Проблем с инсталиране на последна версия на Google Chrome

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Ceco_bg
Мнения: 262
Регистриран на: Пон 04 мар 2013 22:46
Автомобил: Vw Golf mk4
Двигател:
Местоположение: София

Проблем с инсталиране на последна версия на Google Chrome

Мнениеот Ceco_bg » Съб 23 фев 2019 20:25


Колеги имам много странен проблем. Когато тръгна да инсталирам последната версия на гугъл хром,ми дава тази грешка :
Прикачени файлове
Untitled.jpg
Untitled.jpg (52.74 KиБ) Видяна 1853 пъти




Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Проблем с инсталиране на последна версия на Google Chrome

Мнениеот bobocamaro » Съб 23 фев 2019 20:31


Shyam Pop каза:
Open regedit and go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google and delete Google. Then try downloading and reinstalling. It worked for me after trying mostly everything else. :screwy
И как се стига до там


Потребителски аватар
Ceco_bg
Мнения: 262
Регистриран на: Пон 04 мар 2013 22:46
Автомобил: Vw Golf mk4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Проблем с инсталиране на последна версия на Google Chrome

Мнениеот Ceco_bg » Съб 23 фев 2019 20:43


Благодаря колега за бързия отговор,но в посочената в линка директория,нямам папка хром. Ето как е при мен :
Прикачени файлове
1.png


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Проблем с инсталиране на последна версия на Google Chrome

Мнениеот bobocamaro » Съб 23 фев 2019 20:47


Деинсталирай хром, изтрий папката на Google която виждаш. Става дума за политиките им там, не за самия хром.
Не казваш този комп самотен ли е, в група ли е, с какъв акаунт го стартираш, твоя ли е админски с пълните права...
Моят случай с хром: един ден просто отказа да ми показва вградените снимки, например тук във Форума.
Копах много, без успех. Съответно браузъра на крадците е в кофата. С Mozilla ядове нямам.
P.S. Внимавай да не си затриеш фаворитите и паролите!!! Експортирай ги някъде далече - много боли после ако ги затриеш. :mhihi


Потребителски аватар
Ceco_bg
Мнения: 262
Регистриран на: Пон 04 мар 2013 22:46
Автомобил: Vw Golf mk4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Проблем с инсталиране на последна версия на Google Chrome

Мнениеот Ceco_bg » Съб 23 фев 2019 20:59


Не съм много запознат с тия работи колега. Компа май не е в група.... Проблема почна от преди около мосец,след като започна в ютуб да ми дава като втора линия в която да пиша какво търся и не мога да го махна,вчера обаче вечерта като седнах,почти всяка страница която отворя,след секунда две става червен екрана и дава някво съобщение че има вирус (а няма как всяка страница да има вирус ... форума,фейсбук,ютуб,замунда .... всичките ги блокира и става червен монитора). Реших да изтрия хрома и да го изтегля на ново,така и така имаше оня бъг с втората линия за търсене в ютуб. Изтрих хрома,тръгнах през интернет експлорар да го тегля от техния си сайт,дава ми въпросната грешка. Влизам в замунда,свалям най-новата версия (с 200 мъки,щото тоя експлорар не става нищо от него и само забива....),и него не ще да го инсталира. На края криво ляво,от другия комп. свалих през замунда няква много стара версия,успях да я инсталирам с флашка на моя си комп.,но като си вкарах джимейла,постоянно някви известия че е стара версията,много неща не ще да отвори,защото е стара версия ... и т.н..

Та,ако Мозилата е безпроблемна и няма тия глупости,нея ще я сложа,не държа да е хром ....
Прикачени файлове
2.png
Това е въпросното второ поле което излиза в ютуб и немога да го махна.


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Проблем с инсталиране на последна версия на Google Chrome

Мнениеот bobocamaro » Съб 23 фев 2019 21:09


Хм, това наистина почва да прилича на вирус. Аз, понеже ги разбирам нещата :mhihi , успях да си съсипя Google Square Menu
Изображение
под Mozilla. Помогна ми Malwarebytes и нищо друго. :bowdown
Търси версия mbam 1.75.0.1300 с текстови файл за ID и KEY в торента, ако ти се занимава.
Последните им версии са кошмар за регистриране, тази ми оправи насраното.


Потребителски аватар
Ceco_bg
Мнения: 262
Регистриран на: Пон 04 мар 2013 22:46
Автомобил: Vw Golf mk4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Проблем с инсталиране на последна версия на Google Chrome

Мнениеот Ceco_bg » Съб 23 фев 2019 21:29


Май понеделник ще го карам в сервиз. Щом и ти си на мнение че на вирус бие,той няма антивирустна програма,отделно нещо постоянно до курсора на мишката излиза онова кръгче че зарежда нещо,отделно че в повечето страници като цъкна някъде и отваря някви други страници,които не са тези които искам да отворя.... Ще мине през сервиза за прейнсталиране и слагане на антивирустна явно,или само антивирустна и почистване от налични вируси,ако има такава опция.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта