T3, чистачките работят само на бързи обороти

Техническа и сервизна информация за бусовете от серия T3 - Multivan, Caravelle и Transporter
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
chato
R.I.P
Мнения: 318
Регистриран на: Сря 20 май 2009 12:21
Автомобил: VW bus T3
Двигател: 1.6D CS 1981
Местоположение: sofia

Re: T3, чистачките работят само на бързи обороти

Мнениеот chato » Вто 16 апр 2013 17:38


1981г.




Ivailo G. Ivanov
Мнения: 200
Регистриран на: Пет 02 юли 2010 14:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Devnq

Re: T3, чистачките работят само на бързи обороти

Мнениеот Ivailo G. Ivanov » Сря 17 апр 2013 15:09


Здравейте . Колега изрових две снимки ('80-'85 Relay Location ;86-'91 Relay Location ) , според мен едната снимка е на твоята бушонера с релетата , мисля че и на двете снимки е посочено релето за чистачките . Тъй като този сайт предлага реле , което има опция за интервал на чистачките , и показва на снимките местата кадето трябва да се постави релето , дали имаш инсталиран кабел за опцията неможах да открия . Имаш вероятност да смениш само посоченото реле и интервала да заработи . Имаш ли ход на лоста за интервал ? http://www.gowesty.com/ec_view_details.php?id=23320
Прикачени файлове
реле 1.jpg
реле 2.jpg


Потребителски аватар
chato
R.I.P
Мнения: 318
Регистриран на: Сря 20 май 2009 12:21
Автомобил: VW bus T3
Двигател: 1.6D CS 1981
Местоположение: sofia

Re: T3, чистачките работят само на бързи обороти

Мнениеот chato » Сря 17 апр 2013 18:31


Колега,много ти благодаря за отделеното време да се ровиш и занимаваш с моите бушони.А иначе моята "бушониера" е горния вариант,със старите предпезители,но със сигурност нямам толкова много релета(мисля,че са само две:мигачи и чистачки).Хода за интервал на лоста мисля,че всички ключове си го имат като заготовка,само се маха едно пинче,което го блокира.Аз съм го махнал,но изобщо не съм се сетил да проверя дали има окабеляване.Ще я видя аз тази работа,дано да има.

Благодаря ти,още веднъж :beer .



Върни се в “T3”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта