Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Техническа и сервизна информация за Multivan, Caravelle и Transporter
Правила на форума
Изображение
kalamata
Мнения: 16
Регистриран на: Чет 29 яну 2015 15:13
Автомобил:
Двигател:

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот kalamata » Нед 08 фев 2015 13:07


BUS1988 написа:Ванката продава синхрото за 12к.
Слагаш една степенка за мотор отзад, евентуално по яки амортисъори отзад и си ти, без да влизаш в филми за проекти които ще ти излезат доста по солено.
.Ванката и "Pash" един и същи човек ли е ? Ако продава Т3, но товарно имам интерес. Аз предпочитам направена машина, а не аз който нямам тези умения тепърва да пускам теми, какво, как и защо. Може ли линк към това което се продава ?




Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот PACH » Нед 08 фев 2015 13:10


kalamata написа:.... Може ли линк към това което се продава ?


Не е товарно, ето проекта: http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=66&t=178639&start=150


kalamata
Мнения: 16
Регистриран на: Чет 29 яну 2015 15:13
Автомобил:
Двигател:

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот kalamata » Нед 08 фев 2015 13:21


M4r1qn написа:На мен ми намирисва на американски пикап - Dodge Ram, GMC Siera, Chevrolet Blazer.

Dodge Ram power wagon и Ford Raptor си излизат оригинално с всичко необходимо, но са бая скъпички, а на всички останали американски пикапи трябват доработки, нямат блокажи до колкото съм запознат.


kalamata
Мнения: 16
Регистриран на: Чет 29 яну 2015 15:13
Автомобил:
Двигател:

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот kalamata » Нед 08 фев 2015 13:52


PACH написа:
kalamata написа:.... Може ли линк към това което се продава ?


Не е товарно, ето проекта: http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=66&t=178639&start=150
Харесва ми определено. Долколто разбирам ти го продаваш,добавих те в скайп,имам въпроси. Не ми излиза тук или поне аз не виждам как мога а пратя писмо на лични.
Поздрави.


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот avtohit77 » Нед 08 фев 2015 19:33


kalamata написа:
PACH написа:
kalamata написа:.... Може ли линк към това което се продава ?


Не е товарно, ето проекта: http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=66&t=178639&start=150
Харесва ми определено. Долколто разбирам ти го продаваш,добавих те в скайп,имам въпроси. Не ми излиза тук или поне аз не виждам как мога а пратя писмо на лични.
Поздрави.


Ето и колко е проходим Буса на Иван https://www.youtube.com/watch?v=Sz_cZoNbS34#t=12


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот avtohit77 » Нед 08 фев 2015 20:12


Не мога да те разбера,при Т3 синхро+мултиванско оборудване,спалня,маса,4х4 и т.н.за какво ти е каравана :gruebel Качваш си мотора отзад и газ.Буса си е пригоден за спане,печка си има легло готвиш си отвън и си ти.


kalamata
Мнения: 16
Регистриран на: Чет 29 яну 2015 15:13
Автомобил:
Двигател:

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот kalamata » Пон 09 фев 2015 0:23


avtohit77 написа:Не мога да те разбера,при Т3 синхро+мултиванско оборудване,спалня,маса,4х4 и т.н.за какво ти е каравана :gruebel Качваш си мотора отзад и газ.Буса си е пригоден за спане,печка си има легло готвиш си отвън и си ти.
Е да, ама няма баня и прав не можеш да седиш вътре :wink , търся и елементарен комфорт.


Потребителски аватар
BUS1988
Мнения: 680
Регистриран на: Съб 20 фев 2010 21:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: THESSALONIKI-GREECE

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот BUS1988 » Пон 09 фев 2015 10:15


Лично аз предпочитам едно Т3 syncro което се кара като лека кола почти, влиза без проблем на най тесните улици, паркира почти навсякъде където има място за една лека кола, минава през много тесни места на планина отколкото един голям кемпер с баня.
Нося една химическа тоалетна с мене която почти никога не се ползва, но ако се наложи е там, имам външен душ (може и с топла вода да се направи) и така си покривам нуждите по време на къмпингуване.
Това са моите нужди обаче, ако исках да практикувам често зимно къмпигуване щях да си помисля за по голям кемпер.
Така че първо трябва да си определиш нуждите и тогава да правиш следващата стъпка.
Това което мога да кажа е че цената на която продава Иван буса е направо подарък и няма да стой дълго ако реши сериозно да се захване да го продаде, може би не в България, но хората който чакат за такава оферта в Европа са не малко.
Аз лично купих моя за подобна сума от Германия като база за проект и не искам да ти кажа колко пари и труд са вложени отгоре за да стигне до състоянието което е в момента.


