Pioneer TS-W305F vs Kenwood KFC-W 3009

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Pioneer TS-W305F vs Kenwood KFC-W 3009

Мнениеот Sunny » Сря 19 яну 2005 18:10


Дайте малко акъл - кое си заслужава повече от двете? Горе-долу са с еднакви характеристики, a и цената и е почти еднаква, но ако някой е чувал и двете как звучат нека сподели

Kenwood KFC-W 3009

Pioneer TS-W305F




prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Сря 19 яну 2005 19:00


Забрави за TSW305F, това е суб за отворен обем, супер гадно звучи, и даже пича в Авител ми каза че е тотален кошмар тоя суб...... да бягам далече, по добре отиди на TSW305C


Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Мнениеот Sunny » Чет 20 яну 2005 9:30


Ами идеята ми е точно да правя "free air" монтаж, защото ми се налага да използвам и багажника. Кенууда също е за отворен обем. Мисля да режа гърба на задната седалка и да сложа 2 говорителя, защото един няма да се справи с обема. Колегата ми е с такъв монтаж на BMW E30 без кутия и с една китайска 12-ка постига ефект, та се надявам и при мен да се получи


dZvero
Мнения: 66
Регистриран на: Пет 21 яну 2005 10:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dZvero » Пет 21 яну 2005 15:51


По-добре вземи като на ludiq две 15"-ки за отворен обем и си готов! Пак по същия начин! Мисля, че мога да ти намеря, но няма да са Pioneer, а ментаци - същото, но с друга марка!
Ако можеш да отделиш място около 20литра (не повече) мога да ти направя кутия с една 10"-ла и ще се учудиш колко добре може да свири и колко ниско сваля!


Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Мнениеот Sunny » Пет 21 яну 2005 16:49


Това с ментето дето свирело като истинско са приказки за лека нощ.
Вече си поръчах два Кенууда и предстои осъществяването на последната идея, а именно двойна кутия закачваща се на облегалката на задната седалка и с такива размери, че при нужда от багажник облегалката се гъта и кутията се мести заедно с нея, а като се разкачи може и да се свали изцяло.Такъв вариант до момента не съм виждал на практика.Като стане, ако ви е интересно ще постна няколко снимки.


Потребителски аватар
Vento
Мнения: 2876
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:34
Автомобил: Vento+Golf 2+Golf 3
Двигател: ABS+ABF+ABV
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Vento » Пет 21 яну 2005 17:39


Вярно - ще е уникално интересно как тая кутия хем ще уплътнява, за да държи налягане, хем ще пада със седлаката ( и няма да и пречат магнитите)... На всичкото отгоре дотук все за F-ки говорите, накрая в кутия... :roll: Да видим! :)


Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Мнениеот Sunny » Пет 21 яну 2005 18:34


Ами накрая кутия, защото много ме разубеждават от този "free air", oще повече, че няма нищо като кора, което да ограничи обема в багажника. Кутията ще е подобна на тази само че двойна и ъгъла на задния и край ще е съобразен с ъгъла на облегалката, а дълбочината и - със това да не опира в тавана като се гътне. Захващането го мисля с допълнителни планки на облегалката.
Vento, не те разбрах на кое ще ми пречат магнитите?


Потребителски аватар
Vento
Мнения: 2876
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:34
Автомобил: Vento+Golf 2+Golf 3
Двигател: ABS+ABF+ABV
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Vento » Пет 21 яну 2005 19:41


Ако ще ползваш кутия с тези параметри никакъв звук няма да изкараш, вече коментирахме в друга тема, че е ужасна!
А проблемът с магнитите отпада в такъв случай, аз мислих, че искаш F-ки на кората...



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 90 госта