Въпрос за избрания спрей...

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
ilkooooG2
Мнения: 25
Регистриран на: Сря 03 сеп 2008 17:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сандански

Въпрос за избрания спрей...

Мнениеот ilkooooG2 » Пон 15 сеп 2008 11:43


Търсих в търсачката подобни теми за трансперентан спрей... намерих няколко сиг беха на 20на страници назад и влизах в тях през търсачката и като чукнех да напиша отдолу нов отговор и ме връщаше в началния форум.. така 3-4 пъти.. ядосах се и реших да пусна нова тема... ако я считате за супер глупава може и да я изтриете, но се нуждая от разяснение да не напляскам само стоповете...
Та търсих в целия град транс. спрей на Dupli-Color... нема и нема :cry:
и отидох в един магазин.. и казах тряя ми трансперентен спрей и ми дават некъв гръцки на "Cosmos lac" на който пише "bumper paint" и е 450мл... та мисълта ми е дали този ще ми свърши работа и дали е предназначен за тази цел или продавача гледаше да ми го продаде само... (отвънка на спрея има сниман фара на няква кола...)

ето и 2 снимки не са от най-добрите но по-добре май не можеше
:lol:

Изображение
Изображение

Последна промяна от ilkooooG2 на Пон 15 сеп 2008 11:57, променено общо 1 път.




aditedi
предупреждение за БАН
Мнения: 5
Регистриран на: Пет 01 авг 2008 12:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Роман

Мнениеот aditedi » Пон 15 сеп 2008 11:56


колега не рискуваи иди в практис баумакс или в бриколаж там ги има със сигурност по 8 - 10 лв са :D


ilkooooG2
Мнения: 25
Регистриран на: Сря 03 сеп 2008 17:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сандански

Мнениеот ilkooooG2 » Пон 15 сеп 2008 11:58


aditedi написа:колега не рискуваи иди в практис баумакс или в бриколаж там ги има със сигурност по 8 - 10 лв са :D


ем тва е, че при нас такива екстри (магазини) нема :cry:
иначе тоя струваше 8.50


aditedi
предупреждение за БАН
Мнения: 5
Регистриран на: Пет 01 авг 2008 12:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Роман

Мнениеот aditedi » Пон 15 сеп 2008 12:32


пробваи в няколко бояджийски магазина или в магазини за авто аксеслари в някои предлагат :wink:


ilkooooG2
Мнения: 25
Регистриран на: Сря 03 сеп 2008 17:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сандански

Мнениеот ilkooooG2 » Пон 15 сеп 2008 12:46


aditedi написа:пробваи в няколко бояджийски магазина или в магазини за авто аксеслари в някои предлагат :wink:


ам обиколил съм вс тук.. няма и няма дупли колор... а за тоя дето ви показах кво незнаете или сте сиг. че не става....
предполагам съществува вариант да ги напраскам да вика как ше е и ако не ми хареса с корселин (да се надявам че ше излезне) :roll:


Потребителски аватар
Winner25
Мнения: 7339
Регистриран на: Пон 14 мар 2005 15:33
Автомобил: VW Passat B4 B6
Двигател: ABS BKC
Местоположение: Казанлък

Мнениеот Winner25 » Пон 15 сеп 2008 13:07


Това е спрей за брони и предполагам ще е матов.
Преди BLACK какво пише че не се вижда на снимката?


Потребителски аватар
biostrong
Мнения: 771
Регистриран на: Нед 22 окт 2006 21:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот biostrong » Пон 15 сеп 2008 13:12


bumper spray си е спрей за брони и според мен няма нищо прозрачно в него

добре де защо не отидеш в някой магазин за бои и да ти забъркат там в едно спрейче малко боя с повече лак и си готов


aditedi
предупреждение за БАН
Мнения: 5
Регистриран на: Пет 01 авг 2008 12:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Роман

Мнениеот aditedi » Пон 15 сеп 2008 13:52


колега не си прави експерименти защото после няма чистене корселина ще ги разяде и ще трябва да ги хвърляш.Катонямате такива в сандански послушай колегата и иди някаде да ти забъркат черна боя с много лак .......успех


ilkooooG2
Мнения: 25
Регистриран на: Сря 03 сеп 2008 17:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сандански

Мнениеот ilkooooG2 » Пон 15 сеп 2008 14:49


aditedi написа:колега не си прави експерименти защото после няма чистене корселина ще ги разяде и ще трябва да ги хвърляш.Катонямате такива в сандански послушай колегата и иди някаде да ти забъркат черна боя с много лак .......успех


ам така ше е най-добре черна обикновенна ли ддз може да има различни и какво да е съотношението лак-спрей :oops:


ilkooooG2
Мнения: 25
Регистриран на: Сря 03 сеп 2008 17:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сандански

Мнениеот ilkooooG2 » Пон 15 сеп 2008 14:50


Winner25 написа:Това е спрей за брони и предполагам ще е матов.
Преди BLACK какво пише че не се вижда на снимката?


561 black :roll:


Потребителски аватар
kaiser666
Мнения: 4670
Регистриран на: Вто 31 юли 2007 13:03
Автомобил: Bmw E34
Двигател: M20B20
Местоположение: South Of Heaven

Мнениеот kaiser666 » Пон 15 сеп 2008 15:26


aditedi написа:колега не си прави експерименти защото после няма чистене корселина ще ги разяде и ще трябва да ги хвърляш.Катонямате такива в сандански послушай колегата и иди някаде да ти забъркат черна боя с много лак .......успех


ДА бе да...и как пък го измисли това? ?Маха си се без никакъв проблем. :wink:


aditedi
предупреждение за БАН
Мнения: 5
Регистриран на: Пет 01 авг 2008 12:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Роман

Мнениеот aditedi » Пон 15 сеп 2008 15:41


колега то се маха обаче може да разложи стоповете.... Това си е мое лично мнение а пък колегата сам да решава какво да прави :?


ilkooooG2
Мнения: 25
Регистриран на: Сря 03 сеп 2008 17:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сандански

Мнениеот ilkooooG2 » Пон 15 сеп 2008 16:02


aditedi написа:колега то се маха обаче може да разложи стоповете.... Това си е мое лично мнение а пък колегата сам да решава какво да прави :?


в никакъв случей нема да напръскам стоповете с тоя спрей (точно това исках да се убеда дали става), а като казвате че е за броня ще си освежа малко нея :lol:
ВСЕ ПАК некой ако знае какво да е съотношението черна боя - лак в 1 спрей за стоповене нека сподели :wink:


Потребителски аватар
Жоро
Мнения: 418
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 20:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Дупница

Мнениеот Жоро » Пон 15 сеп 2008 17:24


ilkooooooo,пръсни малко върху някаква повърхност (например върху стъкло) и ще разбереш става ли спрея,не е за предпочитане да забъркаш малко база и лак,защото и да не ги затъмниш много лакът блести на слънцето и през деня пак няма да ти се виждат мигачите.


Потребителски аватар
bomini
Мнения: 3037
Регистриран на: Чет 14 окт 2004 19:41
Автомобил: Audi A4 Quattro
Двигател: AVF
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Мнениеот bomini » Пон 15 сеп 2008 18:23


Хора, не си играйте със стоповете. Като искате тъмни - си купете фабрични такива. Преди 2 дена щях така да се надъня в една черна Вектра, защото пича си ги беше пръснал така, че въобще не пропускаха светлина... Е забелязах, че свети, като наближих на почти 2 м. от него.



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта