габарит стоп на едно място G 2

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
Потребителски аватар
vladizar12
Мнения: 135
Регистриран на: Чет 23 юли 2009 17:41
Автомобил:
Двигател:

габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот vladizar12 » Съб 15 дек 2012 19:32


днес пробвах да направя габарита стопа и светлината за мъглата да светят постоянно като габарит демек долния ред на стопа и когато натисна стоп свети втората светлина на крушката демек пак целия долен ред но по силно ефекта е страхотен тре ще кача снимки че ми беше много студено днес малко кабел поялника и готово :drunk :drunk :drunk mhihi




Потребителски аватар
IvailoOo
Мнения: 2086
Регистриран на: Пет 26 мар 2010 22:29
Автомобил: Audi A4 B7 Avant
Двигател: 2.0TDI 8v 140 BPW
Местоположение: Балчик

Re: габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот IvailoOo » Съб 15 дек 2012 22:26


И сега е момента,ако нямаш да си сложиш и 3-ти стоп,защото доста псувни ще изядеш и поради риска някой да се залепи за теб


Потребителски аватар
Vidol Nikolov
Мнения: 2150
Регистриран на: Чет 22 яну 2009 12:22
Автомобил: Jetta 1.6
Двигател: PN
Местоположение: ---

Re: габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот Vidol Nikolov » Съб 15 дек 2012 22:34


vladizar12 написа:днес пробвах да направя габарита стопа и светлината за мъглата да светят постоянно като габарит демек долния ред на стопа и когато натисна стоп свети втората светлина на крушката демек пак целия долен ред но по силно ефекта е страхотен тре ще кача снимки че ми беше много студено днес малко кабел поялника и готово :drunk :drunk :drunk mhihi


Ти си за спиране от движение
ОПАСЕН тунинг :banghead:


Потребителски аватар
vladizar12
Мнения: 135
Регистриран на: Чет 23 юли 2009 17:41
Автомобил:
Двигател:

Re: габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот vladizar12 » Съб 15 дек 2012 23:33


Vidol Nikolov написа:
vladizar12 написа:днес пробвах да направя габарита стопа и светлината за мъглата да светят постоянно като габарит демек долния ред на стопа и когато натисна стоп свети втората светлина на крушката демек пак целия долен ред но по силно ефекта е страхотен тре ще кача снимки че ми беше много студено днес малко кабел поялника и готово :drunk :drunk :drunk mhihi


Ти си за спиране от движение
ОПАСЕН тунинг :banghead:

колега кое му е опасното и габарит си имам и stop колега опасен си ти не аз надявам се благородна завист :beat_butt2


Потребителски аватар
vladizar12
Мнения: 135
Регистриран на: Чет 23 юли 2009 17:41
Автомобил:
Двигател:

Re: габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот vladizar12 » Съб 15 дек 2012 23:35


IvailoOo написа:И сега е момента,ако нямаш да си сложиш и 3-ти стоп,защото доста псувни ще изядеш и поради риска някой да се залепи за теб

че то ясно се вижда кога стоп кога габарит треа си чалнат да не видиш и за 3 стоп мерси колега :drunk


Потребителски аватар
Vidol Nikolov
Мнения: 2150
Регистриран на: Чет 22 яну 2009 12:22
Автомобил: Jetta 1.6
Двигател: PN
Местоположение: ---

Re: габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот Vidol Nikolov » Нед 16 дек 2012 12:48


Порасни,премисли и постъпи умно.
И аз съм бил с тоя акъл на 22 :screwy

Като карам зад един такъв home-made светлоотразител като тебе,знаеш ли коя ми е първата мисъл?Сети се без жокер death

Адмирирам желанието да направиш нещо с колата си,но си Убъркал направлението.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19167
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот stefan4o » Нед 16 дек 2012 13:04


Забелязвам е масово явление това, като не знаеш какво читаво нещо да сътвориш по колата си да направиш някоя глупост като тая описана в темата. Ще ме извинява автора, но наистина приеми съвета от колегата по-горе. Прави смислени неща по колата си, а не глупости от скука :012:


Потребителски аватар
albena_sladurana
Мнения: 622
Регистриран на: Нед 14 фев 2010 14:02
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: PB
Местоположение: София---в голфа

Re: габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот albena_sladurana » Пон 17 дек 2012 22:15


Покажи как свети поне :wink:


Потребителски аватар
PeshoVW
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 25 юни 2008 12:26
Автомобил: VW Golf II
Двигател: EZ
Местоположение: Карнобат/Бургас/Варна
Контакти:

Re: габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот PeshoVW » Пон 17 дек 2012 23:03


Аз не успях да разбера много много добре какво е направил колегата, но ...

Виждал съм на Тойота Авенсис мисля 2003г. и някви джипове на които като си пуснат стопа за мъгла им свети всичко все едно са на спирачка, но по леко явно с цел да се забелязва по-добре и от по-далече в мъглата, а като се натисне спирачката си светва, нормално (т.е. още по силно) и се разграничава ясно кога ползва или не ползва спирачка. Което явно си е така от завода, не вярвам тия хора да са пипали нещо. А в това не намирам нищо нередно. ( в това което съм написал ) Не знам прав ли съм, дали изобщо е така, но... по запознатите да кажат :roll:

А относно темата на колегата, както казах не разбрах това ли има на предвид или нещо друго... :?


Потребителски аватар
peshoxx
Мнения: 631
Регистриран на: Вто 01 фев 2005 1:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот peshoxx » Вто 18 дек 2012 1:44


Ами повечето от американските коли са така,нищо нередно....Макар и в Европа май да не се разрешава така...То там и мигача е самия стоп при някои .... :roll:


Потребителски аватар
Nasulov
Мнения: 161
Регистриран на: Нед 12 окт 2008 13:51
Автомобил: 1990 Golf PB
Двигател:
Местоположение: София

Re: габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот Nasulov » Нед 23 дек 2012 10:36


Бе то май човека търси точно ефекта от светлините,като на американските автомобили!И на мене някак не ми се връзва,но нека да пусне едни снимки или видео да видим точно какво се е получило.


Потребителски аватар
vladizar12
Мнения: 135
Регистриран на: Чет 23 юли 2009 17:41
Автомобил:
Двигател:

Re: габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот vladizar12 » Нед 23 дек 2012 10:40


не мога да разбера откъде ми гори бушона работи 1 ден и после гори бушон снимки не съм правил днес ще имам време да умувам какво не е наред иначе ефекта е страхотен mhihi


Потребителски аватар
delian1978
Мнения: 654
Регистриран на: Нед 21 фев 2010 12:51
Автомобил: GOLF MK4 1.9 TDI R Line
Двигател: ALH 1999
Местоположение: Шумен/Габрово

Re: габарит стоп на едно място G 2

Мнениеот delian1978 » Нед 23 дек 2012 15:34


Ами нормално е да ти гори бушонът,колега.Той е изчислен за тока на две крушки,а ти си вързал още четири,демек си завишил консумацията 3 пъти.Като не ти се е запалила инсталацията пак добре.С токовете шега не бива,че последствията са лоши.



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта