Трети стоп на Битъла.

Техническа и сервизна информация за New Beetle & Beetle (от 2011 г.) - продължението на една легенда
bgorin
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 06 фев 2022 17:55
Автомобил:
Двигател:

Трети стоп на Битъла.

Мнениеот bgorin » Нед 06 фев 2022 18:09


Здравейте колеги по марка автомобили. Съвсем нов съм към марката и автомобила и още не съм ориентиран кое, къде и как. Взех на дъщеря ми едно Битълче, 1.9 ТДИ, 101 кончета, 2002 г. Работи добре, но явно марката си има проблеми с пласмасориите по купето. Може ли да ми кажете къде да намеря работещ трети стоп на задния капак и какъв е маркуча за пръскалките на предното стъкло, и от къде да го купя. Престана да пръска, машинката работи, само че част от маркуча се оказа счупен, явно прегорял с времето. Също така се оказа че е счупено зъбчето на капака за резервоара и не се заключва към ел. машинката. Ще съм благодарен ако ми отговарите.




Потребителски аватар
Ивайло Димов
предупреждение за БАН
Мнения: 1519
Регистриран на: Пон 31 май 2021 19:02
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: 1800 -20V -AGN -1999
Местоположение: Шумен

Re: Трети стоп на Битъла.

Мнениеот Ивайло Димов » Нед 06 фев 2022 18:31


Маркучи взех от друга кола от морга -меки нормални ,при мен бяха като цедка ,изгорели .Някои ползват от система ,но се продават и по магазините за автоаксесоари .Щифта ми го счупи един кретен на бензиностанция ,навих една много малка видия,но при мен беше счупено на самата машинка .


Потребителски аватар
dalgia-73
Мнения: 423
Регистриран на: Пет 16 юли 2010 17:00
Автомобил: VW Touran
Двигател: BKC
Местоположение: Силистра

Re: Трети стоп на Битъла.

Мнениеот dalgia-73 » Вто 08 фев 2022 19:44


Във магазините където се продават о пръстени и уплътнения за хидравлика има маркучета за пневматика всякакъв размер.Твърди са и не се пречупват ,има и щуцери най различни за тях.Започват от ф5 мисля. На Турана така си реших проблема.



Върни се в “New Beetle & Beetle”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 134 госта