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот PACH » Пон 09 фев 2015 11:15


Благодаря Теми, снощи го пуснах в една синхро група където членувам на 7к евра и вече получих две запитвания за повече подробности. Предполагам че и той ще замине за чужбина, след което продължавам с плановете и проектите :th_up
Реалноста в Бг е такава, че много малко хора биха извадили пари за подобна машина.


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот valsanik » Пон 09 фев 2015 11:48


Мдаа, вместо да ги множим тия синхрота....ние ги продаваме :no Е, поне знам едно което ще остане в България....и то във :love.vwclub


kalamata
Мнения: 16
Регистриран на: Чет 29 яну 2015 15:13
Автомобил:
Двигател:

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот kalamata » Пон 09 фев 2015 12:20


Аз открито показах, че имам интерес към тази машина и не съм се пазарил. Каравана ще има при всички положения, но ще има отделно и кемпер, но проходим на базата на ЛТ или Ивеко. Запален съм по дълги пътеществия и искам да предприема именно такива. За това търся надежна машина и елементарен комфорт. Караваната би се ползвала повече стационарно, една Т3 за къси пътувания, а защо не и като ежедневна кола предимно в България и експедиционен кемпер за пътуване извън страната. Бил съм на доста места из света, но са ти вързани ръцете от към обиколки из вътрешността.Аз работя 5 месеца в годината и през останало време опознавам света и за това търся мобилност, която води до независимост.Така че, концепцията горе долу ми е ясна, но и бюджета не е без лимитен. Всеки случай не лова маймуни с трици и знам, че хубавите работи струват едни пари. За това търся Не развалина, а нещо което е направено.


Потребителски аватар
jorko.b67
Мнения: 1061
Регистриран на: Чет 16 дек 2010 23:16
Автомобил: Caravelle 1.6TD Syncro
Двигател:
Местоположение: София

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот jorko.b67 » Пон 09 фев 2015 12:44


Т3 синхро
+ каравана (задължително)
+ ЛТ или ИВЕКО с баня и приспособления за елементарни нужди
И да е по-ново , а не някоя "барака"......
Смятам , смятам - отива към 50-70 хил. евро...
Добър бюджет - дай , Боже всекиму !!!
Успех в начинанието , колега !!! :beer


Потребителски аватар
BUS1988
Мнения: 680
Регистриран на: Съб 20 фев 2010 21:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: THESSALONIKI-GREECE

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот BUS1988 » Пон 09 фев 2015 12:59


valsanik написа:Мдаа, вместо да ги множим тия синхрота....ние ги продаваме :no Е, поне знам едно което ще остане в България....и то във :love.vwclub


:12


kalamata
Мнения: 16
Регистриран на: Чет 29 яну 2015 15:13
Автомобил:
Двигател:

Re: Новобранец иска Т4 синхро - моля за съвети и напътствия

Мнениеот kalamata » Пон 09 фев 2015 13:29


jorko.b67 написа:Т3 синхро
+ каравана (задължително)
+ ЛТ или ИВЕКО с баня и приспособления за елементарни нужди
И да е по-ново , а не някоя "барака"......
Смятам , смятам - отива към 50-70 хил. евро...
Добър бюджет - дай , Боже всекиму !!!
Успех в начинанието , колега !!! :beer
Не смяташ правилно.До 12к евро за машината и още толкова за оборудване и съм готов :wink

http://suchen.mobile.de/lkw-inserat/vw-lt-45-pritsche-4x4-allradwohnmobil-augsburg/204712217.html?lang=en&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=VUT75&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelDescription=LT&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=VanUpTo7500&segment=Truck&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&negativeFeatures=EXPORT&grossPrice=false&noec=1

http://suchen.mobile.de/lkw-inserat/iveco-daily-40-10-wm-4x4-balatonboglar/203795045.html?lang=en&pageNumber=2&__lp=3&scopeId=VUT75&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=12100&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=VanUpTo7500&segment=Truck&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&negativeFeatures=EXPORT&grossPrice=false&noec=1



Върни се в “T4, T5 и T6”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта