2 въпроса за камерите за скорост

Нормативна уредба - Закон за движение по пътищата, правилник за прилагането му, нарушения, актове и наказателни постановления. Глоби и административни мерки и обжалване.
Потребителски аватар
stypkata
Автомобил: Golf 3 AEK+BMW 318i 143ps 2003
Двигател: AEK

2 въпроса за камерите за скорост

Мнениеот stypkata » Сря 21 окт 2020 17:21

Здравейте колеги.Интересува ме колко време след като ни снимат камерите за скорост глобата ни излиза в сайта за проверка на нарушения и другия въпрос е - могат ли камерите за скорост ,които са на таблото на патрулките да снимат повече от 1 автомобил или ако не сме сами на снимката глобата отпада ?За триногите знам,че снимат всичко - дори и 10 коли да са на снимката ще покаже кои са в нарушение и кои не са .Благодаря

valiosport
Автомобил: Golf 4 1.9 TDI
Двигател:

Re: 2 въпроса за камерите за скорост

Мнениеот valiosport » Сря 21 окт 2020 19:30

Глобата би трябвало до ден два да е излязла на сайта им. Мобилните камери доколкото знам не могат да снимат няколко автомобила. Те тия камери уж и нощем могат че имат светкавица ама са ми казвали че излиза размазано. За триногите дали могат да снимат в колона не знам, но знам за най новите Кордон ли бяха че хващат до 15 коли в колона, та много е възможно триногите и те да не могат да хващат коли в колона. Пък и колона е много относително, ако съм се лепнал в багажника ти как ще ми види номера?

Върни се в “ЗДвП, нарушения, глоби, обжалване”