Спрей или препарат за почистване на тапицерии

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
dancing_niki
Скиора
Мнения: 2106
Регистриран на: Нед 24 сеп 2006 17:55
Автомобил: VW Touareg V6 TDI Individual
Двигател: CASA
Местоположение: София

Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии

Мнениеот dancing_niki » Съб 25 сеп 2010 13:42


rufkata написа:Дибре БЕ супер сте,исках да ви предупредя просто,ТУКА СЕ РАЗБИРАЧИ СТЕ СЕ СЪБРАЛИ ВЪВ ТОЯ ФОРУМ,като виснат се сетете за мен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Промених си и мнението за да не дразня СУПЕРРАЗБИРАЧИТЕ


Отворко, споделих мнение какъв е случая при мен, като не ти изнася... всеки си има глава на раменете сам да реши какво да прави с автомобила си! Отделно съдейки по изказванията ти, май и ти се опитваш да влезнеш в групата на "разбирачите", но незнам защо не са те харесали.

И за да не прекаляваме с меренето на п*шките ето и нещо по темата: http://senax.bg/index.php/index/fourthl ... not/page/1 (на 2-ра страница е конкретния спрей за почистване на тапицерия)




gtracing1
Мнения: 167
Регистриран на: Сря 11 фев 2009 21:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии

Мнениеот gtracing1 » Съб 25 сеп 2010 14:19


http://www.prospeed.bg/bg/product/4448 Е това нещо е пробвано и върши перфектна работа


Потребителски аватар
rufkata
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 778
Регистриран на: Съб 18 сеп 2010 11:06
Автомобил: Seat Ibiza 1.9 TDI 305 Nm
Двигател: 1.9 TDI ASV

Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии

Мнениеот rufkata » Съб 25 сеп 2010 15:18


dancing_niki написа:
rufkata написа:Дибре БЕ супер сте,исках да ви предупредя просто,ТУКА СЕ РАЗБИРАЧИ СТЕ СЕ СЪБРАЛИ ВЪВ ТОЯ ФОРУМ,като виснат се сетете за мен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Промених си и мнението за да не дразня СУПЕРРАЗБИРАЧИТЕ


Отворко, споделих мнение какъв е случая при мен, като не ти изнася... всеки си има глава на раменете сам да реши какво да прави с автомобила си! Отделно съдейки по изказванията ти, май и ти се опитваш да влезнеш в групата на "разбирачите", но незнам защо не са те харесали.

И за да не прекаляваме с меренето на п*шките ето и нещо по темата: http://senax.bg/index.php/index/fourthl ... not/page/1 (на 2-ра страница е конкретния спрей за почистване на тапицерия)

Перете си таваните като толкова ви е акъла :screwy ,това значи повече работа и кинти за тапицерите,а относно групата сам си се вкарвам там :mrgreen:


Потребителски аватар
elimn
Мнения: 407
Регистриран на: Пон 30 авг 2010 14:31
Автомобил: Golf V
Двигател: BKD 2004
Местоположение: Varna

Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии

Мнениеот elimn » Съб 25 сеп 2010 19:42


rufkata написа:Не казвам че веднага ще увисне,но ако искате не ме слушайте,позволете ми малко повече да разбирам от МИВКАДЖИТЕ :mrgreen:

Ако не беше пран вече в автомивка друго може би щях да пея. "Страх лозе пази" Но действието се е случило преди да си изкажеш мнението Руфка :| Не се пали сега, че нашите тавани не висят. Радвай се за нас :kissy: и таваните ни и за спестените 100 лв. :Mr Green Fun Късмет сме имали. Дали с тавани, дали със професионалисти незнам, но не се яж толкова с нас и с мивкаджиите, защото :beat_butt2 Аз моите много ги уважавам. :bowdown Евала им правя. Чистят, мият, лъскат ако забележат нещо надрано, дори ми подреждат. И не искат допълнително пари.


Потребителски аватар
eng
Мнения: 1053
Регистриран на: Пет 16 фев 2007 23:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бг

Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии

Мнениеот eng » Вто 29 май 2018 6:59


Има ли някакво развитие по темата от 2010 насам. Мисля да купя някакъв спрей с който да си " изпера" седалките, нямам от типа "изсмукващи" прахосмукачки а най-обикновена. Някой някакви идеи, какъв да бъде спрея. Седалките не са замърсени, но на едно място има едно петно от вода, което стои доста грозно и незнам защо остана така, само границите му се виждат и е леко дразнещо. Има ли значение, че предните ми седалки са с подгрев, ако оставя да подейства спрея 10-на минути? Какъв да бъде той и как точно да процедирам?


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии

Мнениеот Mishonti » Вто 29 май 2018 7:49


Има на търтъла спрейове, които освежават добре, лично аз съм ползвал на две-три от колите си. От Кауфланд и от Практикер съм ги купувал. Само че не съм сигурен дали ще почистят в дълбочина, от която имаш нужда - да се махне очертанието от петното. На твое място бих я закарал на автомивка - в Бургас на Фреша за 10лв изпират цяла седалка - изсъхва веднага и става като нова. Спрейовете за почистване са по-скоро след като е изпрана седалката само да се поддържа - веднъж в месеца да речем.


Потребителски аватар
eng
Мнения: 1053
Регистриран на: Пет 16 фев 2007 23:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бг

Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии

Мнениеот eng » Вто 29 май 2018 7:51


Далече ми е Бургас, но си прав - трябва ми нещо в дълбочина, а не само за освежаване.


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии

Мнениеот Mishonti » Вто 29 май 2018 8:04


Не вярвам в твоя град да няма автомивка, която да предлага тази услуга, поразпитай или обиколи.


Потребителски аватар
eng
Мнения: 1053
Регистриран на: Пет 16 фев 2007 23:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бг

Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии

Мнениеот eng » Вто 29 май 2018 9:16


Има, но искат да перат тапицерията, да разглобяват седалките и пластмасите да перат мокета, а аз не искам това и заради тази цел си търся подходящ спрей.


Потребителски аватар
niks76
VW експерт
VW експерт
Мнения: 5312
Регистриран на: Нед 25 юни 2006 19:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Париж

Re: Спрей или препарат за почистване на тапицерии

Мнениеот niks76 » Вто 29 май 2018 17:38


abelauto само не знам дали се предлага в бг,върши идеална работа



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта