Феновете на Фолксваген ще се съберат за втори път на национа

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
loshoto
Мнения: 50
Регистриран на: Пон 18 юли 2005 11:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Феновете на Фолксваген ще се съберат за втори път на национа

Мнениеот loshoto » Сря 31 май 2006 8:03


За втора поредна година китното планинско градче Елена ще срещне фенове на Фолксваген от цяла България между 2 и 4 юни. Събитието се организира от “Клуба на привържениците на Фолксваген в България” и се превръща в традиция благодарение и на любезното съдействие на Община Елена. Клубът е регистриран през месец май 2005 г. и до момента в интернет форума http://forum.vwclub.bg/ има регистрирани над 4000 потребителя. Една от целите на сдружението е да подпомага своите членове при поддръжката на автомобили Фолксваген и да организира периодични срещи на любителите на немската марка.

Тази година събитието се провежда с подкрепата на „Порше БГ” – официален вносител на Фолксваген за България. Компанията ще зарадва феновете и участниците в състезанията с много награди и изненади.

Очаква се повече от 200 автомобила Фолксваген и гордите им собственици да се съберат в центъра на града и да се веселят през целия уикенд. Голяма група от автомобили ще пътува организирано от София в петък вечер. Елена ще стане център на купона на феновете, които определено обичат да се забавляват заедно със своите любими автомобили.

Футболен мач между тима на VW Club и сборен отбор от привържeници на марката ще даде начало на събитието в 10.30 ч. на 03.06.2006 г., след което от 13.00 ч. на същия ден програмата предлага провеждането на състезателна гонка, предизвикваща интереса на всички любители на високите скорости и необузданите конски сили. Трасето ще бъде с дължина 400 м. Автомобилите ще бъдат разделени в три категории в зависимост от мощността на двигателите – до 70 к.с., от 70 до 100 к.с. и над 100 к.с. Естествено, ще има и награди за победителите, които ще им бъдат връчени официално след състезанието на площада пред стадиона на гр. Елена в 15.00 ч. Следва конкурс за най-добре изглеждащ автомобил Фолксваген, съревнование за най-бърза смяна на гума и избор на автомобил с най-добра музикална система. За подържане на доброто настроение на всички участници през целия ден ще се грижи професионален DJ. По-късно купонът ще се пренесе в комплекс „Усоето”. Организаторите гарантират доброто настроение на всички участници, за които са приготвени редица приятни изненади. Всички желаещи са добре дошли, независимо от техните пристрастия към определена марка автомобили.

http://auto-press.net/index.php?cat=4&sub=1629
http://cars.actualno.com/news_65592.html

Последна промяна от loshoto на Сря 31 май 2006 10:13, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
zaro
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zaro » Сря 31 май 2006 8:19


:yeaha: :yeaha:


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5451
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Мнениеот R@do » Чет 01 юни 2006 17:50


Ощееееее!!!!!!!!!!!!


Потребителски аватар
vesellin
Мнения: 1290
Регистриран на: Нед 23 яну 2005 16:27
Автомобил: Mitsubishi ASX
Двигател: 4N14
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот vesellin » Пет 02 юни 2006 9:36


лошо :( а ние студентите фенове трябва да работим лятото.... и не можем да ходим по такива срещи :( :twisted: да си прекарате много добре и чакаме снимки


Потребителски аватар
ACCELERATOR
Мнения: 2979
Регистриран на: Съб 23 окт 2004 19:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Враца
Контакти:

Мнениеот ACCELERATOR » Пет 02 юни 2006 11:07


А ние пък с ударените голфове - също трябва да работим, за да си ги оправим :cry:

Успех и приятно прекарване ви пожелавам на всички (сигурен съм, че ще е така), и живи-здрави - догодина на събора съм там! :wink:


Потребителски аватар
idkedikov
Мнения: 914
Регистриран на: Вто 27 сеп 2005 15:49
Автомобил: VW Passat 3bg
Двигател: AVF
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнениеот idkedikov » Вто 06 юни 2006 1:44


Някой няма ли да качи някоя друга снимка за да може и ние , хората който не можаха да присъстват на събора , да видим нещо от там ;) 8)


Потребителски аватар
tedy
Мнения: 463
Регистриран на: Чет 07 апр 2005 15:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот tedy » Вто 06 юни 2006 2:00




Потребителски аватар
idkedikov
Мнения: 914
Регистриран на: Вто 27 сеп 2005 15:49
Автомобил: VW Passat 3bg
Двигател: AVF
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнениеот idkedikov » Вто 06 юни 2006 2:18


tedy написа:http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?t=21164
Много снимки :wink:


Един Голяяям МЕРСАЖ ! :wink: :)


Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот NovobranecGT » Вто 06 юни 2006 9:45


Горд съм се съм фолксвагенист :D Да живее сектата :P


Потребителски аватар
idkedikov
Мнения: 914
Регистриран на: Вто 27 сеп 2005 15:49
Автомобил: VW Passat 3bg
Двигател: AVF
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнениеот idkedikov » Вто 06 юни 2006 12:30


: vw fen : vw fen : vw fen



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 81 госта