Мнения за сервиз ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
slaiko
Мнения: 137
Регистриран на: Нед 23 мар 2008 17:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Запитване относно ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ООД

Мнениеот slaiko » Пон 22 мар 2010 22:38


и аз несъм доволен ит М комплект отидох при тях с нагласата да сменят меката вразка преди катализатора на пассат 91г та като го сложиха и с излизането от сервиза колата почна да работи като ТАНК върнах се,'уш го оправиха'и точно след 2 дена пак същото и повече не отидох там а останах доволен от КРАФТ сложихами нова мека връзка даже ми дадаха година и половина гаранция и до сега нямам никакви проблеми




Потребителски аватар
N1P0
Мнения: 1228
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: | София | | 6N2 - 1.6 16V - GTi |
Контакти:

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот N1P0 » Вто 31 юли 2012 22:29


Там всички майстори са събрани от КОЛ И ВЪЖЕ . Съжалих, че ми слагаха едно просто гърне. Толкова пък да не гледат какво правят, че няма на къде :banghead:


Потребителски аватар
Ceki4aGTI
Мнения: 175
Регистриран на: Сря 05 яну 2011 11:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот Ceki4aGTI » Вто 31 юли 2012 23:09


N1P0 написа:Там всички майстори са събрани от КОЛ И ВЪЖЕ . Съжалих, че ми слагаха едно просто гърне. Толкова пък да не гледат какво правят, че няма на къде :banghead:


Ако могат въобще да се нарекът майстори :Mr Green Fun последото ми посещение в сервиз беше точно там преди година и половина за смяна на накладките отзад на барабаните и на жило на ръчната и ме удариха с 130 лв :screwy


Потребителски аватар
Dead man
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 9978
Регистриран на: Съб 27 окт 2007 11:02
Автомобил: Hyundai Sonata 2007
Двигател: 2.0 16V 145HP
Местоположение: София,Дружба 1
Контакти:

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот Dead man » Сря 01 авг 2012 18:58


Има и читави майстори там....

Мога да кажа веднага един :

Найден-Kimif2008


Потребителски аватар
N1P0
Мнения: 1228
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: | София | | 6N2 - 1.6 16V - GTi |
Контакти:

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот N1P0 » Сря 01 авг 2012 22:22


Dead man написа:Има и читави майстори там....

Мога да кажа веднага един :

Найден-Kimif2008


Най-вероятно да. Ако сте си приятелчета :bowdown


Потребителски аватар
kimif2008
Мнения: 564
Регистриран на: Сря 01 окт 2008 22:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот kimif2008 » Чет 02 авг 2012 20:40


N1P0 написа:Там всички майстори са събрани от КОЛ И ВЪЖЕ . Съжалих, че ми слагаха едно просто гърне. Толкова пък да не гледат какво правят, че няма на къде :banghead:

що не разкажеш,снимки да пуснеш.И като даваш такива определения ТИ от колко години монтираш ауспуси?


Потребителски аватар
kimif2008
Мнения: 564
Регистриран на: Сря 01 окт 2008 22:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот kimif2008 » Чет 02 авг 2012 20:41


N1P0 написа:
Dead man написа:Има и читави майстори там....

Мога да кажа веднага един :

Найден-Kimif2008


Най-вероятно да. Ако сте си приятелчета :bowdown

станахме приятелчета,и не само с него


Потребителски аватар
N1P0
Мнения: 1228
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: | София | | 6N2 - 1.6 16V - GTi |
Контакти:

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот N1P0 » Чет 02 авг 2012 23:32


kimif2008 написа:що не разкажеш,снимки да пуснеш.И като даваш такива определения ТИ от колко години монтираш ауспуси?


Не съм разказал поради факта, че не обичам да злепоставям никой публично. Наистина не ти се иска да гледаш нито снимки нито да разказвам заради общото благо на фирмата в която работите :idea: . За това и нищо не съм описал. Видимото отношение на майсторите към работата е парадоксално. Не визирам никой лично нито познавам някой там така, че не е нищо лично към теб.
И изобщо пък целият процес на работа в който му се пада на 1 човек да прави по 3-4 коли едновременно също не е за коментиране защото се подразбира какъв може да е крайният резултат :idea: .
Днес бях там и след куп приказки "позакрепиха" положението временно. Както се изрази момчето"проблемът не е в нашият телевизор" :mrgreen: (а в кого хах идвам с перфектна генерация тръгвам си с чукаща генерация :063: )
Просто да подчертаеме отново защото винаги е валидно това и както горните постове доказаха - имайте си по едно приятелче за да сте доволни винаги :bowdown

От колко време монтирам аспуси ? :horror: Въпрос точно на място. Аз ако монтирах дали щях да отида в професионален сервиз да ми свършат работа ? :mrgreen:


Потребителски аватар
kimif2008
Мнения: 564
Регистриран на: Сря 01 окт 2008 22:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот kimif2008 » Пет 03 авг 2012 22:25


N1P0 написа:
kimif2008 написа:що не разкажеш,снимки да пуснеш.И като даваш такива определения ТИ от колко години монтираш ауспуси?


Не съм разказал поради факта, че не обичам да злепоставям никой публично. Наистина не ти се иска да гледаш нито снимки нито да разказвам заради общото благо на фирмата в която работите :idea: . За това и нищо не съм описал. Видимото отношение на майсторите към работата е парадоксално. Не визирам никой лично нито познавам някой там така, че не е нищо лично към теб.
И изобщо пък целият процес на работа в който му се пада на 1 човек да прави по 3-4 коли едновременно също не е за коментиране защото се подразбира какъв може да е крайният резултат :idea: .
Днес бях там и след куп приказки "позакрепиха" положението временно. Както се изрази момчето"проблемът не е в нашият телевизор" :mrgreen: (а в кого хах идвам с перфектна генерация тръгвам си с чукаща генерация :063: )
Просто да подчертаеме отново защото винаги е валидно това и както горните постове доказаха - имайте си по едно приятелче за да сте доволни винаги :bowdown

От колко време монтирам аспуси ? :horror: Въпрос точно на място. Аз ако монтирах дали щях да отида в професионален сервиз да ми свършат работа ? :mrgreen:

така е има контузени като мен,други в отпуска,...,но не можеш да даваш такива определения аз се занимавам от12г. с това от тях 4 в kraft от началото и мисля че съм се доказал в професионално отношение,за другите не коментирам:)


Потребителски аватар
N1P0
Мнения: 1228
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: | София | | 6N2 - 1.6 16V - GTi |
Контакти:

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот N1P0 » Пет 30 ное 2012 4:28


Здравей драги колега!

Изобщо нямах намерение да пиша, но този път отново погрешното и надменното ви поведение което се вижда от всеки пост е наистина жалко за човек от вашето високо ниво :mrgreen: . Очевидно вече всички разбрахме, че или сте г-н Стоян Мулетаров собственик на ЕМК33 или "най-добрият ПР на фирмата". След кратко ровене на вашите мнения останах меко казано фрапиран.
Ако все още не сте установили в опита си стремглаво да изчистите името си и негативните случки(факти) които са станали на потърпевшите. Вие сам утежнихте името на фирмата повече отколкото беше с типичното си българско позьорстване колко сме велики придружено от неадкветни отговори! Интересно как вече няколко човека се отказаха от ЕМК33 само от вашите мнения в темите :shock Изумен съм как смело говорите за всяка случка сякаш сте били там и сте взели пряко отношение, а давате изводи на такова професионално ниво което в крайна сметка не се покрива изобщо в някои случаи.
Също така съм изумен как избягвате от конкретните въпроси и проблеми които ви бяха зададени от group® и след отговора ви от 1001 редове в които обяснихте високото положение на фирмата както в социален така и в професионален план, но не и конкретен отговор по темата :063:
Отговорът ви е потресаващо неадекватен. (за справка и още материал viewtopic.php?f=13&t=275826&start=30)
0001 написа:

Не си бил "подведен", защото не си се подвел и отново коментираме нещо, което не се е случило.
Не искай от мен да ти гарантирам нещо, което не ме вълнува, което не е мой проблем и в което не съм участвал.

Като не искаш да гарантираш и не те вълнува и не е твой проблем защо изобщо пишеш тук защитавайки фирмата си :screwy


Едно е сигурно за мен като сервиз и услуги отпаднахте тотално благодарение на 0001 и честно казано толкова евтина реклама по този начин която направихте във форума и то на голямо име фирма не съм срещал никога ! Вие сервиз ли сте или заведение ?? Обиколихме от несравнимите ви тоалетни до неземните луксозни кафета и какви ли не подобни смехотворни изказвания които бяха само реклама за да оправдаят неграмотните случки на сервиза ви! Още по забавно ми е, че ги знам тези местенца и така успешно ги описахте надхвърляйки реалността.

И НЕ ТЕМАТА НЯМА ДА БЪДЕ ЗАТРИТА и няма да се радваш на модератора който няма да заличи тази тема като неколегиална, неточна и неактуална.
За да може хората да виждат и четат реалните проблемни случки на клиенти заедно с големите оправдания на голямото ви име за да са наясно колко е актуална всъщност и колко е колегиална и точна!

Как изобщо може да си позволявате да се притеснявате за вашите клиенти след като сте толкова известни и могъщи и дръзвате по такъв нелеп начин да си правите евтинки реклами тук.Смехотворно ми стана наистина !
vasstop написа:П.С. Ползването на подписи, включително и снимки като подпис в този форум е забранено. Ще Ви помоля да си редактирате мненията, в противен случай ще ви бъде наложено ограничение за писане.


Успех в бизнеса и не намесвайте личния живот и план на хората както и не всички имаме акъл колкото вас за да бъдем толкова "успешни" или неуспешни в други начинания 8)


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот 0001 » Пет 30 ное 2012 9:14


N1P0 написа:Здравей драги колега!

Изобщо нямах намерение да пиша, но този път отново погрешното и надменното ви поведение което се вижда от всеки пост е наистина жалко за човек от вашето високо ниво :mrgreen: . Очевидно вече всички разбрахме, че или сте г-н Стоян Мулетаров собственик на ЕМК33 или "най-добрият ПР на фирмата". След кратко ровене на вашите мнения останах меко казано фрапиран.
Ако все още не сте установили в опита си стремглаво да изчистите името си и негативните случки(факти) които са станали на потърпевшите. Вие сам утежнихте името на фирмата повече отколкото беше с типичното си българско позьорстване колко сме велики придружено от неадкветни отговори! Интересно как вече няколко човека се отказаха от ЕМК33 само от вашите мнения в темите :shock Изумен съм как смело говорите за всяка случка сякаш сте били там и сте взели пряко отношение, а давате изводи на такова професионално ниво което в крайна сметка не се покрива изобщо в някои случаи.
Също така съм изумен как избягвате от конкретните въпроси и проблеми които ви бяха зададени от group® и след отговора ви от 1001 редове в които обяснихте високото положение на фирмата както в социален така и в професионален план, но не и конкретен отговор по темата :063:
Отговорът ви е потресаващо неадекватен. (за справка и още материал viewtopic.php?f=13&t=275826&start=30)
0001 написа:

Не си бил "подведен", защото не си се подвел и отново коментираме нещо, което не се е случило.
Не искай от мен да ти гарантирам нещо, което не ме вълнува, което не е мой проблем и в което не съм участвал.

Като не искаш да гарантираш и не те вълнува и не е твой проблем защо изобщо пишеш тук защитавайки фирмата си :screwy


Едно е сигурно за мен като сервиз и услуги отпаднахте тотално благодарение на 0001 и честно казано толкова евтина реклама по този начин която направихте във форума и то на голямо име фирма не съм срещал никога ! Вие сервиз ли сте или заведение ?? Обиколихме от несравнимите ви тоалетни до неземните луксозни кафета и какви ли не подобни смехотворни изказвания които бяха само реклама за да оправдаят неграмотните случки на сервиза ви! Още по забавно ми е, че ги знам тези местенца и така успешно ги описахте надхвърляйки реалността.

И НЕ ТЕМАТА НЯМА ДА БЪДЕ ЗАТРИТА и няма да се радваш на модератора който няма да заличи тази тема като неколегиална, неточна и неактуална.
За да може хората да виждат и четат реалните проблемни случки на клиенти заедно с големите оправдания на голямото ви име за да са наясно колко е актуална всъщност и колко е колегиална и точна!

Как изобщо може да си позволявате да се притеснявате за вашите клиенти след като сте толкова известни и могъщи и дръзвате по такъв нелеп начин да си правите евтинки реклами тук.Смехотворно ми стана наистина !
vasstop написа:П.С. Ползването на подписи, включително и снимки като подпис в този форум е забранено. Ще Ви помоля да си редактирате мненията, в противен случай ще ви бъде наложено ограничение за писане.


Успех в бизнеса и не намесвайте личния живот и план на хората както и не всички имаме акъл колкото вас за да бъдем толкова "успешни" или неуспешни в други начинания 8)


:lol: Васко, не сме се забравили, нали? :D
Не съм Стоян Мулетаров, а баща му и създателя на фирмата Ем Комплект.
Личните ми отношения с "някои хора" от този форум доведоха до тази тема.
Повярвайте, голям "смотаняк" съм явно , за да пиша тук, особенно по точно този начин... :roll: Синът ми Стоян Мулетаров не би влязъл тук за да пише, защото явно не е толкова "смотан".
Една хубава и чиста тоалетна, може да е повод за гордост и радост в България ,даже в София, столицата в която, все още няма изградена канализация, а "сервизните тоалетни", много често са отвратителни. scare
Видът на всяка една "тоалетна", може да върне времето поне 5 поколения назад и не се срамувам от това, което съм писал- то е намек..., който явно дразни :D
Не искам да пораждам спор тук с вас и другите, с "онези"- другите тоалетни.
Но не си прав в твърденията си, ако смея да забележа! :D

[b]Едно е сигурно за мен като сервиз и услуги отпаднахте тотално благодарение на 0001 и честно казано толкова евтина реклама по този начин която направихте във форума и то на голямо име фирма не съм срещал никога !

Васко, твърдението ти не е вярно,през сервизите ни, минават над 150 автомобила дневно.
Не се съмнявай в това.
Като беден и смотан колега, няма от къде да взема пари за тези сервизи, ако не са доволните ни клиенти.
Понякога с колеги от този форум, /наши клиенти/ коментираме с насмешка,отношението на форума към фирмата ни . :idea:
Ем комплект е факт, даже въпреки "антирекламата", развивана от едни и същи хора, в различни форуми и пейсването на тази /една и съща тема/.
Извинете ме за това, че пиша тук и разчитах "на разбиране", толерантност и нормални взаимоотношения. :D
Явно като "смотаняк" съм сбъркал, което е нормално, нали?
С Уважение от "смотаняка" и въпреки лъжите по мой и наш адрес, които не са от сега и от днес! :обичам ви


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот vaskoto1 » Пет 30 ное 2012 9:56


любо, бъркаш адреса, пич... :wink:
аз съм васко, колегата няма нищо общо с мене, освен че се познаваме и споделяме едно хоби (не коли).
:beer
освен това-познаваме се и с найден-приятели сме и високо го ценя-и професионално и лично.


Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот santo_trafficante » Пет 30 ное 2012 10:58


Аз пък съм доволен mhihi Последно в събота от сервиза в Павлово взехме един чарк от вас за една нова Вектра :wink:
Приятел ми е Стилян дето "обръща" колите :wink: Даже имам карта с голямо намаление за услугите от вас :beer


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот °niksi° » Пет 30 ное 2012 11:44


Понеже стана дума за доволни и недоволни да си кажа с 2 думи.
От услугите /при Найден съм ходил/ съм много доволен.
От частите които сме пазарували от вас /магазина в Дружба на родеото/ като цяло също ОК.
Единствено малко отношението в Дружба малко не ми хареса - това беше преди време, сега може да се е променило нещо в тази насока.
Иначе факт е, че сте големи и имате работа и е нормално тук-там да има някой недоволен, въпроса е да са колкото се може по-малко.


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Емкомплект - нещастници

Мнениеот 0001 » Пет 30 ное 2012 18:37


vaskoto1 написа:любо, бъркаш адреса, пич... :wink:
аз съм васко, колегата няма нищо общо с мене, освен че се познаваме и споделяме едно хоби (не коли).
:beer
освен това-познаваме се и с найден-приятели сме и високо го ценя-и професионално и лично.


:D Вярно е, помислих че си ти... :D и че ми "мътиш водата" в намерението ми, да поддържам добри, колегиални и нормални отношения с този форум.... :lol:
Извинявай за грешката, от сърце.
Извинявайте и за глупостта ми, че влизам и пиша тук- нещо от което нямам явна полза.
Ако я докарам до тук, да очаквам и вегетирам от ползата от тези форуми, работата ни е спукана. :D
Никой друг сериозен бизнесмен, примерно от Евро07, Техко,Автоплюс,Косер и др, няма да падне до това положение,да пише тук и да се "оправдава" в подобни форуми. :D
Кой от тези уважавани хора, би си загубил времето тук?
Но аз не съм сериозен бизнесмен и това е моето оправдание, нали?
И ето ме, на "мерника" на хора, които едва ли биха могли да ме научат на хватки в риториката и писането.
Ако седна да анализирам верността и изреченията, съставени от някои форумни "капацитети", ще доведа отново до намеците за тоалетните....но не съм тук за да се заяждам, защото ми е приятно и интересно да ви чета. :D
Васко, това не се отнася до теб, отнася се до някои други "капацитети".... :idea:
Отново подавам ръка, за ликвидация на безсмислени спорове и упреци от хора и "капацитети", които всъщност не са успели и постигнали нещо съществено, но раздават упреци и мнения към нас- тези които ви обслужваме все по-професионално.
Найден е бръмка, част от един екип, с повече от 20 годишна история.
Когато пишете че сме смотаняци, това се отнася и до Найден, нали? :D
Ако мислите, че съм "смотаняк", това е абсолютната истина.
Просто персонифицирайте упреците в темата и темата, като я ориентирате към мен, а не към екипа като цяло.
Отново подавам ръка, за ликвидация на безсмислени спорове и упреци, от които никой няма полза. :обичам ви
Подобна тема и наличието и тук, не ме притеснява, но ме прави излишно "ехиден" и "деликатно хаплив", което дразни повече вас, от колкото мен. Ако усещате по писането ми, пиша с удоволствие тук.
Такива ми ти работи!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта