Кола от Враца

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Taralaga
Мнения: 7
Регистриран на: Нед 19 мар 2017 23:26
Автомобил:
Двигател:

Кола от Враца

Мнениеот Taralaga » Нед 19 мар 2017 23:58


Здравейте.
От известно време съм намислил да се присъединя към клуба на VW, но не мога да намеря правилната кола за мен. Огледах доста коли в различни краища на страната. На снимки в обявите изглеждат перфектно, но като се отиде на място сякаш друга кола си гледал :eek Предполагам знаете за какво става дума... Вече съм похарчил почти половината от средната цена на колата, която търся, в разходи за огледи...

Та по темата. Попаднах на една обява от Враца и изглежда много привлекателна. По телефона човека също ме убеждаваше, че колата е перфектна. Но на мен ми се струва малко съмнителна обявата, понеже е и на доста ниска цена.. Вече 3 пъти съм ходил до Врачанския край за покупка на "перфектни" коли и съм оставал разочарован.. Има голяма вероятност и с тази да е така.. Понеже Враца ми е доста далеч, а колата наистина изглежда доста привлекателно, бих искал да помоля някой съфорумник от Враца с малко повече свободно време ако може да я погледне и да даде реална оценка на състоянието на колата. Не искам някой да ме разбира погрешно.. Само ако някой има желание да помогне и има свободното време за това. Също и е от Враца или има път натам. :smile
Пишете ми на лично да ви пратя обявата.
Благодаря предварително.

Последна промяна от Taralaga на Вто 21 мар 2017 18:01, променено общо 1 път.




Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12786
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Кола от Враца

Мнениеот Zdravko Zankov » Пон 20 мар 2017 7:20


Имаш лично съобщение.


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6144
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Кола от Враца

Мнениеот ktamen » Пон 20 мар 2017 8:47


Ако колата ми е далеч, искам да ми пратят детайлни снимки отблизо на подозрителните места. Ако не получа хубави снимки, губя интерес към колата.
Красивите снимки в общ план, на които присъства и някаква кола са масови в обявите, но са безполезни за купувачите.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19133
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Кола от Враца

Мнениеот stefan4o » Пон 20 мар 2017 9:07


Интересното е продавачът, какво печели ако разходи някой от 200км да му види бараката :screwy


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6144
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Кола от Враца

Мнениеот ktamen » Пон 20 мар 2017 9:12


Хората тръгват с нагласата, че ще купят колата още преди реалния оглед. Демек огледа е в по-голяма или по-малка степен през розови очила и шансът за продажба се увеличава. При такива като теб, такива хватки са безполезни, но в общия случай имат реален ефект.


golfmk1
Low rider
Мнения: 5548
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: Кола от Враца

Мнениеот golfmk1 » Пон 20 мар 2017 12:03


stefan4o написа:Интересното е продавачът, какво печели ако разходи някой от 200км да му види бараката :screwy

Печелят, че хората са от далече и ще я купят за да не се прибират с празни ръце.Нагледах се на перфектни коли според продавачите във Враца и Монтана.С кеф да затвориш някой в багажника на скраба който продават :twisted


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8292
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Кола от Враца

Мнениеот Stivi » Пон 20 мар 2017 13:08


Те в автокъщите всички коли са "перфектни" по описание ,ако пише " в добро състояние" значи е толкова зле ,че дори и той си го признава :mhihi


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12786
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Кола от Враца

Мнениеот Zdravko Zankov » Пон 20 мар 2017 13:18


Погледнах колата.
В интерес на истината, изглежда много добре.
А и цената е реална. Екстрите и работят, салона е изключително запазен. Има забележки, но все пак говорим за 17 годишен автомобил.


Taralaga
Мнения: 7
Регистриран на: Нед 19 мар 2017 23:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Кола от Враца

Мнениеот Taralaga » Пон 20 мар 2017 15:13


Благодаря на всички за мненията и най-вече на Zdravko Zankov.
Да и аз се чудя защо разкарват хората.. "Перфектно състояние", направил снимки на местата, които нямат забележки, а на място цялата раздрана вътре или изгнила отвън, или и двете или някакъв сериозен технически проблем.. Не знам кой изобщо ще купи такава кола, дори да е пътувал 500км за нея..
Аз също до сега като видя някоя кола на реална цена, изглеждаща прекрасно на снимки, в много добро състояние, тръгвах на следващия ден точно с нагласата да се върна с нея, но уви..
Иначе Zdravko Zankov имаш лично.


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Кола от Враца

Мнениеот Водния дух1 » Пон 20 мар 2017 18:32


Аз и преди бях писал-предната ми кола-венто я купих от Враца-никакви проблеми-даже я продадох на мой колега и сега той си я кара с кеф.Сегашния голф-купен от Монтана и ето вече 8ми месец си джъткам с нея без никакви проблеми. Това ,че се пускат приказки,че от там колите са напудрени и фалшиви според мен не е вярно. Или пък аз съм някакъв късметлия-знам,ли.Това естествено си е мое мнение и не ангажирам никого с него. За да не се набутвам с гориво и други разходи просто си набелязвам няколко коли от един район и газ .Все една от всичките излиза читава.


Потребителски аватар
Sarafov_03
Мнения: 425
Регистриран на: Съб 17 окт 2015 12:00
Автомобил:
Двигател:

Re: Кола от Враца

Мнениеот Sarafov_03 » Пон 20 мар 2017 18:53


Ако от Северозапада са напудрени и фалшиви, то тия от Дупница какви са?
Превозвач на една от големите автокъщи там беше хванат в Италия с цял автовоз крадени коли.
Не че нещо се случи де, продължават да продават и до ден днешен, но това е друга тема.


Потребителски аватар
110afn
Мнения: 1893
Регистриран на: Нед 25 окт 2009 13:55
Автомобил: Audi A6
Двигател: AFN
Местоположение: Враца

Re: Кола от Враца

Мнениеот 110afn » Пон 20 мар 2017 19:12


Манталитета и репертоара на всички докарвачи, прекупвачи и търговци на коли е еднакъв. Все едно един ги е правил.
Само едно се чудя, защо като има толкова теми за колите от Враца и Монтана все има наплив.
Сутрин не е истина колко румънци, молдовци и всякаква сган има


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Кола от Враца

Мнениеот Водния дух1 » Пон 20 мар 2017 20:35


Ами ,щото примерно от Русе колите са по-евтини с по 1000лв.Говоря за коли ,които във Враца/Монтана са 3000лв-примерно,то тук в Русе са 4000лв.,или средно 30%.Нашите търговци си мислят,че румънците са прости и няма да пообиколят ,ами ще купят точно от Русе...


golfmk1
Low rider
Мнения: 5548
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: Кола от Враца

Мнениеот golfmk1 » Пон 20 мар 2017 20:37


Аз конкретно преди 5-6 месеца гледах голф четворки.Всички до една които гледах бяха зле маскирани.Не съм предполагал, че четворките гният толкова много.Чак не ми се вярваше.


Потребителски аватар
110afn
Мнения: 1893
Регистриран на: Нед 25 окт 2009 13:55
Автомобил: Audi A6
Двигател: AFN
Местоположение: Враца

Re: Кола от Враца

Мнениеот 110afn » Пон 20 мар 2017 20:48


Водния дух1 написа:Ами ,щото примерно от Русе колите са по-евтини с по 1000лв.Говоря за коли ,които във Враца/Монтана са 3000лв-примерно,то тук в Русе са 4000лв.,или средно 30%.Нашите търговци си мислят,че румънците са прости и няма да пообиколят ,ами ще купят точно от Русе...

А баш :th_up
То и българите обикалят и дойдат заради цената



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ognqn и 47 госта