Passat 2010 проблеми с вратите

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
eazysnatch
Мнения: 32
Регистриран на: Вто 11 дек 2018 17:38
Автомобил:
Двигател:

Passat 2010 проблеми с вратите

Мнениеот eazysnatch » Пет 22 ное 2019 17:18


Здравейте ,

Имам няколко проблема с Пасата и искам да започна да ги изчиствам:

Ключалката на вратата на водата превърта:
- Скоро ми падна акумулатора ( забравени фарове ) и трябваше да отключа колата с физическият ключ като досега съм го правил само от диснтационното. След като махнах тапата на дръжката и вкарах ключа разбрах ,че ключа превърта насам натам и не иска да отключи с много зор и въртене успях ( нямам идея как )
- ключа работи перфектно с жабката и заключването на багажника и капачката на резервоара
Някой да даде хора в София които могат да ремонтират / сменят ключалката или да ида в официалният сервиз?

Дистанционното спира да работи:
- От време на време когато си поиска дистанционното просто постоянно мига червената лампа все едно го натискам и докато не извадя батерията не работи. След като извадя батерията за 1-2сек. и е върна пак всичко се оправя.

Ето обяснение на проблема:
[url]https://www.vwpuentehills.com/blog/entering-your-volkswagen-when-the-key-fob-is-not-working/
[/url]
Въпроса ми е има ли хора с такъв проблем и колко често им се случва и дали са го оправили 1-2 пъти на 3 месеца не е проблем, но ако е всяка седмица е кофти.

Заключването на задната врата не работи:
- Задната врата неможе да се заключва ( заключил съм е с механизма ) отвътре където има бутончета за отключ. и закл. премигват което ме навява на мисълта ,че може би е от конфорт модула или проблем нещо с жиците.

Някой да знае хора в София които са добри в това да го погледнат.

Подгряване на седалките не работи частично:
- Когато включа подгряването на седалките само частта на гърба работи.
- Проблем в кабелите
- Изгоряла долна част

като гледам хората свалят седалката и подменят подгряването. Трябва ми човек който го прави това и да преценя дали си струва ( в СОфия )




Потребителски аватар
nikolay_ss
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет 02 яну 2014 7:02
Автомобил: Touareg 7P6
Двигател:

Re: Passat 2010 проблеми с вратите

Мнениеот nikolay_ss » Пет 22 ное 2019 17:25





Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 183 госта