OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
vwclub.bg
Мнения: 226
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:05
Автомобил: 2004 VW T5
Двигател: 2.5 TDI AXD 131 PS

OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот vwclub.bg » Чет 07 сеп 2017 10:11


Нашите партньори от ОСРАМ пускат нови предни тунинг фарове за VW GOLF VI - новите LEDriving® XENARC® на ОСРАМ

Golf 6 Osram Headlight.jpg


След фаровете LEDriving Xenarc за Audi A4 B7, представени през 2014 година, сега ОСРАМ пуска друг модерен заместител. Фаровете LEDriving Xenarc Golf VI са в три варианта - GTI, BLACK и CHROME. Могат да се използват както да осъвременят светлинната технология на VW, но също така да дадат една модерна и динамична визия на автомобила. В зависимост от изборът, акцентът върху автомобила ще бъде различен.

Golf 6 Osram-2.jpg


В LEDriving Xenarc Golf VI фаровете, халогенните светлини на VW са заменени с иновативна ксенон и LED технология. Светлинната ефективност е повишена с до 110% в сравнение със стандартните халогенни фарове, т.е. има значително повече светлина в опасните зони и препятствия по пътя. Окомплектован с Xenarc Original D8S къси и дълги светлини, LED дневни светлини и динамични LED мигачи, LEDriving Xenarc Golf VI е звезда с OEM качество. Фаровете са в съответствие с ECE (Икономическа комисия за Европа), одобрени са за използване по пътищата, не изискват автоматично регулиране или система за измиване/почистване. Препоръчителната цена на дребно е 1660 лв. с ДДС. Налични за продажба от месец Май 2017.

Във връзка с тази премиера и в навечерието на Aвтомобилен салон София 2017, който ще се проведе през Октомври, Осрам, в партньорство с Клуб на привържениците на Фолксваген в България, предоставя уникалната възможност един късметлия безплатно да стане щастлив собственик на комплект нови фарове. Условието е да притежавате VW Golf VI с халогенни светлини и да сте съгласен/а да предоставите автомобила си за времето на Aвтомобилен салон София 2017. За да спечелите комплекта с фарове на ОСРАМ, трябва да направите регистрация и попълните информацията за Вашия автомобил в следната форма:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform

Golf 6 Osram.jpg


Избраният автомобил, с монтираните чисто нови LEDriving Xenarc Golf VI ще можете да видите на Aвтомобилен салон София 2017 от 13.-22.10.2017г. в Интер Експо Център, зала 6.




ivelinpetkov
Мнения: 3
Регистриран на: Пет 06 яну 2017 16:10
Автомобил: VW Golf VI Variant
Двигател: TDI 2012

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот ivelinpetkov » Съб 09 сеп 2017 9:38


Добре звучи! :smile :smile :smile


Потребителски аватар
RO$$KO
Мнения: 454
Регистриран на: Пон 31 авг 2009 15:04
Автомобил: VW MK6 GTI
Двигател: TSI EA888 2009
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот RO$$KO » Съб 09 сеп 2017 13:55


Фаровете са супер дано станат нещата :Mr Green Fun
Прикачени файлове
FB_IMG_1504545473611.jpg


Потребителски аватар
golfo_88
Мнения: 19
Регистриран на: Пон 15 апр 2013 17:53
Автомобил: VW Golf mk6 GTI
Двигател: EA888 2010
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот golfo_88 » Съб 09 сеп 2017 21:07


Готин подарък :) На адидас едишън биха паснали идеално, че и на изложението ще посъбере погледи :mhihi
Прикачени файлове
15730951_1096948950416489_71359528_n.png


Потребителски аватар
RO$$KO
Мнения: 454
Регистриран на: Пон 31 авг 2009 15:04
Автомобил: VW MK6 GTI
Двигател: TSI EA888 2009
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот RO$$KO » Нед 10 сеп 2017 5:13


Колега не изпълняваш условията на играта.Трябва да си с халогенни фарове не с ксенон.


Потребителски аватар
antonpc792
Мнения: 5
Регистриран на: Нед 20 ное 2016 5:20
Автомобил: Golf VI TSI
Двигател: CAXA 2013
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот antonpc792 » Чет 21 сеп 2017 0:06


Супер, браво на Osram. Фаровете изглеждат страхотно. :11


Потребителски аватар
RO$$KO
Мнения: 454
Регистриран на: Пон 31 авг 2009 15:04
Автомобил: VW MK6 GTI
Двигател: TSI EA888 2009
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот RO$$KO » Пон 09 окт 2017 13:36


Има ли вече избран автомобил защото изложението е след 3 дни?


Потребителски аватар
BARTH
Мнения: 7
Регистриран на: Чет 03 ное 2011 19:18
Автомобил: VW Golf MK6 2.0 TDI CR DSG
Двигател: CBAB 2009

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот BARTH » Пон 09 окт 2017 15:35


Май все още няма избран, поне трябваше да са сложили крайна дата на играта и евентуално теглене на печелившия, но вече почвам да се съмнявам дали "избрания" няма да е някой "наш" човек... :flag_bulgaria


Потребителски аватар
RO$$KO
Мнения: 454
Регистриран на: Пон 31 авг 2009 15:04
Автомобил: VW MK6 GTI
Двигател: TSI EA888 2009
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот RO$$KO » Вто 10 окт 2017 22:19


Питах и тук на Л.С и в Facebook има ли избран няма ли отговор за сега няма.Това не е игра колега няма теглене просто си предоставяш колата за автосалона и по този начин те си рекламират фаровете в замяна фаровете остават за теб.
Мен друго ме озадачава как избират кола като неискат снимки и те реално невиждат колите???
Питах 2ма души които са подали формуляр и не са се свързали с тях за снимка или нещо друго.
Ако има някой тук с който да са се свързали нека каже.


Потребителски аватар
RO$$KO
Мнения: 454
Регистриран на: Пон 31 авг 2009 15:04
Автомобил: VW MK6 GTI
Двигател: TSI EA888 2009
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот RO$$KO » Сря 11 окт 2017 16:49


Отговори ще има ли или да си тънем в неведение?


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот dobrin » Чет 12 окт 2017 11:58


Всеки от кандидатствалите е получил официален отговор от Осрам вчера, включително и тези, чиито автомобили не са избрани. Всеки от кандидатствалите ще получи подарък от Осрам на техния щанд по време на автосалона. Подаръкът няма да е символичен.
П.П: Специално отговор до теб е изпратен вчера в 16:16 часа, но явно когато си пуснал горното мнение все още не си бил проверил пощата си.


Потребителски аватар
RO$$KO
Мнения: 454
Регистриран на: Пон 31 авг 2009 15:04
Автомобил: VW MK6 GTI
Двигател: TSI EA888 2009
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот RO$$KO » Чет 12 окт 2017 13:26


Лошото е че незнайно как се избира автомобил без да се знае за външния му вид?
В анкетата се попълва къде работиш и на колко си години много интересно дали ще излагат собственика или автомобила му на автосалона.
Цялата работа отива към добре направена реклама и вкарването на няколко "балъка" в заблуда.И най вероятно автомобилът е избран доста одавна без форма за участие.
Утре ще се разбере за какво става въпрос като се види избраният!
Този мнение е отправено към Osram а не към клуба,форума или Добрин!!!
Тъй като по мой сведения Osram са "избирали" автомобил без да се допитат и тн.(мога и да греша)
Да получих отговор от Osram вчера следобяд което реално е ден преди изложението.Интересно дали и на избраният са му съобщили тогава и как се подготвя кола за изложение за 1 ден и ако си от провинцията се планува пътуване,спане,отпуска и друг автомобил за 10 дни!


Потребителски аватар
Skruji
Мнения: 1147
Регистриран на: Пет 11 май 2007 16:40
Автомобил: Golf 6 Variant
Двигател:
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот Skruji » Чет 12 окт 2017 14:34


Като отидем на автосалона е ще видим избраната кола и ще разпитаме момчетата от Осрам, аз получих мейла, че не съм избран, но и не очаквах да бъда.
Според мен ще трябва да е някой наточен GTI или R, няма да е мойто комби. Лично аз ще отида до щанда, не само заради подаръците, а за да видя въпросните фарове, защото се оглеждам за подобен ъпгрейд.


Потребителски аватар
RO$$KO
Мнения: 454
Регистриран на: Пон 31 авг 2009 15:04
Автомобил: VW MK6 GTI
Двигател: TSI EA888 2009
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот RO$$KO » Чет 12 окт 2017 14:44


Skruji написа:Като отидем на автосалона е ще видим избраната кола и ще разпитаме момчетата от Осрам, аз получих мейла, че не съм избран, но и не очаквах да бъда.
Според мен ще трябва да е някой наточен GTI или R, няма да е мойто комби. Лично аз ще отида до щанда, не само заради подаръците, а за да видя въпросните фарове, защото се оглеждам за подобен ъпгрейд.


Колега само да те питам от Osram как ще разберат че си с комби?
Те снимки неискат не се и качват в формуляра.
Тука идва интересния момент как избират автомобил без да са го видяли?За незнам кой път питам отговор никой недава питах ги по maila но засега нищо....


Потребителски аватар
Skruji
Мнения: 1147
Регистриран на: Пет 11 май 2007 16:40
Автомобил: Golf 6 Variant
Двигател:
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот Skruji » Чет 12 окт 2017 14:46


Може и да е на случаен прицип, а и по мейл адреса ти могат да се открият много неща в нета. Говоря принципно и не защитавам никой, а не се сърдя на никой за нищо. Аз примерно съм се регистрирах с друг мейл адрес, не с този от регистрацията ми тук.



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 198 госта