Ел. проблем с Phaeton 2003

Техническа и сервизна информация за Phaeton - лукса на VW
Phaeton007
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 23 май 2019 14:17
Автомобил:
Двигател:

Ел. проблем с Phaeton 2003

Мнениеот Phaeton007 » Чет 23 май 2019 14:28


Здравейте,
Нов съм във форума..препоръчаха ми тук да споделя проблема с моя vw, защото досега удрям на камък.
Колата ми когато я купих(от Германия) не й работеше навигационния панел и радиото се пускаше от самосебе си.. след ходене при различни майстори и покупка на нов екран, нещата се нормализираха, но и до ден днешен, от някъде дърпа ток, тоест ако я загася и заключа до няколко дни(ако акумулаторите са нови) падат и алармата почва да пищи.. Взех нови два акумолатора и странното е, че при палене въпреки, че са нови, сякаш няма достатъчно ток, таблото премигва, екрана се изключва и включва - премигва(това се случва в момента на палене) и после вече работи нормално.. В момента махам клемите на акумолаторите, защото не мога вс седмица да купувам нови..
Моля за съвет или информация за сервиз, който може да ми помогне.. Ходих на няколко, само ми взеха доста пари и никакъв ефект..
В София област се намирам, но ако трябва и в Трън ще отида, ако там могат да ми помогнат..
Предварително Ви благодаря!

П.П. Само да допълня, че като съм правил замервания, дърпането на ток не е постоянно(ако това има значение)




Потребителски аватар
baimitcan_74@abv.bg
Мнения: 41
Регистриран на: Чет 13 авг 2009 22:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: червен бряг

Re: Ел. проблем с Phaeton 2003

Мнениеот baimitcan_74@abv.bg » Чет 23 май 2019 17:24


Здравей колега, свържи се с сервиз Алармекс град Троян. Търси Здравко Ангелов разбира ги нещата мисля че може да помогне. Номера на човека го има в раздел сервизи на Форума. Успех. :th_up



Върни се в “Phaeton”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта