В момента е Нед 18 ное 2018 1:32
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Отговори  [ 78 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 6
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Вакум Помпа на Т4-Подмяна или Ремонт Публикувано: Пет 09 юни 2017 18:15 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Caravelle
Двигател: ACV 1998
0 пръстена е 68/2.50мм. преди 6г. го купих за 70ст. днес вече 1.05лв за бр. Минах 100 000 откакто открих "топлата вода" ,и никакви грижи с вакум помпата.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Вакум Помпа на Т4-Подмяна или Ремонт Публикувано: Сря 01 авг 2018 9:10 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Т4
Двигател:
Здравейте колеги,
малко да вдигна стара тема.
Бих искал да попитам, някой ще може ли, срещу заплащане разбира се, да ми отремонтира моята вакуум помпа (транспортер т4 2.4 дизел, производство 1997 година)
Съмнявам се в помпата, въпреки, че не чувам никакви звуци, но спирам по-трудно. Усеща се, че има въздух във сервото, дори когато извадя маркуча се усеща че има вакуум , а сервото "поема" въздух, но въпреки това, трябва да полагам повече усили на педала на спирачката.
Също така, след 1-2-3 напомпвания на педала, мисля, че помпата не се справя с възстановяване на вакуума.
Аз се намирам в Пловдив, но ще я сваля и ще я пратя, ако евентуално човека, който може да ми извърши услугата не е от Пловдив.
Или, ако някой има такава читава помпа, да ми направи оферта да я закупя.
Поздрави

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Вакум Помпа на Т4-Подмяна или Ремонт Публикувано: Пон 29 окт 2018 14:20 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Т4
Двигател:
Здравейте колеги,
днес свалих помпата, почисти я, смених гумичката под семеринга, семеринга обаче е счупен. Все пак внимателно го поставих и затворих помпата. Поставих я на колата и запалих. Отново вакуума е слаб. Въпроса е, виновен е счупеният семеринг, клапанчетата са се скапали или...
И другият въпрос, тоест 2 въпроса, от къде са си купя клапанчета и семеринг, и вторият въпрос е, някой продава ли здрава работеща с гаранция или нова помпа?

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 78 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 6

Всички времена са UTC+02:00