Възстанояване регистрация МПС след изтекло наказателно постановление

Нормативна уредба - Закон за движение по пътищата, правилник за прилагането му, нарушения, актове и наказателни постановления. Глоби и административни мерки и обжалване.
bokiwork
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 01 юли 2011 13:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: aSENOVGRAD

Възстанояване регистрация МПС след изтекло наказателно постановление

Мнениеот bokiwork » Чет 28 юли 2022 9:02


Здравейте колеги,

преди няколко месеца ми свалиха номерата на колата, заради шофиране с чужда(английска) книжка повече от 3 месеца. Решението го обжалвам в съда, но като наближи датата на делото ми го отложиха с още няколко месеца, тъй като съдията нямало да го има. Насрочено ми е за дата на която вече наказателно постановление ще ми е изтекло и всичко се обезмисля... пълен абсурд!

Това ми е накратко предисторията. Въпроса ми е към тези които са се сблъсквали с подобен проблем. Предстои ми възстановяване на регистрацията на автомобила. Каква е точно процедурата? Не можах да намеря информация в интернет, това което открих че от скоро тази процедура е вече облекчена и монтажа на табели от тяхна страна вече не е задължитена . Нужно ли е наново да иденфитицират автомобила, изобщо нужен ли е там да присъства автомобила физически? Ако трябва - да си направя план за транзитни номера или платформа. До момента както и към дата която ще възстаноявам регистрацията си има валидни - застраховка, гтп, платени данъци и всичко платено към КАТ като глоби.

Благодаря на отзовалите се.




Върни се в “ЗДвП, нарушения, глоби, обжалване”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта