VW LT35 Въпрос

Техническа и сервизна информация
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
juli76
Мнения: 162
Регистриран на: Вто 25 окт 2005 22:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: VW LT35 Въпрос

Мнениеот juli76 » Нед 17 мар 2013 6:44


Ванко_буса написа:Здравейите отново колеги аз пак с въпрос за LT то понеже то е камионче и е с единична гума и му идват тежички някой товари някои знае ли какво трябва да направя за да го направя с двоина гума целият заден мост ли се сменя или само главини или нещо друго благодаря предварително за отговорите !!!

Подчти сигурен съм че точките на закрепвани на ресьорите и амортисьорите имат разлика защото разлика има и в рамата на двата модела, да речем LT35 и LT46.Предницата е еднаква там проблеми не би трябвало да има.Единственото което ме съмнява че ще се наложи да минеш технотест и съответно да пререгистрираш буса в кат защото нанасяш конструктивни измемения в модела които трябва да се одобрят.




Потребителски аватар
juli76
Мнения: 162
Регистриран на: Вто 25 окт 2005 22:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: VW LT35 Въпрос

Мнениеот juli76 » Нед 17 мар 2013 6:52


iv4olt35 написа:здравеите имам лт35 97ма2.5тди не мога да го накарам да загрее и неще да върви смених или отремонтирах катализатор помпа дюзи турбо филтри вакуми термостат температурни датчици радиатори аи ге ера го изолирах и неще и неще ако някои има идея бих се радвал да я чуя

Провери ли дебитомера дали е изправен това по отношение най вече на вървенето,за температурата и загряването виж единия от температурните датчици този с четерте извода при мен там беше проблема след като го смених почна да отчита коректно.Като цяло тези бусове загряват по трудно зимата но това зависи и от стила на каране и товара.



Върни се в “LT и Crafter”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта