ГТП - срок

Нормативна уредба - Закон за движение по пътищата, правилник за прилагането му, нарушения, актове и наказателни постановления. Глоби и административни мерки и обжалване.
Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: ГТП - срок

Мнениеот Vlad777 » Чет 24 дек 2020 14:40


В протокола от прегледа се записва пробега.




Потребителски аватар
baracuda681
Мнения: 574
Регистриран на: Съб 27 дек 2008 0:28
Автомобил:
Двигател:

Re: ГТП - срок

Мнениеот baracuda681 » Нед 10 яну 2021 17:52


По повод на лепенето на стикерите за технически преглед:
https://segabg.com/hot/category-bulgari ... ya-pregled


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: ГТП - срок

Мнениеот 777 » Нед 17 яну 2021 17:18


Kovach написа:Здравейте колеги. Днес ме върнаха от ГТП пункта. Километража ми стана на 300 000 и се превъртя. Сега пише 1670 км. Върнаха ме, не можело да мина преглед. Казаха ми да отида някъде и да ми върнат километража. Някой сблъсквал ли се е с такава простотия? Как така ще ходя да ми връщат километража?????
Мисля че това не е нормално, да ме върнат от пункт за ГТП и да ми кажат да връщам километража назад.
Разбира се се ядосах, чаках час и половина. Питам ги аз ква вина имам че километража се е превъртял, кво да я правя тая кола сега? Значи като превъртиш километража и да я хвърляш вече. Ония дертаци ми се репчат че нямало как да мина преглед, без да върна километража. А доколкото знам, манипулирането на километраж има глоба от 2000 до 7000. Ще им викна телевизията и да обяснят пред всички защо ме принуждават да манипулирам километража....

Трябвало е да им кажеш да напишат 301670км. Най-малкото могат да погледнат прегледа от предната година и да видят, че е над 200хил. Но явно някой неориентиран се прави на интересен. Значи хем те обвиняват индиректно, че си пипал километража, хем те карат да ходиш да го променят.



Върни се в “ЗДвП, нарушения, глоби, обжалване”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта