Падна сняг - блъснаха ме... :(

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
Nova
Мнения: 806
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 0:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Падна сняг - блъснаха ме... :(

Мнениеот Nova » Пон 24 яну 2005 18:17


Еми туй то... днес като се прибирах в квартала на едно малко кръстовище. Пред мене спряха и останах по средата. Един младеж със синя Голф 3-ка каращ с 20 км. в час не успя да спре цели 20 метра и ме удари във дясната предна врата. :cry: :cry: :cry:
Щети - 4 леко вдлъбнати резки на долната част на вратата, ако не се загледаш не личат ама на светлината като се гледа е на вълнички.... :cry: :cry: :cry:
3-ката спукана броня в дясно.
Нямаше полиция нямаше нищо, аз дори не забелязах веднага пораженията.
Е случва се ама ми е мъка и реших да си я изплача....
Колеги... внимаваите в снега... ама много.....
Се така ми върви се 3-ки ме удрят.... :cry: :cry:

П.С. Малко хумор - Бах ги тея голфовете големи селяни :)
П.П.С. Аз съм с голф 2-ка който не знае.




Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19727
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Падна сняг - блъснаха ме... :(

Мнениеот Vlad777 » Пон 24 яну 2005 18:30


Затова не ти трябва КАТ - ако си застрахован ще кажеш че е било на паркинг.

Иначе си е доста гадно да те шибне някой... И на мен ми се е случвало и то доста силно да ме удари един изрод.

Наскоро минавах пред парламента, посока двореца, и гледам от дясно, отгоре откъм Ал. Невски, една мазда се засилила и ще прави десен завой а беше хлъзгаво. Въобще не можа да спре, едва взе завоя и навлезе в насрщното... Тоя беше някъв бесен селянин... добре че аз успях да спра 5 метра преди това иначе и мене щеше същата участ да ме сполети... Не са само с голфове селяците...

Ама пък да си спреш и да си чакаш в задръстване и някой да те удари... Тва най-гадно щото нищо не можеш д направиш.


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пон 24 яну 2005 18:34


И аз днес дадох жертва,ама сам съм си виновен,отненос един 20 сантимтров бордюр(мамка му на тоя дето го е сложил там :lol: :lol: ),последствия крива задна джанта,с бая зор е изправяха до сега и съмнение за крив заден мост,което е най-лошото :banghead: :banghead:


Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Мнениеот Sunny » Пон 24 яну 2005 18:35


Искрено съчувствам Nova, радвай се че няма пострадали и че щетите са незначителни.

П.П. И тук заваля, не ме плаши и да ме караш да крия колата и да се прибирам с такси от работа :lol:


Toledo
Мнения: 424
Регистриран на: Съб 11 сеп 2004 8:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Toledo » Пон 24 яну 2005 18:40


По радиото преди малко казаха за 165 леки катастрофи в София баси... Карайте внимателно !!!


Потребителски аватар
Nova
Мнения: 806
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 0:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Nova » Пон 24 яну 2005 18:53


Те това имах в предвид... пазете се братя...!!!
Утре ще пусна някоя друга снимка да кажете заслужава ли си да ходя за каското. (и ако някой ме светне за далаверата с това с изплащането на 1 -2 щети и после ако те треснат силно - к*р заради ползването преди това на част от застраховката ще съм благодарен). В Булинс съм.

ГТИ, как стана? :( Аз досега на няколко пъти съм минавал през бюрдюр ама май нищо ми няма...

Последна промяна от Nova на Пон 24 яну 2005 18:57, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Пон 24 яну 2005 18:53


Toledo написа:По радиото преди малко казаха за 165 леки катастрофи в София баси... Карайте внимателно !!!

До утре ще са поне 300.
А иначе кофти е, но важното е че е било лекичко и няма сериозни поражения.
Най-важното в това време е да се спазва дистанция и по-лекичко с най-десния педал и не на последно място ЗИМНИ ГУМИ. Не се връзвайте на приказки за всесезонни гуми.


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пон 24 яну 2005 19:02


Nova написа:........


Ми пързалях си се аз из квартала,да загрея довечера за Витоша,ма единия завой го предобрих :lol: :lol:


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19727
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vlad777 » Пон 24 яну 2005 19:03


Nova написа:Те това имах в предвид... пазете се братя...!!!
Утре ще пусна някоя друга снимка да кажете заслужава ли си да ходя за каското. (и ако някой ме светне за далаверата с това с изплащането на 1 -2 щети и после ако те треснат силно - к*р заради ползването преди това на част от застраховката ще съм благодарен). В Булинс съм.


Винаги си заслужава.
А относно щетите: Ако е по твоя вина щетата и си я осребриш, то сумата за която си застрахован се намалява. При тотал щета след това ти изплащат намалената сума. Естествено можеш да си доплатиш и пак да си отидеш на старата сума.

Когато друг е виновен сумата не се намалява, защото парите се взимат от неговата гражданска.

Сега конкретно за щета "на паркинг" не знам как се процедира.


Потребителски аватар
Nova
Мнения: 806
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 0:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Nova » Пон 24 яну 2005 19:04


А да добавя, тамън след случката влизам в колата паля, поглеждам назад - и какво да видя бяло Поло идващо по уличката по която аз дойдох се носи неуправляемо към задницата ми ... олиго-то беше поне с 40 км/час и натресе спирачките до дупка... оттам аз газ до изръмжаване и отпускане леко съединителя... преместих се с 5-6 метра а онзи едвам спря на метър зад мен... нямам думи какъв ден ми беше днес, въобще докато се прибера изглеждах така Изображение
Чувствах се като във филм...


Потребителски аватар
!!!xi6tnika!!!
Мнения: 20
Регистриран на: Пет 10 дек 2004 22:20
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот !!!xi6tnika!!! » Пон 24 яну 2005 19:04


днес от по цариградско карах....и познайте...минах покрай 3 верижни катастрофи....на по 15-30 метра има6е птп и то верижно!снега си е.... майката приятели....


Потребителски аватар
vw_golf_2_Memphis
Мнения: 3836
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот vw_golf_2_Memphis » Пон 24 яну 2005 19:04


...

Последна промяна от vw_golf_2_Memphis на Пет 21 яну 2011 20:10, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пон 24 яну 2005 19:15


Аз в такива дни като днешния избягвам да се слизам към центъра,че е пълно с леваци.


Потребителски аватар
gti_power
Мнения: 429
Регистриран на: Нед 04 юли 2004 18:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: сф.

Мнениеот gti_power » Пон 24 яну 2005 19:35


доста гнусен сняг , като идвах на работа , кам 16:00 посока от японския хотел към х-л хемус беше некъф ад , сички караха с по 5км адски голяма колона и отдолу лед и пързалка ... .. :cry:


pipi_to
Мнения: 316
Регистриран на: Съб 04 сеп 2004 23:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pipi_to » Пон 24 яну 2005 19:36


Аз след един десен завой 90 градуса с 20 км/ч, застанах напреки на пътя, изправих, тръгна на другата страна, изправих и продължих. Сигурно щото задните ми гуми не са зимни. А от кулата съм слизал на 2-ра без газ, че усетих, че няма спиране. Днес доста се разхожадх из софия и беше доста весело...



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dtony и 24 госта