Клубен сервиз Герман - VAG Сервиз Герман

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6115
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот ktamen » Пон 19 авг 2019 0:51


И на мен ми се струва, че на клиент не трябва да се отказва, а да му се каже такава цена, че той сам да се откаже, ама........
Отивам със стародревната ми антика и те ми обявяват цена за ремонт 2 пъти повече от цената на колата.....
Разбира се, че после ще пиша на 1000 места кви са мошеници и измамници и ще им се наложи да се обясняват като ученички.
Та аз напълно ги разбирам защо не им се занимава със стари бангии, и те като всички работят за пари и едва ли разполагат с време и нерви да доказват, че водата е мокра.




Потребителски аватар
valka
Мнения: 274
Регистриран на: Сря 16 май 2007 19:14
Автомобил: поцинкован танк
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот valka » Пон 19 авг 2019 11:16


ktamen написа:Отивам със стародревната ми антика и те ми обявяват цена за ремонт 2 пъти повече от цената на колата.....
Разбира се, че после ще пиша на 1000 места кви са мошеници и измамници и ще им се наложи да се обясняват като ученички.


Колко позната картинка. Реших да си боядисам колата и един съсед като разбра, че бях готов да дам 1000 лв...Вика ти луд ли си. Колата ти е стара, трябва да я боядисаш за 400 лв. Такъв филм обаче няма. Всеки, който пастира/боядисва го интересува големината на колата (малка, комби, джип), а не коя година е. За пастиране също не ми взеха 50 лв, защото колата ми е 25 годишна. Взеха ми като на всяка друга кола комби. Също и за моя двигател преди години в тоя форум рев, че бобината станала 250 лв. Пък аз си я купих миналата година за 300 лв. Нещо не виждам да съм се оплаквал. А да ти кажа ли колко ми струва датчика на дроселовата клапа за кола 1994 г - 1000 лв. Всеки има глава на раменете, като му е скъпо да си поддържа старата кола. Да купува по-нова.

ПП. И като купи по-нова кола и удари на камък със скорости, двигател, скъп съединител...Ще го е яд, че не си е оправил старата кола.


Потребителски аватар
Netasq
Мнения: 336
Регистриран на: Сря 05 сеп 2012 10:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Netasq » Пон 19 авг 2019 13:15


Само не разбирам що му оспамихме темата на Ники... Както колегата по горе писа, всеки си преценява и според чергата какво да кара, поддържа и купува. Ама друго на никой явно не му направи впечатление, а само махленските неща и меренето на пишоците.. Ники написа, че ходят на семинари и се "учат". Това мен лично повече ме впечатлява, отколокото дали ще ремонтира на някой умрелия голф 2, 3 или 4. :)


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот hooligans » Пон 19 авг 2019 13:34


Достатъчно!


floros
Мнения: 12
Регистриран на: Пон 14 мар 2016 10:30
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот floros » Вто 01 окт 2019 22:42


Някой знае ли до кога ще продължи лятната ваканция на сервиза?


Потребителски аватар
summer_smile_
Мнения: 1179
Регистриран на: Пет 27 дек 2013 14:59
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот summer_smile_ » Сря 02 окт 2019 12:42


Според написаното на предишната страница, би трябвало да е приключила вече. Предполагам по телефон ще дадат най-коректна информация, вижте първото мнение за телефони.


JuStan
Мнения: 297
Регистриран на: Вто 20 дек 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот JuStan » Чет 03 окт 2019 9:31


summer_smile_ написа:Според написаното на предишната страница, би трябвало да е приключила вече. Предполагам по телефон ще дадат най-коректна информация, вижте първото мнение за телефони.


много апокрифно са си дали телефоните, каква е причината, как да се свърже човек с тях ?

Тел за контакти по точки от 1 до 7 - 0888 51 ХХ ХХ Ники
Тел за контакти по точки от 8 до 13, както и с каквито и да е проблеми със електро, жици и кабели и диагностика на бензинови и бензин с газ мотори - 0886 99 ХХ ХХ Мишо


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот hooligans » Чет 03 окт 2019 9:36


Не четете ли?
Телефоните ще бъдат отново публикувани след приключване на лятната "ваканция"


floros
Мнения: 12
Регистриран на: Пон 14 мар 2016 10:30
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот floros » Чет 03 окт 2019 12:20


Именно затова попитах ако някой има инфо (напр. някой който "се има" с Ники или Мишо), да знам дали да изчакам (проблема ми може да изчака) или да търся друг сервиз, ако се забавят много да отворят.


Потребителски аватар
HristoJotev
Мнения: 24
Регистриран на: Сря 08 авг 2018 10:00
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот HristoJotev » Чет 21 ное 2019 12:49


Здравейте, искам да ви попитам дали се занимавате с еърбега? Колата е Пасат б7 2012.


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8110
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Bai Sando » Чет 21 ное 2019 20:21


Аз искам да благодаря на Niksi,че ми подари два спирачни апарата за 2-ката.Малко останаха хората като него :beer


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот °niksi° » Вто 03 дек 2019 9:04


Тъй като се наложиха някакви промени в сервиза телефони за контакт ще бъдат добавени съвсем скоро и ще са различни от досегашните. Съжаляваме за причиненото неудобство.


i.stojanov
Мнения: 552
Регистриран на: Пон 02 май 2011 15:46
Автомобил: Golf 5 TDI
Двигател: BXE 2007
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот i.stojanov » Вто 03 дек 2019 23:01


Благодаря за оправения теч на антифриз! Благодаря и за разясненията по останалите болежки! Ще се видим на пролет с измит двигател. Поздрави!


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - VAG Сервиз Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот °niksi° » Нед 02 фев 2020 20:07


Има малък ъпдейт на първото мнение на темата.
Искам да благодаря за доверието на всички наши редовни клиенти и се надявам доверието на новите ни такива да бъде оправдано.


Потребителски аватар
darknessevil
Мнения: 215
Регистриран на: Нед 13 май 2007 10:13
Автомобил: Passat B6 DSG 2009
Двигател: CBBB 170hp
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - VAG Сервиз Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот darknessevil » Пон 03 фев 2020 21:21


Привет, да се разбира ли, че няма да се извършват ремонт и поддръжка на дизелови двигатели - по-конкретно турбо, егр, горивна система и т.н.? Питам, защото преди дизелът беше упоменат, а сега липсва.
Поздрави!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goppa и 13 госта