От vw-t3 да направиш бъги?

Техническа и сервизна информация за бусовете от серия T3 - Multivan, Caravelle и Transporter
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: От vw-t3 да направиш бъги?

Мнениеот PACH » Сря 27 яну 2010 22:47


Duke_BG написа:
BuGmaN написа:Имам "по-доброто от 2-та свята" в 1: недовършен проект с шаси и предна част от Вартбург и задно окачване, кутия и мотор от въздушен VW, най-голям проблем ще имам с вдигането на предното окчване - самите шарнири го фиксират :x , та не го хвали много Варчо, ела да видиш кво е, ако искаш... и мотор мое ти искочи... :wink:


не го хваля :)
само кажи кога и къде да мина да го видя това чудо
а линка дето го е дал PACH си е много грубо изпълнение - мощно и тежко шаси, дизелов двигател ??? и една платмастова сапунерка отгоре за купе

затова казвам че от бус си е съссипия да правиш бъги - язък за буса


За цената няма да говорим mhihi




bullet83m
Мнения: 26
Регистриран на: Съб 11 апр 2009 15:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: burgas

Re: От vw-t3 да направиш бъги?

Мнениеот bullet83m » Чет 28 яну 2010 0:51


Аз купе имам за прежалване щото е маалко осукано,как се търкаляхме с тоя бус с 80км.ч и в едно дърво спряхме на входа на Бургас (мани мани)
Добре че бяхме с коланите че иначе щяха да ни търсят из нивите, и всичко това заради една мека гума най-вероятно


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: От vw-t3 да направиш бъги?

Мнениеот BuGmaN » Пон 15 мар 2010 0:19


Duke_BG написа:
BuGmaN написа:Имам "по-доброто от 2-та свята" в 1: недовършен проект с шаси и предна част от Вартбург и задно окачване, кутия и мотор от въздушен VW, най-голям проблем ще имам с вдигането на предното окчване - самите шарнири го фиксират :x , та не го хвали много Варчо, ела да видиш кво е, ако искаш... и мотор мое ти искочи... :wink:


не го хваля :)
само кажи кога и къде да мина да го видя това чудо
а линка дето го е дал PACH си е много грубо изпълнение - мощно и тежко шаси, дизелов двигател ??? и една платмастова сапунерка отгоре за купе

затова казвам че от бус си е съссипия да правиш бъги - язък за буса


Сега прочетох, та ако още искаш да видиш проекта, заповядай, пиши на лични за тел., в момента дори е вътре в гаража, че ше го ползвам за стенд за палене на 2 нови двигателя, които довършвам тия дни... :mrgreen:



Върни се в “T3”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 102 госта