MCD NAVI за голф 4 помощ

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
p_lamen
Мнения: 26
Регистриран на: Пет 11 мар 2011 21:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

MCD NAVI за голф 4 помощ

Мнениеот p_lamen » Сря 22 юни 2011 0:11


Здравейте искам да попитам някои колеги който са по-наясно за MCD система която е и ( NAVI) наречена още малката навигация, та въпроса ми е мога ли на ГОЛФ 4 който е с най- ниско ниво на audio обурудване мисля беше касетофон (alfa) да накарам да тръгне CD-то и радиото на тази система MCD. Навигацията не ме интересува мен ми е ясно че тя няма как да тръгне.
п.п. А и най вероятно ще се наложи да я разкодирам, дали ще представлява проблем. Сажелявам ако на някой колега му се сторят малко тъпи въпросите ми, но наистина не съм се сблъсквал с този тип проблем така да се каже. Благодаря предварително на колегите. :) :)




Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: MCD NAVI за голф 4 помощ

Мнениеот LILO&STICH » Сря 22 юни 2011 10:13


мисля си,че финансово,не си заслужава :wink:


stefp
Мнения: 169
Регистриран на: Чет 02 ное 2006 16:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: MCD NAVI за голф 4 помощ

Мнениеот stefp » Сря 22 юни 2011 18:51


Ако е правилно свързана ,защо да не тръгне :)
А относно разкодирането ,ако решиш ,драсни едно Л.С. ще ти дам координати на човек който ще ти свърши работа .


vasilkr159
Мнения: 6
Регистриран на: Сря 08 май 2019 10:29
Автомобил:
Двигател:

Re: MCD NAVI за голф 4 помощ

Мнениеот vasilkr159 » Вто 07 сеп 2021 23:14


Здравейте, и аз като колегата по горе съм с базов голф със радио beta 5. Сдобих със MCD (малката навидация) имам код но има някакъв проблем. Свързвам буксите, всичко святка след това въвеждам кода и на екрана пак се изписва SAFE.Майсторът който ми разкодира навигацията каза че трябвало да комуникира с компюръра и тъй като аз нямам инсталация за такава навигация тя не сработва.
Та можете ли да ми кажете каква допълнителна инсталция трябва да пусна за да тръгне това нави. Надявам се че съм обяснил разбираемо за проблемът ми.


Потребителски аватар
xtoni
Мнения: 688
Регистриран на: Вто 08 май 2012 23:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Haskovo

Re: MCD NAVI за голф 4 помощ

Мнениеот xtoni » Сря 08 сеп 2021 9:17


Никакъв компютър не комуникира, или не ти е вързан сейф плюса на буксата или кода който е вадил не е верен


vasilkr159
Мнения: 6
Регистриран на: Сря 08 май 2019 10:29
Автомобил:
Двигател:

Re: MCD NAVI за голф 4 помощ

Мнениеот vasilkr159 » Сря 08 сеп 2021 12:02


Вчера мерих с мултицет и имам 3 плюса както трябва да е.За кода няма как да съм сигурен докато не го занеса на друг специалист.Ако има някой колега от форума който меже да провери кода на навигацията би било добре.Забравих да спомена вчера че въпросната навигация е от пасат ако това е от значение.



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 139 госта