тенекеджия в пловдив

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
ognen_brum
Мнения: 10
Регистриран на: Вто 19 апр 2011 16:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Plovdiv

тенекеджия в пловдив

Мнениеот ognen_brum » Пон 29 авг 2011 17:06


здравейте, ако може някой от Пловдив да ми препоръча майстор, че до сега не съм се занимавал с тези работи и не знам изобщо къде ги има




coverdaile
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 19 сеп 2011 23:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Plovdiv

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот coverdaile » Пон 19 сеп 2011 23:21


Зад магазин РИЛА в Кичука.Много добър майстор на нормални цени!Преди 3 години на мойто ПОЛО ми смени лява вежда и праг и до ден днешен не е мръднало нищо!0899920478 Ивайло


davidtko
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 03 апр 2012 23:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Plovdiv

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот davidtko » Сря 04 апр 2012 22:46


Без да преувеличавам,но това момче се оказа доста добър майстор!На моя фолксваген венто му се беше скъсал задния мост от гредите и ми го направи безупречно за 200 лева в което включваше свалянето на резервоара и задния мост!Вече три месеца го лашкам по дупките и няма грешка!!!Препоръчвам ви го!Мен ме изпрати един колега при него,който беше ударен отпред и е останал много доволен!


lili4ev
Мнения: 17
Регистриран на: Вто 15 яну 2013 22:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: asenovgrad

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот lili4ev » Сря 16 яну 2013 9:18


За пореден път се уверявам,че форумите са нещо много полезно!Това бе единствения МАЙСТОР,който обърна сериозно внимание на моя проблем,за разлика от другите 3-ма,които почти ми се подиграха и ми твърдяха че от голф 4ката ми нищо не ставало и ако трябвало да се ремонтира--да съм си купувал нова!!?Става въпрос за челен удар по моя вина и естествено аз трябваше да си поема изпъването,частите и боядисването!Мога само да кажа след ремонта като минах стенд преден мост,стендаджията ми зададе въпроса:дали тази кола въобще е удряна!Няма да споделям колко ми излезна ремонта,за да не заблудя някой,но сумата е трицифрена!Малко са добрите майстори като Иво и неговите колеги!


GTE_112
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 14 мар 2012 15:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот GTE_112 » Пет 21 юни 2013 7:27


някой може ли да ми даде точните координати на този майстор


lili4ev
Мнения: 17
Регистриран на: Вто 15 яну 2013 22:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: asenovgrad

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот lili4ev » Пон 01 юли 2013 21:28


Намира се в квартал Кичук Париж зад хипермаркет Рила в бившия бетоновъзел комарс до гуми Райчев!Телефон 0899 920478 Иво :smile


atanas mamalev
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 21 яну 2014 20:02
Автомобил:
Двигател:

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот atanas mamalev » Нед 23 фев 2014 12:32


Момчето е много добър майстор и си гледа доста съвестно работата!Две коли му карам вече и всичко е перфектно!Бояджията му също е много добър,но единствения му недостатък е че е малко бавен,но за сметка на това качеството е безупречно,а и мисля,че ден два в повече не са толкова фатални!Препоръчвам!


Потребителски аватар
Kostiev
Мнения: 137
Регистриран на: Сря 01 май 2013 15:43
Автомобил: s shofior
Двигател:

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот Kostiev » Нед 23 фев 2014 18:56


Малко смешно ми става като чета такива теми, в които пишат хора, регистрирали се само заради 1-2 мнения по конкретната тема. Изводите оставям за вас. :mhihi


atanas mamalev
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 21 яну 2014 20:02
Автомобил:
Двигател:

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот atanas mamalev » Вто 25 фев 2014 0:26


Господин Kostiev,като Ви е толкова смешно, просто не четете тези теми и ги подминавайте!Не познавам хората писали по горе,но явно в благодарение на тях и на тази тема попаднах на точното място,а,и изводите са направени вероятно преди да бъде написано нещо!ОТ 6 години внасям катастрофирали и корозирали автомобили от Германия и само ходене по мъките от "майстори"!Аз,лично избягвам регистрации,входове и т.н.,просто това е изразяване на мнение(лично за себе си)без да правя реклама на никого!Ако мислите,че може да предложите нещо по-добро пишете ми на E-MAIL!


Потребителски аватар
Kostiev
Мнения: 137
Регистриран на: Сря 01 май 2013 15:43
Автомобил: s shofior
Двигател:

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот Kostiev » Вто 25 фев 2014 19:56


atanas mamalev написа:....ОТ 6 години внасям катастрофирали и корозирали автомобили от Германия...
Браво, браааавоо - похвално! А минавало ли ви е през ума да внасяте читави коли?
atanas mamalev написа:Аз,лично избягвам регистрации,входове и т.н.,просто това е изразяване на мнение(лично за себе си)без да правя реклама на никого!
Ама разбира се, как - то се вижда - не сте се регистрирал за реклама - неееее......
atanas mamalev написа:Ако мислите,че може да предложите нещо по-добро пишете ми на E-MAIL!
Който е..... тайнааааа! :mhihi

Ако имат желание модераторите - нека хвърлят едно око на IP-тата на писалите по-горе по темата.


atanas mamalev
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 21 яну 2014 20:02
Автомобил:
Двигател:

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот atanas mamalev » Вто 25 фев 2014 23:24


Костиев,със сигурност няма да намерим общ език с Вас!Мнителността Ви е сериозна и не знам на какво се дължи!Относно вноса на читави автомобили-явно не сте запознат с този бизнес!Аз лично вкарвам нови катастрофирали автомобили,оставям ги в 2-3 сервиза и след като са готови си ги връщам обратно в Германия!Корозиралите,без тях не може,но винаги отиват на пазара в ЧИТАВ вид след като пак са минали през тенекеджия и бояджия!Все пак те са за избиване на някой разход!Читавите коли,които са нов внос,втора ръка по авто салоните са не-повече от 10%!Това е факт! Ама разбира се, как - то се вижда - не сте се регистрирал за реклама - неееее...... Вероятно съм направил някаква реклама,просто реших да похваля момчетата(и има за какво)!Не съм знаел,че ще забия толкова големи тръни във вашите очи! Който е..... тайнааааа! :mhihi Нормално е човек да сгреши Е-МAIL с ЛС!Сигурен съм,че сте безгрешен и никога не може да се объркате!Жив и здрав!


lili4ev
Мнения: 17
Регистриран на: Вто 15 яну 2013 22:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: asenovgrad

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот lili4ev » Вто 20 май 2014 21:02


:th_up


Потребителски аватар
Sonny_89
Мнения: 806
Регистриран на: Сря 25 мар 2015 17:48
Автомобил: VW Passat B7 + Opel Astra H
Двигател: CFFB + Z19DTH
Местоположение: Пловдив

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот Sonny_89 » Сря 04 май 2016 15:01


Колеги , повдигам отново тази тема (предварително се извинявам на автора) , защото и аз имам нужда от бояджии :banghead . Та доста време е минало от последните коментари и ми се иска да прочета някое и друго мнение за въпросният майстор зад "РИЛА" . Благодаря предварително :love.vwclub


Ако трябва препоръчайте и някой друг........


lili4ev
Мнения: 17
Регистриран на: Вто 15 яну 2013 22:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: asenovgrad

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот lili4ev » Сря 01 юни 2016 14:35


Колега, като гледам е минало почти месец от запитването. Ако не си намерил решение на проблема ти, мога да кажа за този Ивайло, че е добър и съвестен майстор! Ако търсиш координати, пиши на лични. :love.vwclub


Потребителски аватар
Sonny_89
Мнения: 806
Регистриран на: Сря 25 мар 2015 17:48
Автомобил: VW Passat B7 + Opel Astra H
Двигател: CFFB + Z19DTH
Местоположение: Пловдив

Re: тенекеджия в пловдив

Мнениеот Sonny_89 » Сря 01 юни 2016 19:07


Благодаря , Колега , но отдавна коклата ми е готова........ :th_up



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: hooligan_sk и 11 госта