Подновяване на шофьорска книжка

Нормативна уредба - Закон за движение по пътищата, правилник за прилагането му, нарушения, актове и наказателни постановления. Глоби и административни мерки и обжалване.
valiosport
Мнения: 2145
Регистриран на: Нед 20 юни 2010 21:58
Автомобил: Golf 4 1.9 TDI
Двигател:
Местоположение: България

Re: Подновяване на шофьорска книжка

Мнениеот valiosport » Вто 06 окт 2020 17:15


Ти пак поне долу горе знаеш кога ще стане, ами аз? Карах миналия месец курсове за трактори и комбайни и там Свидетелството за управление се издава от Министерство на земеделието и храните, бързи поръчки там няма, услугата за изваждането е нормална поръчка, срока е 30 дни, но покрай пандемията ли и аз не знам защо питах управителката кога ще стане книжката и ми каза че предния курс е бил Юни месец и още не са им дошли книжките, това са 3 месеца, та към края на месеца ще звъня в школата да питам, надявам се до нова година да стане




rld
Мнения: 547
Регистриран на: Нед 01 мар 2015 20:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Подновяване на шофьорска книжка

Мнениеот rld » Чет 08 окт 2020 10:54


И моята не съм я взел. Чакаме да се съберат повече и ги пускат с пощенския гълъб :Mr Green Fun


rld
Мнения: 547
Регистриран на: Нед 01 мар 2015 20:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Подновяване на шофьорска книжка

Мнениеот rld » Вто 20 окт 2020 12:02


Вече я взех от рпу-то, две седмици след като видях, че е готова. Възможно е и по-рано да е пристигнала, но не ми се чакаше по опашки. Интересно защо се твърди, че се чака по 3 месеца...


valiosport
Мнения: 2145
Регистриран на: Нед 20 юни 2010 21:58
Автомобил: Golf 4 1.9 TDI
Двигател:
Местоположение: България

Re: Подновяване на шофьорска книжка

Мнениеот valiosport » Вто 20 окт 2020 12:26


Щото не четеш.. Въпросните 3 месеца са за книжка към министерство на земеделието. Ти вадиш към КАТ



Върни се в “ЗДвП, нарушения, глоби, обжалване”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 170 госта