дистанционно отваряне на вратите

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
Потребителски аватар
syrax
Мнения: 30
Регистриран на: Сря 05 апр 2006 13:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

дистанционно отваряне на вратите

Мнениеот syrax » Вто 26 сеп 2006 15:21


хора имам един проблем направих си електрониката, по точно изкурбуших една китайска аларма и си я вързах към моя платка с контролер и дисплей но проблема ми е доста ламерски незнам на вратите каде да сложа машинките на багажника успях

ако някой си е зазидвал дръжките да ми пусне пик или да ми каже каде се слагат машинките :)))




Потребителски аватар
Pav3l
Мнения: 703
Регистриран на: Пон 01 авг 2005 18:07
Автомобил: bmw
Двигател: 1998
Местоположение: Usa
Контакти:

Мнениеот Pav3l » Вто 26 сеп 2006 20:06


Най-лесно е да вържеш машинката за лоста (тела) за вътрешната дръжка за отваряне...


STOIAN ANDREEV
Мнения: 44
Регистриран на: Чет 15 юни 2006 11:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Асеновград

Мнениеот STOIAN ANDREEV » Сря 27 сеп 2006 18:45


Поддържам колегата ! И аз така съм го правил


Потребителски аватар
BODZOO
Мнения: 18
Регистриран на: Пет 05 май 2006 9:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот BODZOO » Чет 28 сеп 2006 11:39


аз също сам на това мнение но ме самнява ако сложиш обикновенна машинка за заключване незнам дали ше има сила и дали ше издаржи да отваря дулго време защото аз търсех едни машинки дет са малко по яки за да го направя както сте правили и вие но не открих никаде такива машинки ако някои знае де ги има и ако сподели ше сам благодарен а ина4е закачването става лесно гледах как ги слагат в девил тунинг и е сравнително лесно


Потребителски аватар
syrax
Мнения: 30
Регистриран на: Сря 05 апр 2006 13:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнениеот syrax » Пет 29 сеп 2006 8:30


мен основно ме интересува каде точно да сложа машинката защотот като я налагам по ламарината имам съмнение че ще пречи на кората :)


Потребителски аватар
B_O_S_S_S
Мнения: 741
Регистриран на: Пет 24 фев 2006 0:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнениеот B_O_S_S_S » Пет 29 сеп 2006 18:21


колеги някои ако меже да ми опише целия процес на работа за да си направя вратите да се отварят там какви устройства какви машинарийки трябват благодаря предварително


Потребителски аватар
BODZOO
Мнения: 18
Регистриран на: Пет 05 май 2006 9:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот BODZOO » Пет 29 сеп 2006 21:27


Начи като гледах как ги слагат видях че ги правеха с едни малки профилчета които ги продават заедно с алармите а и по оделно криват се трудно и са здрави но с сигорност се слагат кам ламарините с некви болченца и се правят с стоп шаиби на теловете дет отварят вратите за да може кати си вътре да не ползваш дистанционното а да си ползваш ръчката за отваряне аз сам запланувал да си права вратите в неделя с дистанционно с обикновенни машинки за заклюна вратите защото не намерих такива каквито слагат и незнам дали ше са достатучно издражливи ако не стане с една ше пробвам с по- 2 машинки на врата и ше направа снимки на целия метот на зглобяване както сам си го измислих па може някои и да мо е от полза такаче очакваите снимков материал в неделя вечер какво сам измаисторил 8)


Потребителски аватар
B_O_S_S_S
Мнения: 741
Регистриран на: Пет 24 фев 2006 0:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнениеот B_O_S_S_S » Пет 29 сеп 2006 23:40


чакам с нетърпение :) успех



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта