никакви красиви спомени от него .. закъсах , останах без гориво , отказа да запали и на всичкото отгоре дойдоха полицаи да ме питат какво съм правел на пътя с този бус mhihi .Най добре да го видиш и да се увериш сам ... да няма после колегата е виновен . :wink: .

ПП Има един бус Т3 който се продава до нас на работа видях само цената му 1300 лв ... ако искаш мога да го снимам .


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот PACH » Пет 02 юли 2010 21:21


Скоро ще пускам на пазара синята стрела, ако някой има интерес да събира парички :)


Потребителски аватар
djorch
Мнения: 99
Регистриран на: Пон 05 апр 2010 21:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот djorch » Пет 02 юли 2010 21:24


Идеята ми е тук да споделяме кой каква попара е сърбал от актуалните към момента обяви за бусове.Ето аз казвам къде и какво съм видял,друг колега от форума който също си търси бус ще прочете това което е написано и сам ще прецени какво да предприеме или не към дадена обява.Ти си от Русе и те интересува Софииската обява която аз съм огледал и споделил сам преценяваш заслужава ли си или не да говориш с продавача и да биеш път до София.Иначе ако буса е пътнически ще съм ти благодарен да го снимаш.


Потребителски аватар
djorch
Мнения: 99
Регистриран на: Пон 05 апр 2010 21:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот djorch » Пет 02 юли 2010 21:25


PACH написа:Скоро ще пускам на пазара синята стрела, ако някой има интерес да събира парички :)

ХА ХА ХА ЕЙ КАЛПАЗАНИНО ЧАКАМ СНИМКИТЕ :D


vasko_fish
Мнения: 29
Регистриран на: Вто 02 фев 2010 19:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот vasko_fish » Вто 06 юли 2010 19:24


колега днес гледах един страхотен Каравеле 2.1 воден боксер автоматик клима агу плюшен салон перфектен .Външно малки забележки .цена 2250 лв .Него карах защото моите познати монтьори не познават този мотор сьщо скоростната кутия беше доста по препьлнена . намира се във Дружба 2 между 4 и 5 част срещу Пракикер авто кьща е но сьс софииска рег .Извинете за писането с един прьст и очила толкова мога .


red rider
Мнения: 1456
Регистриран на: Съб 13 яну 2007 7:47
Автомобил: virgine blue B3
Двигател:
Местоположение: ruse

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот red rider » Пон 08 ное 2010 21:07


111

Последна промяна от red rider на Пон 26 сеп 2011 20:28, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
soaring
Мнения: 181
Регистриран на: Нед 21 мар 2010 23:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот soaring » Нед 21 ное 2010 19:14


Еееее, де да беше излязла тази обява преди няколко месеца, преди да купя Каравелето...
http://nfs.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi? ... 9953578773


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот PACH » Нед 21 ное 2010 21:56


soaring написа:Еееее, де да беше излязла тази обява преди няколко месеца, преди да купя Каравелето...
http://nfs.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi? ... 9953578773


Споко, един приятел ходи да го купува и познай.Неуредици с документите, имало няколко наследника и положението е сложно, освен това цената не е това, последно се говореше за 2500 лв. и уж някой предложил 5000лв. ама дали е истина не знам.Освен това не са снимани панелите, където има изгнило и дупки по тях.


windsurfer
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 22 ное 2010 12:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот windsurfer » Чет 02 дек 2010 13:23


Здравеите,
доиде време да се разделям с любимия Бус и след като прочетох доста в този форум реших, че тук е най-добре да пусна обява.
VW Mulitivan T3 1989г. 2.1 боксер, бензинова печка webasto(май не се пише така), има газова уредба но аз не я ползвам. ел. стъла, и т.н.
В моминта не пали, изгъмя бобината. карам го само с синтетика mobil 1 0W-40 не гори грам масло. също му сипвам червен антифриз. няма гражданска и прегред.
друго не се сещам.
ако имате въпроси питаите.
а да 1100 лв.
гумите не са карани но са от две години на него.
буса е в панчарево.
Николай 0884 83 53 68
ето и снимки.
Прикачени файлове
P2235870.JPG
P2235871.JPG
P2235873.JPG
P2235874.JPG
P2235875.JPG


Потребителски аватар
reketaa
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 07 ное 2009 11:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: st zagora

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот reketaa » Чет 02 дек 2010 17:12


Колега, ако се продаат долните фарове кажи цена.Поздрави.


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот PACH » Чет 02 дек 2010 19:18


reketaa написа:Колега, ако се продаат долните фарове кажи цена.Поздрави.


За съжаление, не се продава на части.Говорих с Ники, но е категоричен.


Потребителски аватар
soaring
Мнения: 181
Регистриран на: Нед 21 мар 2010 23:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Обяви за VW T3

Мнениеот soaring » Чет 02 дек 2010 22:11


Взимам го!



Върни се в “Бусове купува/продава”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта