проектозакона за движение по пътищата - нямам думи

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16283
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Чет 08 мар 2007 15:53


bbaev написа:колеги, някой знае ли дали вече го обнародваха закона? щото още нямам жилетка, а 50 лева глоба....

не още




Потребителски аватар
shenko
Мнения: 1115
Регистриран на: Сря 04 май 2005 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот shenko » Чет 08 мар 2007 17:01


супер, още малко ако затегнат нещата може би ще се оправим ;)

П.С. не може някъв турбо гъзар, който оня ден си е сложил новия си ремус, да кара с 100 в ройони на училища например :evil:


Потребителски аватар
didodi
Мнения: 1133
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 15:09
Автомобил: Amarok DOUBLE cab
Двигател: CSHA 2014
Местоположение: PB
Контакти:

Мнениеот didodi » Чет 08 мар 2007 21:19


shenko написа:....П.С. не може някъв турбо гъзар, който оня ден си е сложил новия си ремус, да кара с 100 в ройони на училища например :evil:

....и някои деди да изкочи от някоя пресечка с баба лада и да го изхвърли върху децата .....


Потребителски аватар
Andrey
Мнения: 280
Регистриран на: Вто 28 сеп 2004 17:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Andrey » Пет 09 мар 2007 17:12


А дали има пътни полицаи в клуба? Ще е старшно полезно да се включат.
Дали пък не може да се организира нещо като он лайн дискусия с официално участие на КАТ при спазване на добрия тон разбира се. Клубът е внушителен и като посещаемост и като отговорно отношение на участниците в него - може би ще се заинтересуват от КАТ.
Ако модовете преценят може да пуснат първо в клуба - за/против пък после евентуално да се организира нещо такова.

Просто идейка - кажете вие става ли.


Потребителски аватар
gr_kanev
Доктора
Мнения: 5650
Регистриран на: Пон 09 окт 2006 9:01
Автомобил: VW Transporter T5 2006
Двигател: AXD
Местоположение: Търговище

Мнениеот gr_kanev » Пет 09 мар 2007 17:18


Andrey написа:А дали има пътни полицаи в клуба? Ще е старшно полезно да се включат.
Дали пък не може да се организира нещо като он лайн дискусия с официално участие на КАТ при спазване на добрия тон разбира се. Клубът е внушителен и като посещаемост и като отговорно отношение на участниците в него - може би ще се заинтересуват от КАТ.
Ако модовете преценят може да пуснат първо в клуба - за/против пък после евентуално да се организира нещо такова.

Просто идейка - кажете вие става ли.


За това че е пътен полицай никой още не е казал. Но дори и да има - какво от това - да не би пътните полицаи да пишат законите. Дори и да ни обърнат внимание от КАТ - каква ще бъде ползата от тази дискусия ? Както вече споменах, законите не се пишат от КАТ, нито пък от там идва инициативата (май законодателна се казваше).
Общо-взето - чешене на клавиатури.


Потребителски аватар
Andrey
Мнения: 280
Регистриран на: Вто 28 сеп 2004 17:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Andrey » Пет 09 мар 2007 17:25


Нямах предвид да се пренаписва закона. Въпреки, че КАТ активно участват в писането или най малкото го гледат преди да се внесе за гласуване. Идеята беше по -скоро да се разтълкуват неясните моменти пък и да си поговорим с тях - винаги е полезно.


Потребителски аватар
dimov75
Мнения: 32
Регистриран на: Нед 07 авг 2011 20:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Dobrich

Re:

Мнениеот dimov75 » Пет 01 юни 2012 20:11


wotson написа:
Естественно, че визира полицаите! Щото обикновеният гражданин може и да збърка но полицаят няма право на грешка
Защото хората виждат пиян полицай зад волана, виждат полицай без колан, виждат полицай да кара като "джигит" и си казват "Абе аз най последния балама ли съм - ченгето прави така пак после идва и на мен ми казва какво да правя!!!

пак казвам всеки си носи последствията сам
а полицая нети казва какво да правиш а ти казва какво не правиш
да не мислиш 4е на поаите не им пишат актове ?


Естествено че НЕ си пишат! Многократно съм бил свидетел на груби нарушения като преминаване на червен светофар,превишена скорост и при показване на служебна карта ги пускат.Влез малко във форума им и ще се изумиш какви работи си пишат,като например : "винетка никога не съм купувал,и няма и да си купя"

Тук има един случай на написан акт на полицай,от което следва всеобщо възмущение.Забележете,когато ние( гражданите с различна професия от полицай)нарушим закона служителя ни нарича престъпници,а когато той е нарушил закона се нарича колега.

"..........БУРГАСКИТЕ ПОЛИЦАИ ПИШАТ АКТОВЕ НА КОЛЕГИ!!!
от j87 » 20 Юли 2011, 12:24

БУРГАСКИЯ КАТ ПИШАТ АКТОВЕ НА КОЛЕГИТЕ СИ. ЗАМИСЛЕТЕ СЕ КОЛЕГИ ДО КЪДЕ СТИГНАХМЕ ЩОМ ЗАПОЧНАХМЕ ДА СИ ПИШЕМ АКТОВЕ ЕДИН ДРУГ. КАК ИСКАМЕ ХОРАТА ДА НИ УВАЖАВАТ СЛЕД КАТО НИЕ НЕ СЕ УВАЖАВАМЕ. СВЪРШИХА ЛИ ПРЕСТЪПНИЦИТЕ ПО ПЪТИЩАТА, ЧЕ ЗАПОЧНАХМЕ ДА СЕ АКТУВАМЕ ЕДНИ ДРУГИ. СРАМ МЕ Е ДА КАЖА ЧЕ СЪМ ПОЛИЦАЙ. НЕ СЪМ ЧУЛ В ДРУГА ДЪРЖАВА ПОЛИЦАИТЕ ДА ПИШАТ АКТОВЕ НА КОЛЕГИТЕ СИ, НЕ СЪМ ЧУЛ И В ДРУГ ГРАД НА НАШАТА ДЪРЖАВА ДА СЕ ПРАВИ ТАКА. САМО В БУРГАС. СРАМ МЕ Е ДА КАЖА, ЧЕ СЪМ ОТ ТОЗИ ГРАД. СРАМ ЗА ЦЕЛИЯ БУРГАСКИ КАТ!!!..............."

http://www.police.ba4ka.com/viewtopic.php?f=11&t=3492



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта