Въпрос за части от хидравлика на Т3 - съвети моля

Техническа и сервизна информация за бусовете от серия T3 - Multivan, Caravelle и Transporter
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Въпрос за части от хидравлика на Т3 - съвети моля

Мнениеот vladobo » Чет 22 дек 2011 22:11


Продавам на части Т3 (карвеле)и колега от форума иска да закупи хидравликата. Утре вечерата разглобявам за да я пратя защото е много далече и неможе да доиде да си вземе каквото му трябва. Не съм запознат точно какво да разглобя така че да му пратя всичко необходимо за монтажа за да не се наложи да му пращам втори път ако има пропуски. Ако някои може да ми опише подробно какво точно и как да сваля за да няма проблем после колегата при монтажа. И още един въпрос- колегата ще го монтира на синхро- ще стане ли? А бусчето е с мотор 1.6д. Помпата , тръбите казанчето и маркучетата са ми ясно но от пред не ми е ясно какво точно да свалям. Моля даваите съвети, снимки и описание възможно наи бързо че неискам да го бавя човека.




Потребителски аватар
pepi3196
Мнения: 364
Регистриран на: Пет 08 авг 2008 21:25
Автомобил: T3 Karavel
Двигател: T3 1987
Местоположение: София

Re: Въпрос за части от хидравлика на Т3 - съвети моля

Мнениеот pepi3196 » Чет 22 дек 2011 22:15


То май само реиката остана :drunk


Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Въпрос за части от хидравлика на Т3 - съвети моля

Мнениеот vladobo » Чет 22 дек 2011 22:20


Да - точно това ми е мисълта, около реиката какво друго да разглобя и да пратя. Разбрах нешо за кормилото до някакъв шарнир но не съм сигурен че разбрах, накраиниците .... незнам. От пред не ми е ясно грам


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Въпрос за части от хидравлика на Т3 - съвети моля

Мнениеот PACH » Чет 22 дек 2011 22:27


vladobo написа:Да - точно това ми е мисълта, около реиката какво друго да разглобя и да пратя. Разбрах нешо за кормилото до някакъв шарнир но не съм сигурен че разбрах, накраиниците .... незнам. От пред не ми е ясно грам


Стоян ми се обади да пита какво да му свалиш и му обясних, но технически не е много грамотен, та да ти го покажа ;)
Освен тръбите, помпата и рейката му свали тази щанга с карето:
Прикачени файлове
11111.jpg



Върни се в “T3”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vozi63 и 87 госта