Golf V GTI волан

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
dstoyanov5
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 19 яну 2022 10:04
Автомобил:
Двигател:

Golf V GTI волан

Мнениеот dstoyanov5 » Сря 11 май 2022 13:59


Здравейте колеги! Имам огромното желание да си сложа на голфа волан от GTI/R32, но не знам поради каква причина са безбожно скъпи за това което са. Цени от около 500-600 лв за волан без бег дори... Таа, върти ми се в главата нещо, което вероятно преди доста време съм дочул, че има вариант(не само за ВАГ, и за други коли има вариант да се направи, зависи...) да се направи от обикновен трилъчев волан чрез претапициране и с още някои техники да стане едно към едно с ГТИ такъв. Много бих се радвал ако някой се сеща за такъв тип алтернатива или вече го е правил по някакъв начин да сподели. Благодаря!




Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12769
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Golf V GTI волан

Мнениеот Zdravko Zankov » Чет 12 май 2022 6:13


Колко R32 виждаш всеки ден?
Като си отговориш на този въпрос,ще си дадеш сметка защо са толкова скъпи. В Овърдвайв мисля съм виждал правен волан. Рязан отдолу,и тапициран с перфо кожа.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19114
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Golf V GTI волан

Мнениеот stefan4o » Чет 12 май 2022 6:22


Колега, хубавите неща струват пари. Аз, преди две години мисля беше, си купих волан от щатско Корадо - цената с претапицирането (беше много зле оригиналната му кожа) възлезе на около 400лв. по спомен. Инак ако ти се кара с някоя имитация - твоя воля. Аз предпочитам оригиналите :c020



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта