проблем с плафони Т5

Техническа и сервизна информация за Multivan, Caravelle и Transporter
Правила на форума
Изображение
stefanT5
Мнения: 7
Регистриран на: Пет 07 сеп 2018 9:01
Автомобил:
Двигател:

проблем с плафони Т5

Мнениеот stefanT5 » Пон 17 сеп 2018 10:03


Здравейте, от скоро съм собственик на Мултиван Т5 2007г 2,5 дизел 130к.с. който беше с акумулатор 77ампера който въртеше малко мудно особенно след като буса е седял 5-10 мин. на аварийни. Няколко пъти се случи след сутрешното палене (пак трудно върти стартера) да ми исписва различни грешки на таблото като последния път се ресетна климатроника(градусите отидоха на 16) и светнаха два три бутона( мисля че бяха за подгрев на задно стъкло и обдухване на предното) Вечерта след тази случка забелязах че не ми светят плафоните в пътническата част,светят само малките лампи за четене. Завелязах също че и плафоните на багажника се включват със закъснение около 30 секунди след като отворя капака(незнам преди как беше) Реших че акумулатора е слаб за този двигател и след четене и във форума купих 100 амперов с който проблемите при палене изчезнаха.
Проверих бушоните под лоста за скорости и тези до двигателя и не открих проблеми.
Дайте съвет каде да търся проблема или кой в София може да погледне че така вечер е голяма тъмница одзат
Благодаря!




Върни се в “T4, T5 и T6”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта