


tix0v3 написа:Здравейте, предварително се извинявам ако темата ми не е за тук,но прецених ,че е за тука защото въпроса ми е свързан с нещо което се прави сам. Голфа ми НЕ е с GT лайсните,а с обикновените само на вратите които искам да боядисам в сиво, но когато опитах да сваля едната се начупиха всички щипкиКак мога да ги сваля без да счупя щиките?? Благодаря предвартително за помоща.
![]()
tix0v3 написа:Е колега пернищшко друг стандарт във Варна ти скубята клавата оберджии смотани каде е 1.20 каде е 2.50. Благодаря за мнението.
tix0v3 написа:Може ама малко трудно да ми ги дадеш аз съм в Италия в момента. В краина сметка ще опитам да ги боядисам без да ги свалям,ще облепя с хартиени тиксо на всякаде и внимателно ще прасна.![]()
![]()
![]()
Потребители, разглеждащи този форум: madmen и 12 госта