Седалки предни за Т3

Техническа и сервизна информация за бусовете от серия T3 - Multivan, Caravelle и Transporter
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
DJADAI
Мнения: 3
Регистриран на: Пет 08 фев 2008 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Седалки предни за Т3

Мнениеот DJADAI » Пон 26 ное 2012 12:35


Здравейте,
Предните седалки на моето МПС не са в добро състояние!Иска ми се да ги оправя малко ,но при автотапицерите ми е скъпо.Гледам различни обяви за продажби на салони от различни автомобили.От кой модел автомобил би паснало най-безболезнено на моето Т3? :roll:
0898 464 454




Потребителски аватар
jorko.b67
Мнения: 1061
Регистриран на: Чет 16 дек 2010 23:16
Автомобил: Caravelle 1.6TD Syncro
Двигател:
Местоположение: София

Re: Седалки предни за Т3

Мнениеот jorko.b67 » Пон 26 ное 2012 17:44


Колега , вече е ставало въпрос за такова нещо...
viewtopic.php?f=66&t=346431
Дано ти е от полза !!!


Потребителски аватар
DJADAI
Мнения: 3
Регистриран на: Пет 08 фев 2008 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Седалки предни за Т3

Мнениеот DJADAI » Вто 27 ное 2012 7:32


Благодаря колега.Темата я зная!Преди да питам се опитвам да намеря написаното/споделено от колеги.В цитираната от теб тема има няколко снимки от които не получавам отговор-от кой модел МПС се приспособяват най-лесно предни седалки за Т3.С достатъчно време, техника малко тех.познания и желание съм убеден,че и от совалка ще може да се "присадят"


Потребителски аватар
pitstop_loungebar
Мнения: 108
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Седалки предни за Т3

Мнениеот pitstop_loungebar » Вто 27 ное 2012 11:37


Всичко си пише,а и снимки има коклото ти душа иска!

jorko.b67 написа:По руските форуми споделят , че много добре ставали от ОПЕЛ ОМЕГА , от СААБ и от Крайслер Вояджър. И аз съм чувал , че за въртящи седалки си е зорно положението...


pitstop_loungebar написа:От един форум и обява:"Electric Black Leather Saab front seats (very comfy)".


pitstop_loungebar написа:Ето как стоят и седалки от Subaru Legacy...


jorko.b67 написа:От един руски форум се вижда как стоят седалки от Опел Кадет (предни).
Задните седалки са от Пасат В5 (поне така е написано). ...


pitstop_loungebar написа:Ето и как стоят седалки от MG ZR turbo:...


pitstop_loungebar написа:Opel Vectra sri 150 full leather и мнението на колегата от UK:"they fit in really easy,although i feel a touch higher i think that maybe as the old ones were fucked."


Седалките от Волга АЗ ЛИЧНО не ги препоръчвам,защото на МЕН не са ми никак удобни!


Потребителски аватар
jorko.b67
Мнения: 1061
Регистриран на: Чет 16 дек 2010 23:16
Автомобил: Caravelle 1.6TD Syncro
Двигател:
Местоположение: София

Re: Седалки предни за Т3

Мнениеот jorko.b67 » Вто 27 ное 2012 13:24


Ха , това за седалки от совалка не съм сигурен , но мисля (ако не греша) , че на една от срещите в София стана въпрос , че някой си бил намерил (но много трудно) седалки от самолет - били много удобни за бус (не се шегувам)...
А освен изброените марки и модели автомобили - остава или от друг Т3 , или с метър в джоба и по авто къщите (моргите)...
Успех !



Върни се в “T3”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 67 госта