За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetle

Техническа и сервизна информация за New Beetle & Beetle (от 2011 г.) - продължението на една легенда
Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13429
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetle

Мнениеот kris11 » Сря 27 ное 2019 19:10


Тези чудеса имат ли чек контрол за изгорели светлини ??
Днес карах малко в навалица зад 1 черно такова от Добрич. Ами ляв стоп и 3 ти стоп не светят , десен стоп отвреме навреме. Задни габарити няма . завих наляво и не можах да видя дали отпред свети нещо.




Потребителски аватар
Ник никишето
Мнения: 750
Регистриран на: Чет 23 фев 2012 22:28
Автомобил: Golf G60
Двигател: Pg 1990
Местоположение: СОФИЯ

Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetle

Мнениеот Ник никишето » Сря 27 ное 2019 21:01


Те стрелка за температура на вода нямат ти чек контрол хахха


крамани
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 15 фев 2021 21:11
Автомобил: VW Beetle
Двигател: 66 2000

Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetle

Мнениеот крамани » Пон 15 фев 2021 21:28


И аз от два месеца се радвам на бръмбар(1.9d),но имам проблем:започна да прави проблем с паленето.Смених акумулатор,подгряващи свещи,но пак прави проблем.Сутринта подгрях,и запалих при -6,но следобед като си тръгнах от работа трудно запали-все едно няма гориво.В сервиза майстора каза че може и да е стартер.Дайте съвет моля!


Потребителски аватар
am_am
Мнения: 150
Регистриран на: Пон 28 ное 2016 16:09
Автомобил: VW Passat B5-5
Двигател: 1_9 TDI 161 к с

Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetle

Мнениеот am_am » Сря 10 мар 2021 10:26


kris11 написа:Тези чудеса имат ли чек контрол за изгорели светлини ??
Днес карах малко в навалица зад 1 черно такова от Добрич. Ами ляв стоп и 3 ти стоп не светят , десен стоп отвреме навреме. Задни габарити няма . завих наляво и не можах да видя дали отпред свети нещо.


Аз лично имах - светваше чека за внимание при мен. Ама той свети за почти всичко. :)

крамани написа:И аз от два месеца се радвам на бръмбар(1.9d),но имам проблем:започна да прави проблем с паленето.Смених акумулатор,подгряващи свещи,но пак прави проблем.Сутринта подгрях,и запалих при -6,но следобед като си тръгнах от работа трудно запали-все едно няма гориво.В сервиза майстора каза че може и да е стартер.Дайте съвет моля!


Проблемът с трудното палене, след като се смени всичко - свещи, кабели, акумулатор, стартер и т.н. се решава с чип тунинг. Пренаписва се горивната карта и проблемът изчезва, а и бръмбърчето става доста по-пъргаво. ;)



Върни се в “New Beetle & Beetle”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 109 госта