Колата ми задира при паркиране в гаража. Необходимост от плоскости за повдигане.

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
Vincent1
Мнения: 124
Регистриран на: Чет 07 мар 2019 20:37
Автомобил:
Двигател:

Колата ми задира при паркиране в гаража. Необходимост от плоскости за повдигане.

Мнениеот Vincent1 » Нед 11 юли 2021 10:19


Здравейте колеги,

За съжаление не мога да си паркирам колата в гаража от снимката. Колата ми (Audi A4 B8), закача на ръба, който съм посочил с червената стрелка. Преди на тези вдлъбнати места имаше C образни дървени плоскости (както съм го нарисувал с оранжево), по които предните коли които паркираха минаваха за да не закачат. Иска ми се сега да направя такива С образни плоскости, но метални. Дали може да ми препоръчате майстор и да ме ориентирате в парите. Става пърос за района на София.

Изображение




Liminat
Мнения: 423
Регистриран на: Вто 21 окт 2008 21:54
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Колата ми задира при паркиране в гаража. Необходимост от плоскости за повдигане.

Мнениеот Liminat » Нед 11 юли 2021 14:22


Смяна на наклоните.


Потребителски аватар
goppa
VW експерт
VW експерт
Мнения: 7639
Регистриран на: Вто 04 сеп 2012 19:25
Автомобил: Sharan
Двигател: AFN 1997
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Колата ми задира при паркиране в гаража. Необходимост от плоскости за повдигане.

Мнениеот goppa » Нед 11 юли 2021 20:53


И аз съм на мнение, че е по-добре да преправиш каменните пътечки, вместо да слагаш рампи над тях.



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DanZki и 33 госта