Отзиви от Узана 2019.

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот hooligans » Нед 01 сеп 2019 19:39


Време е да видим какви са отзивите от Узана 2019!




Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот Водния дух1 » Нед 01 сеп 2019 19:45


Супер си беше.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19113
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот stefan4o » Нед 01 сеп 2019 19:47


На мен отново много ми хареса. Само подвижният ресторант бяха леко неподготвени. Аз изпекох повече мръвки за единица време от тях. А съм аматьор, не ми е това професията.
Не успях да купя тениска на дъщеря ми, защото нямаше нейния размер от желания модел, но това го преживяхме.
Програма, заря, атмосфера - без конкуренция.
П. П. Имаше една компания, обозначена като "Вечен Петък", която беше толкова тиха, че не им чухме гласа хич. :Mr Green Fun


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12769
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот Zdravko Zankov » Нед 01 сеп 2019 20:04


Страхотно изживяване!
Благодаря на всички,и за всичко.
:th_up


Потребителски аватар
vlado_tonev
Мнения: 5497
Регистриран на: Нед 18 ное 2007 1:54
Автомобил: GOLF MK4 1.9TDI
Двигател: ALH 2000
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот vlado_tonev » Нед 01 сеп 2019 21:17


Невероятна атмосфера и перфектна организация за пореден път!Видях много ХОРА,с който си изкарах много хубав уикенд.
БЛАГОДАРЯ на форума! :love.vwclub :vwknee


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот Kuncavia » Нед 01 сеп 2019 22:08


Ебати събора, батко...

Когато бях по активен, с присъствието на подобни мероприятия, успях да присъствам на една Узана (първата или втората), на няколко Крушуни, няколко Рожен-а и един Разград едишън. Дори не броя Калояново, защото там формата е малко по-различен. Както се вика, видял съм 2 и 200... Като премахнем носталгиите, защото години, хора и мероприятия няма как да се сравняват, защото времената и за съжаление и хората се менят. За мен това е най-прекрасния събор на който съм бил! И то не говоря на автомобилно ниво, а на глобално. Естествено "няма какво друго да кажа", съдейки по цвета на nick-a ми. Но тази година си бях абсолютен гост на мероприятието и горе и долу написаното не го правя като член на клуба или някаква реклама. Макар в последната година да съм далеч от "лютеницата", успявам да видя как няколко човека горят от такъв силен ентусиазъм и изнасят на мускули едно такова огромно мероприятие. Мероприятие, което сам не можеш да направиш така, че да мине всичко по конец. Макар да не съм активен, се усмихвам, когато видя искрата в очите на хората, тяхното желание да направят един такъв събор, без никаква комерсиална цел. За съжаление, това е ценност, която все по-рядко се среща в хората. Разтеглих локума достатъчно, но думи нямам да опиша всичко изживяно като гост. Най-главно за перфектната организация на самото мероприятие, на разнообразието, което успя да предложи на хората. Всичко бе изпипано до последния детайл с адски много труд на няколко човека, да са живи и здрави и все повече хора да се включват и да им помагат (включвам и себе си, че трябва да се размърдам).

Организацията е топ, но има едно друго нещо... Колкото и добре да е планувано всичко, колкото и реалността да се доближи с очакванията, това нещо няма да го има, ако ги няма хората. Хората с проектите, както и хората, които просто искат да се отпуснат ден-два и да се нагледат на хубави автомобили, да се видят с приятели и познати, че дори и да създадат нови. Това е едно хоби, една страст и колкото и да лети крилатата фраза "че проекта не го правиш за хората, а за себе си", няма нищо по-яко от това да отидеш и да покажеш плода на твоя труд, на хора, които ще те оценят какво си направил. Да не се наслушаш на любимото ми "Е бате, виж го тоя гоуф, с джанти на порше, ха ха...". Също да споделиш идеи, да откраднеш (идеи), да се посъветваш или просто да изядеш една пържола със студена бира. И точно от хората зависи как ще премине един такъв събора. И точно тук е най-красивото, защото хората бяха разбрани и възпитани. С няколко малки изключения, които са неизбежни при такова количество гости, нямаше проблеми. Нямаше глупости по време на самата програма, нямаше "аз ще си правя каквото реша" и т.н. Колкото и да се подценява това нещо, то остава не малка следа след себе си. Защото не всички искат прекъсвачи в 6 сутринта. Има хора, които искат освен всичко и да си починат. Има хора, които не искат да слушат Трепни 48 часа на рипийт и т.н. Има хора дори, които бяха отблъснати, точно от тази селяндурщина. Някак манталитета се промени или просто хората които бяха пълни кретени спряха да идват. Събора нямаше да е такъв без вас, гости, познати и приятели :18b

Имаше и някакви малки греди, които по никакъв начин е повлияха на провеждането на събора, но точно затова е тази тема, ако има нещо, което не сме го видели, да се опитаме да го изчистим. Да кетъринга издишаше, но първо организаторите нямат общо с кетъринга, второ хората се включиха наистина в последния момент и според мен, ако имат желание за догодина, че бъда на доста по-голямо ниво. Най-просто, сравнете първата, със сегашната Узана...

Отплеснах се, но исках да защитя едни думи от сорта на "Топ, супер беше, евала на замесените". И да, евала на замесените :love.vwclub Спирам, защото хората не обичат да четат дълги постове, ако няма някаква интрига, а такава липсва, другите хвалби ще си ги пуснем в кухнята. Беше прекрасен уикенд, благодарности към всички и ще се радвам, да се видим догодина, че и преди това.

Edit: доведох страничен наблюдател, не "голфаджия", макар отдавна да го промивам на VAG теми... Имайки в предвид, че не е бил на подобно нещо, беше наистина шокиран и изненадан, какви неща съществуват. :beer


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот dobrin » Пон 02 сеп 2019 6:27


Един от най-запомнящите се събори за мен. Със сигурност най-посещавания събор на Узана. Имаше много интересни автомобили, които не бях виждал преди това. За съжаление не ми остана време да видя всичко и всички (за кой ли път), но на събитие с такъв мащаб е така. Живи и здрави - догодина пак.


Потребителски аватар
Благовест
Мнения: 2117
Регистриран на: Нед 02 яну 2011 22:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот Благовест » Пон 02 сеп 2019 7:59


Аз също съм доволен!Нямам забележки! :11
"#ПетАк FOREVER" :drunk :love.vwclub


Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4412
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот Pet_rov » Пон 02 сеп 2019 8:18


Тази година за първи път присъствах на Узана, откакто съм се регистрирал във форума. Мащабът на събитието беше впечатляващ! Срещнах хора, които досега съм познавал само "онлайн". След срещата, от просто "онлайн познати", тези ХОРА ми станаха приятели! Благодаря на всички, отделили от времето си и положили огромен труд това събиране да се състои! Живи и здрави всички и догодина повече! :love.vwclub


Потребителски аватар
Алекси Георгиев
Мнения: 350
Регистриран на: Пет 18 ное 2016 13:42
Автомобил: Skoda Octavia 1
Двигател: AGN 1998
Местоположение: под масата

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот Алекси Георгиев » Пон 02 сеп 2019 10:52


На мен също това ми е първата Узана. Затова не мога да направя конкретни сравнения спрямо предходните години.
Но определено емоцията от събитието е страхотна!

:bowdown :bowdown :bowdown :bowdown

:love.vwclub

Може би следващата година ще е добре да се подготви/обработи по-голям периметър.


"#ПетАк FOREVER"


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19113
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот stefan4o » Пон 02 сеп 2019 11:02


Не е лоша идеята, Алекси. Догодина живот и здраве - пак така. Радвам се, че с някои колеги се видяхме на живо. Предлагам всеки да си сложи бадж с никнейма.


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот Водния дух1 » Пон 02 сеп 2019 17:28


Алекси Георгиев написа:На мен също това ми е първата Узана. Затова не мога да направя конкретни сравнения спрямо предходните години.
Но определено емоцията от събитието е страхотна!

:bowdown :bowdown :bowdown :bowdown

:love.vwclub

Може би следващата година ще е добре да се подготви/обработи по-голям периметър.


"#ПетАк FOREVER"

Или тези,които закъсняват да си носят коса. :mrgreen . Да ,наистина, като че ли организаторите не очакваха толкова много фенове.Наистина този път нямаше чалгаджийски изцепки,което е прекрасно.


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот muns61 » Пон 02 сеп 2019 17:42


Щом няма чалга, догодина ще дойда и аз.


Потребителски аватар
georgebonev
Мнения: 3096
Регистриран на: Пет 10 май 2013 10:04
Автомобил: Golf 3 Variant
Двигател: 1.9 TD AAZ 1994
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот georgebonev » Пон 02 сеп 2019 19:18


За втори път успях да присъствам на събора.

Неповторими емоции с приятелите при подготовката... кой какво ще носи, кой от какво има нужда, кой с какво може да допринесе за едно неповторимо преживяване.

Извинявам се на колегите, че малко закъснях с тръгването...
Благодаря им, че ме изчакаха! за да можем заедно да пътуваме в колона...

Благодаря на организаторите, които са отделили от свободното си време за да организират един неповторим събор за хилядите присъстващи!

:love.vwclub
:bowdown :bowdown :bowdown

Думите са малко...

Трябва да присъствате, за да усетите и изживеете тези неповторими емоции...

В сравнение с миналата година, тази година присъстваха много повече коли и хора...

Догодина вероятно ще напълним и другите поляни
:th_up

БЛАГОДАРЯ!
На всички за неповторимите приятни емоции на събора!


https://youtu.be/OQF-R2EeEOI

:love.vwclub :love.vwclub :love.vwclub


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Re: Отзиви от Узана 2019.

Мнениеот R@do » Сря 04 сеп 2019 8:32


Невиждана за мен посещаемост, страхотна атмосфера и организация. Уредника на иформациценен център "Узана" сподели, че като нас никой друг не се правя с организацията и с почистването особено. Благодаря на всички изнесли перфектаната организация и изпълнението й!
:vwknee



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта