Войната по пътищата!!!

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Пон 14 юни 2004 14:20


НЕ КАРАМ ПИЛ !ЗА МЕН ТОВА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МЕ УБЕДИ ,чЕ КЪРКАН ИМА СЪщИТЕ РЕФЛЕКСИ И ВЪЗПРИЯТИЯ.ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ИМА МНОГО ТАКИВА И НЕ САМО В БЪЛГАРИЯ ,НО ЖАЛКОТО Е,чЕ ОТ ПИЯНИ КАМИКАДЗЕТА СИ ПАТЯТ НЕВИННИ ХОРА И ТО НАЙ-чЕСТО ДЕЦА! :cry:
ЗА ПУБЕРИТЕ БЕЗ КНИЖКИ НЯМАМ ДУМИ ГЛЕДАТ WRCИЛИ F1 ГЕПВАТ НА ТАТЕ КОЛАТА И ГЛЕЙ'ТЕ К'ВО СТАВА.И ПАК СТРАДАТ НЕВИННИ А НА ДЕТЕТО-DRIVER К'ВО :
НИщО.ВЯРН КНИЖКАТА НЕ ТЕ ПРАВИ ДОБЪР шОФЬОР ,НО НАУчАВАш ПРАВИЛНИКА .




Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Пон 14 юни 2004 14:48


GOLFER написа:НЕ КАРАМ ПИЛ ![size=12]ЗА МЕН ТОВА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МЕ УБЕДИ .....


Поздравям всеки който мисли така, и разбира се го спазва. Аз никога когато съм пил не съм се качвал да карам, защото в такъв случай ако стане нащо, даже и да не си виновен - СТАВАШ ВИНОВЕН.


Потребителски аватар
VW_FEN
Мнения: 1859
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот VW_FEN » Чет 17 юни 2004 12:22


Az po printsip ne piya. Osven voda, kola i drugi bezalkoholni... Kato pina alkohol mi stava losho...
Mnogo ste pravi, 4e tryabva da se nakazvat tvardo tezi, koito piyat i syadat zad volana. Za sujalenie vinagi shte ima takiva izrodi.
Ne 4uh kakvo stana s momi4entseto ot Bujurishte, deto nyakakuv shiban tur4in beshe blusnal? Opravilo li se e??? Pederasa izliazal ot platnoto i se ka4il na trotoara... Ei takiva napravo da gi vanesh i da im izkormish vatreshnostite... Davaha po reportaja, 4e bil sas 2-3 promila alkohol v kravta!!!!!! Zashto na ludite nikoga ne im se slu4vat razni neshta? Vse edno neshto gi pazi... pian kato motika i pak syada da kara!!! Tva ne moga da go razbera...


Потребителски аватар
VW_FEN
Мнения: 1859
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот VW_FEN » Чет 17 юни 2004 12:30


Sashtoto se otnasya i za tezi, koito pri ograni4enie na skorostta 50km/h karat sas 100km/h.


Потребителски аватар
opipva4a
Палячо
Мнения: 1347
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 9:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

...

Мнениеот opipva4a » Чет 17 юни 2004 12:37


i az sam za drakonovski merki


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Чет 17 юни 2004 17:01


Мислите ли че можем да направим нещо - аз лично много пъти съм се замислял. По едно време щях да пиша на Слави /Трифонов/, ама си викам кой ли ще ми обърне внимание.


Потребителски аватар
VW_FEN
Мнения: 1859
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот VW_FEN » Съб 19 юни 2004 12:24


Tam e problemat... nishto ne mojem da napravim po vaprosa, zashtoto samoto ni bulgarsko mislene e takova. Nie tuk ako sme s po-savremenno mislene, mnozonstvoto ot bulgarite ve4e mi prili4at na nyakakvo stado ovtse... kato tsialo sbirshtina goveda. Za tova spored mene nikoga nyama da se opravi taya durjava... kolkoto i da go iskame... imashe edna pogovorka - sama pti4ka prolet ne pravi.
prosto sami sme si vinovni za tova polojenie. Tezi, koito iskat da se opravi darjavata sa mnoogo malko. Tezi koito iskat tozi haos da se zadarji, imat prekaleno mnogo pari i vlast, za da go poddarjat.
Oba4e edno neshto ne moga da si go obyasnya... to4no pred nas ima nyakakuv tsentar za sotsialni pomoshti... davat pari na bezrabotni i na sotsialno slabi... Vseki den tam e frashkano s koli... !!!! Ne moga da si obyasnya, kak sled kato sa sotsialno slabi i bedni tezi hora namirat pari za benzin???!!!??? Vseki vika "beednismeee" a v sashtoto vreme kara kola, yade kato razpran... Vinagi kogato minavam prez Halite se shashkam ot horata... tam nikoga nyama svobodno myasto, da sednesh i da si vzemesh pone edna pitsa... Yade toia narod ta se kusa!!! Zna4i izliza, 4e v sashtnost ne sme 4ak tolkova bedni, ami samo mrunkame... moje bi mrunkame samo tezi, koito rabotim yako i pak ne ni stigat parite zaradi danatsite, s koito izdarjame takiva tartei kato gorespomenatite!!!
Ednata polovina ot naselenieto raboti zdravo, drugata yade i krade i kakvo li oshte ne. Prosto Mnogo tapo mi stava kato si gi mislia teya neshta... i kato vijdam, 4e sotsialno slabite izkarvat pove4e pari ot pomoshtite, otkolkoto az s moita rabota... I teya babi4ki deto gi hranyat uli4nite pomiar4eta... "nie nyamame pari, nie nyamame pari!" i na drugiya den izsipva edna torba hliab i manja za ku4etata!!!!!!!! Gadni mrasni komunistki!!!!!! Mai mnogo se otplesnah... ai stiga tolkova, 4e stana oteg4itelno... :)


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Съб 19 юни 2004 15:51


Много си прав човече. Малко извън темата е ама по коледа и нова година направо си паднах. В Метро и Технополис не можеше да се разминеш от хора и всички изнасяха било то телевизори, печки, перални и т.н. и т.н. От 8 милиона население над 3 имат мобилни телефони /то верно че както БТК е тръгнала с тия месечни такси/. Като излезнеш в петък вечер по-кафетата място не можеш да си намериш. Абе яко беднотия е България. Да не забравяме че 2-ма българи си купиха наскоро лимузини "Майбах" за по над 1 милион лева май бяха. Аз лично много се дразня когато някой които видимо не е толкова закъсал започне да се оплаква.


Потребителски аватар
VW_FEN
Мнения: 1859
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот VW_FEN » Нед 20 юни 2004 12:52


To4no taka... ako znaete v4era kakvo neshto profu4a po bulevarda... mai beshe nyakakuv prototip na BMW... svetlo oranjev... veroiatno oshte ne sa go pokazali dori na jenevskiya avtosalon... sigurno struva ot milion leva nagore... prosto se shashnah... dori ne znam kak se kazva. shantava rabota!!! nikisoft, 4ove4e, i ti si mnogo prav, da znaesh... vav metro i tehnopolis naistina ne mojesh da se raznimesh!!!! Absoliutna ludnitsa!!! Kupuva naroda, vse edno utre e kraya na sveta!!!!!!!


Потребителски аватар
flash
Мнения: 751
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:29
Автомобил: Golf III GT TDI
Двигател: 1z 1994
Местоположение: София/Плевен

Мнениеот flash » Нед 20 юни 2004 17:14


VW_FEN написа:To4no taka... ako znaete v4era kakvo neshto profu4a po bulevarda... mai beshe nyakakuv prototip na BMW... svetlo oranjev

Има Lamborghini Diablo светло оранжево може да си видял него!!!!


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Нед 20 юни 2004 17:17


ами в софия на 3 диаблота и във варна 1 ....
да не говориме че вече го има и СЛР макларън мерцедес дето си е ебало майката и парите... повече от майбах
днес за 20м 4 поршета по витошка...


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пон 21 юни 2004 8:41


това за кафетата, халите, техномаркетите сте прави, пазарува се все едно свършва света, хората имат кинти и ги харчат....
но имайте и едно нещо на ум-става въпрос за София-столицата с най-висок стандарт на живот
аз пътувам доста по българия по работа и то не в най-малките градове и села, а горе-долу в средни като население-разликата със софия е огромна, вярвайте ми, там има кафета, ама народа пие по едно от 20 стинки, ресторантите вечер за с по 2-3 маси, е дискотеките са пълни щато отимват от къщи готови с домашна ракия и се бият, то това им е кефа, но по прованса е по-гадно, да не говорим за селата


Потребителски аватар
VW_FEN
Мнения: 1859
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот VW_FEN » Вто 22 юни 2004 14:24


Abe pi4aga, i ti si prav... provintsiata naistina e po-zle.
Ne beshe diablo... BMW beshe nyakakvo. ama nema zna4enie. Ae bratya, pisna mi ot mutri ve4e we!!!! Dneska si karam po bulevarda i оsvobojdavam ot skorost, shtoto na sledvashtoto krastovishte svetva julto i 4erveno sled tva... i nyakakuv pederest sas S klasa i zad nego oshte edin pederast sas G klasa mi svetka za da minat i az da se drapna na strani!!! a na svetofara e 4erveno i nyama na kude da se hodi i nyama smisal da se dava gaz. E kakto i da e mrudnah se v dyasno. I toia izrod namali i mina na 4erveno, kato zapre4i dvijenieto na drugite, koito tryabva da minat i imat zeleno!!! Nomerata i na dvete koli byaha
СФ 0055 ne znam si kakvo samo bukvite ne pomnia... ebati tejkarite!!!!! Ide mi da vzema edin snaiper i da gi pre4ukam do edin teya mafioti... ama kato znam, 4e nishto ne moje da se napravi... se darpam v dyasno... :))))


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19695
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vlad777 » Вто 22 юни 2004 14:46


VW_FEN написа:E kakto i da e mrudnah se v dyasno. I toia izrod namali i mina na 4erveno, kato zapre4i dvijenieto na drugite, koito tryabva da minat i imat zeleno!!! Nomerata i na dvete koli byaha
СФ 0055 ne znam si kakvo samo bukvite ne pomnia...


Професионална охрана... а дали им взимат по 9 точки за червен светофар?


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Чет 24 юни 2004 8:09


Кви точки бе хора. тия нищо не ги лови.



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта