Гуми център Диана - измекяри

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Somi
Мнения: 687
Регистриран на: Вто 22 фев 2011 20:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот Somi » Сря 09 сеп 2015 10:26


Явно трябва преводач да се намеси.По принцип за да видиш трябва да платиш транспорта преди това, в зависимост какво е отбелязано в товарителницатав едната или двете посоки.Всички сме ходили в офиси на Еконт, различни офиси с различно разположени складовите помещения за обемисти неща, като отида в час пик гумите ми висят от вън или вътре до мен, а аз вися минимум 15 мин на опашка навеждам се и през стреч фолиото си ги оглеждам докато на служителите им пуши главата , ако не са мойте си заминавам,същото може и да се случи в офис в малко населено место там всички се познават оглеждаш ги пак през стреча и казваш Пешо няма да ги взимам пиши че не си ме намери. Та за какво спорите темата е за гуми центрове ДИАНА




Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Диана - измекяри

Мнениеот 777 » Сря 09 сеп 2015 10:32


Somi, долу горе за това говорех и аз. Само че ревнаха разни как това било долен номер, нечестно, едва ли не служителят на Еконт, който ти е разрешил да видиш гумите ще остане без заплата (неясно как ще разберат висшестоящите след като няма нищо разпечатано, подписано и т.н.).


Потребителски аватар
siko2
Мнения: 157
Регистриран на: Вто 24 май 2011 13:27
Автомобил: VW Passat B5 1997
Двигател: ADR
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот siko2 » Вто 13 окт 2015 14:57


Аз съм поредният балък който опариха с кривата джанта! Гумите са ОК, цената е ОК, ама тази тъпотия с джантите и пликовете ме напрегна малко.. Следващият път мисля да ги пропусна! :beer


Потребителски аватар
Pif75
Мнения: 10
Регистриран на: Чет 25 дек 2008 22:55
Автомобил: VW Passat Alltrack
Двигател:
Местоположение: София

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот Pif75 » Чет 29 окт 2015 11:09


И аз да споделя голямо разочарование от Диана център-Богров

При мен подходиха по същия начин-купувам 4 нови гуми и
търговеца ми предложи бързо монтиране.
Аз съм си виновен, че се съгласих-
джантите ми се оказаха ужасно криви -как съм карал с тях и т.н.
Отказах им изправяне, след което се опитаха да ме изнудват
с доводи как съм дал 1000 лв за гуми, а им отказвам 100 за изправяне.
И това с чувалите беше смешно-ако не си ги купиш, не могат да ти върнат сменените гуми :)

В последствие ходих при познат от форума гумаджия-джантите са си перфектни.

Много некоректно, повече няма да повторя грешката да съм им клиент.


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот 777 » Чет 29 окт 2015 12:11


Би било добре да пускате жалби до командването. Нищо чудно да са в неведение от "бизнеса" на монтьорите. А една скрита камера е още по-добре.


StrEagle
Мнения: 792
Регистриран на: Вто 19 юли 2011 13:11
Автомобил: Polo 6C
Двигател: DAJA
Местоположение: София

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот StrEagle » Чет 29 окт 2015 12:41


ти ако си мислиш, че не знаят :mhihi


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот 777 » Чет 29 окт 2015 13:03


90% съм сигурен, че собственичката не знае. Нея трудно ще достигнеш по телефона, но някой от главните заместници няма да е толкова трудно. А ако знаят - това ще са хора около монтажниците, които прибират %.


Потребителски аватар
gen4o_88
Мнения: 62
Регистриран на: Пет 09 сеп 2011 13:07
Автомобил: mk3 jahre gtd
Двигател: AAZ
Местоположение: София

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот gen4o_88 » Чет 29 окт 2015 20:41


Kolegi s godi ite ne se nauchihte che golemite servizikoito vi davat niska cena za novi gumi vi izliza soleno!!! Diana margel primeks tova sa servizi koito rabotqt s mnogo klienti ne mislete che sa tovolni na 10 lv pechalba ot edna guma za tova vajna rolq igraqt momchetata ot montaja a imenno nie gumadjiite!! Az rabotq v malak serviz koito predlaga realni ceni na gumi i montaj , predpochitame da rabotim korektno a ne s izmama!! Uspeh dano si vzeete pouka!izvinete za pravopisa pisha ot tableta no sam vazmuten kogato vijdam tolkova izpatili kolegi!!!

Последна промяна от IvanMan на Чет 29 окт 2015 20:48, променено общо 1 път.
Причина: Отново пишеш на латиница! Получаваш предупреждение!


Потребителски аватар
alpinab
Мнения: 559
Регистриран на: Сря 26 юни 2013 20:22
Автомобил: VW Passat
Двигател: CRL
Местоположение: София

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот alpinab » Пет 30 окт 2015 8:50


Аз за пореден път съм доволен от Диана. Винаги има богат избор от гуми на цени без конкуренция(имам корп. отстъпка). Преди седмица обзаведох жената с нови зимни.

Мойте съвети към колеги:

-Преди да платите направете запитване дали гумите са тазгодишно производство. Веднъж ми дадоха стари и веднага ги върнах. Гонете си интереса. Ако сте ги поръчали он-лайн пак има възможности изрично да се умоменете, че трябва задължително да са пресни. Ако не са просто ги отказвате. Да си се оправят като не са спазили уговорката.

-Не монтирайте там. Има евтини и добре работещи гумаджийници под и над път. Аз като живеещ в София, може би от 15 години ходя само при едни пичове на тих труд в Дружба1. Хем денонощно хем работят качествено и взимат 28 лв. смяна летни/зимни да ги завъртят (16ски/лети с лепени тежести, ако са железни е 20лв).


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот 777 » Пет 30 окт 2015 10:25


gen4o_88 написа:Kolegi s godinite ne se nauchihte che golemite servizikoito vi davat niska cena za novi gumi vi izliza soleno!!! Diana margel primeks tova sa servizi koito rabotqt s mnogo klienti ne mislete che sa tovolni na 10 lv pechalba ot edna guma za tova vajna rolq igraqt momchetata ot montaja a imenno nie gumadjiite!! Az rabotq v malak serviz koito predlaga realni ceni na gumi i montaj , predpochitame da rabotim korektno a ne s izmama!! Uspeh dano si vzeete pouka!izvinete za pravopisa pisha ot tableta no sam vazmuten kogato vijdam tolkova izpatili kolegi!!!

Хубаво си правиш реклама на малкия сервиз, но се мъчиш да подвеждаш хората. Ако си мислиш, че големите (вносители) печелят по 10лв от гума при ниските си цени си дълбоко заблуден. Или нямаш представа от цените или като на много малък сервиз ви дават гумите по цени почти на дребно - затова хем изкарвате високи цени, хем и допълнително се плаща какво ли не. Отивам в Примекс, вземам тазгодишни гуми на макс ниски цени (можеше да е още по-ниско предполагам, но достатъчно спрямо останалите оферти) - правят ми безплатен монтаж и баланс и си тръгвам. В твоя малък сервиз какво щеше да е по-добро - може би машините ви са по-скъпи и правят по-добър баланс?


Потребителски аватар
gen4o_88
Мнения: 62
Регистриран на: Пет 09 сеп 2011 13:07
Автомобил: mk3 jahre gtd
Двигател: AAZ
Местоположение: София

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот gen4o_88 » Чет 12 ное 2015 7:11


НЕ си правя реклама темата е за ДИАНА ИЗМЕКЯРИ споделям реално мнение с доста доказателства за моите думи!Повече от сигурно е, че има печалба и то добра от продажбата на нови гуми,за това и на всеки ъгъл има сервиз за гуми!Не съм казал къде ми е сервиза и колко струват гумите и услугите при мен!Истината е една ДИАНА прави с клиентите си каквото си иска и после голяма част от хората се оплакват,за това ми писна да слушам и виждам едно и също всеки сезон!КАК НЕ СЕ НАУЧИХА!Ок купете си гумите но бягайте бързо от там и си ги монтирайте другаде!Само един пример от 7.11.15г две момчета с нисан алмера идват при мен и казват "може ли да ми оправите гайките и шпилките защото в диана ми ги скъсаха и ми падна гумата в движение,но не искаме да се върнем там защото са некадърници!" И много други подобни случки мога да разкажа,но мисля че в темата има много интересни!Иначе продължавай да си ходиш в примекс те поне знаят как да си държат клиентите но за да може да има работа при тях се залага на най- яките марки гуми,на който името не мога да произнеса! :Mr Green Fun
Всеки си има мнение! :th_up :th_up


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот 777 » Чет 12 ное 2015 10:46


gen4o_88 написа:Истината е една ДИАНА прави с клиентите си каквото си иска и после голяма част от хората се оплакват,за това ми писна да слушам и виждам едно и също всеки сезон!

На много места стават такива простотии, но Диана са най-големите и затова се набиват на очи.


Потребителски аватар
gen4o_88
Мнения: 62
Регистриран на: Пет 09 сеп 2011 13:07
Автомобил: mk3 jahre gtd
Двигател: AAZ
Местоположение: София

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот gen4o_88 » Чет 12 ное 2015 13:52


Да съгласен съм! Хора сме всеки може да збърка!!! И аз не съм безгрешен , но внимавам повече! Ако повече хора внимават можеби няма да има птп-та и толкова недоволни хора!
:)


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот Spas » Чет 12 ное 2015 16:17


Аз съм недоволен от начина им на обслужване и отвратителното им държание по време на офанзивата. В частност обиколих всички фирми за гуми, защото знаех какъв размер търся, но не и марка. В дияна се отнесоха най-зле от всички останали! А до една седмица ще се чудят кой да напсуват в магазините си......


milench0
Мнения: 149
Регистриран на: Вто 09 дек 2008 15:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Гуми център Диана - измекяри

Мнениеот milench0 » Сря 18 ное 2015 18:14


Има нещо вярно, че не си дават грам зор :). Питах за гуми Kleber, след 2-3 минути ми казаха имали само една бройка, за това Медина Мед правят същите цени, даже и Примекс.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: lubomir911, suzi1973 и 25 госта